Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='anica'].... Hope, jak jasno i zwięźle przekazałaś całą wiedzę na temat opieki nad Frodo - sama esencja:lol:!... ja to wiem! Ty to wiesz!... ale nie dla wszystkich :roll:....to może być takie proste;)[/QUOTE]
Akurat tam wiem:shake: ja się dopiero uczę-każdego dnia coś nowego. Staram się obserwować małego, poznawać jego zachowania w różnych sytuacjach...wczoraj się np okazało,że Frodo nie bardzo lubi sąsiada-jakby mu się smycz nie skończyła,to chyba by ugryzł...(ale może to przez to,że sąsiad był "zawiany"?) no i chyba zaczął "pilnować" podwórka-siedzi w oknie i ziapie na każdego obcego w promieniu...100m od domu

Link to comment
Share on other sites

:oops: musim żebractwem się zająć:oops: [B]mój dług za operację to jeszcze aż [U][COLOR=#ff0000][SIZE=4]812[/SIZE][/COLOR][/U][/B] złotych,[B]a[/B] [B]jeszcze za lecznicę w Kluczborku [U][COLOR=#ff0000][SIZE=3]160[/SIZE][/COLOR][/U][/B] :placz: Kto dorzuci grosik do mojej skarpety?
Frodo zadłużony po czubek nochala:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']:diabloti: miałem jechać z siuśkami do badania-zaczarowałem pogodę-sypie i sypie-i pługi poczarowałem-nie ma ich:diabloti: a bez badania nie będzie adopcji:evil_lol:
Frodo czarwonik[/QUOTE]


O ty cwaniaczku jeden - tak ci dobrze u Hope ,że nie chcesz się wyprowadzać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A-dolce']O ty cwaniaczku jeden - tak ci dobrze u Hope ,że nie chcesz się wyprowadzać ?[/QUOTE]
No-na rękach mnie noszą,tulą,bronią przed dużymi jak pokazują zęby(jak ich do krwi ugryzę),karmią,pozwalają spać na fotelu,kanapie,łóżku,nie gniewają się na zepsute ludzkie zabawki...już ich sobie wychowałem-i co? od nowa wszystko zaczynać?
Frodo wychowawca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']No-na rękach mnie noszą,tulą,bronią przed dużymi jak pokazują zęby(jak ich do krwi ugryzę),karmią,pozwalają spać na fotelu,kanapie,łóżku,nie gniewają się na zepsute ludzkie zabawki...już ich sobie wychowałem-i co? od nowa wszystko zaczynać?
Frodo wychowawca[/QUOTE]

No pewnie nie będzie łatwo sie przestawić bo to dużo roboty sobie ludzi na nowo wychowywać po swojemu ale Ty Frodus masz ten dar więc pewnie szybko ci to pójdzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A-dolce']No pewnie nie będzie łatwo sie przestawić bo to dużo roboty sobie ludzi na nowo wychowywać po swojemu ale Ty Frodus masz ten dar więc pewnie szybko ci to pójdzie :cool3:[/QUOTE]
Też myślę,że mały szybko zawojuje nowych ludzi-będzie się przymilał,patrzył wielkimi oczętami...i nawet nie wiadomo kiedy-a już będzie dowodził:eviltong: Frodo zdecydowanie stosuje metodę "małych kroczków"
A ja czekam na wyniki badania moczu...na "oko" wyglada,że jest ok-nie ma problemów z załatwianiem się...ale czy tak jest ? Dzisiaj rano siusiał takim strumieniem-że calutki brzuszek miał mokry (sikał jak dziewczynka), po chwili poszedł dalej-obsikiwać krzaczki,kamienie, drzewa,kępy traw... Trzymajcie kciuki za dobre wyniki...

Link to comment
Share on other sites

Bad. podstawowe moczu:

barwa żółta
przejrzystość klarowny
ph 6,0
ciężar właściwy 1,028
azotyny -
urobilinogen w normie
białko śladowe
kwas askorbinowy 1,4 mmol/l
bilirubina -
ketony -
glukoza -

Bad. osadu moczu

leukocyty 1-3 wpw
erytrocyty 3-5 wpw
bakterie -
kryształy -
nabłonki płaskie poj.wpw
nabłonki przejściowe 0-3 wpw
wałeczki -
inne plemniki średnio liczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']A ja wczoraj Megi złapałam wreszcie mocz na spodeczek jak radziłyście :loveu: i papierkiem lakmusowym sprawdziłam odczyn i też miała ph 6 :loveu:[/QUOTE]
Brawo Megi! Dośc chorowania-czas na zdrówko,zeby można było biegać,skakać-a nie tylko leżeć i prochy łykać:multi:
Frodo ozdrowieniec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Hihi :D własnie - prochom mówimy NIE! :D :D :diabloti:[/QUOTE]
A ja mam jeszcze tajną broń:eviltong: NIKT takiej nie ma:eviltong: mam swojego własnego,osobistego Doktora Hadesa:evil_lol: to prawdziwy szaman jest-uleczył Tolusia, TZ mamy, sama mamę-no i mi pomaga:multi: on pierwszy wie,że ktoś jest chory...
Frodo z tajną bronią

Link to comment
Share on other sites

Kochani! Wstydzę się prosić...ale muszę:oops: Proszę,wpłacajcie choćby po 2-3 zł na mój dług...razem damy radę go spłacić
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/64643_490002567708449_2068223578_n.jpg[/IMG]

Frodo proszący

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...