Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='Hope2']Szkoda,że nie udaje mi sie zrobić Frodziakowi zdjęcia jak biega-kica z uśmiechem od ucha do ucha :shake:wraca ADHD jak nic-juz nawet koty znów chce gonić:shake:[/QUOTE]
Super, znaczy że chłopak dochodzi do siebie :p. Tak trzymać Frodo :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Się razem cieszymy[/QUOTE]

A pewnie, że tak:)

[quote name='yunona']Super, znaczy że chłopak dochodzi do siebie :p. Tak trzymać Frodo :multi:[/QUOTE]

Super, małe ADHD :loveu:

sorki Hope, wiem, że nie fajnie, że koty gania ale jakoś mocno się cieszę;)

Edited by Energy
Link to comment
Share on other sites

Hmmm...chyba zapomniałam naskarżyć na jamnika-wczoraj gwizdnął ze stołu krokieta-odeszliśmy od stołu,sekunde nikt na niego nie patrzył-całe szczęście,że krokiet spory,a jamnicza mordka mała-udało sie odebrać krokieta w całości...i podarować duzym psom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Hmmm...chyba zapomniałam naskarżyć na jamnika-wczoraj gwizdnął ze stołu krokieta-odeszliśmy od stołu,sekunde nikt na niego nie patrzył-całe szczęście,że krokiet spory,a jamnicza mordka mała-udało sie odebrać krokieta w całości...i [COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]podarować duzym psom[/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE]

znaczy chłopak jest koleżeński :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']No wiesz, jak mogłaś mu zabrać:placz:
Mały szybciej musisz "zdobyczne" zjadać:evil_lol:[/QUOTE]
starał sie połknąć-w poprzek-gdyby jadł po kawałku,to cos by mu do brzuszka trafiło:evil_lol:
od jakiegoś czasu staram sie namierzyć kabel do aparatu,żeby fotki wrzucić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']starał sie połknąć-w poprzek-gdyby jadł po kawałku,to cos by mu do brzuszka trafiło:evil_lol:
od jakiegoś czasu staram sie namierzyć kabel do aparatu,żeby fotki wrzucić...[/QUOTE]

No to trzeba mu było na drobne pokroić:diabloti:

A kabla to mam nadzieję, że nie pożarł?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']No to trzeba mu było na drobne pokroić:diabloti:

A kabla to mam nadzieję, że nie pożarł?:cool3:[/QUOTE]
A jakby mu zaszkodziło? Grzyby,kapusta kiszona...lepiej nie ryzykować
Kabla nadal nie ma-ale w żadnej z kryjówek Froda szczątków kabla też nie ma-więc możliwe,że schowaliśmy i nikt nie pamieta gdzie:mad:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Jamnik Frodo uwolnił się od cewnika-w kołnierzu!!! Szew mu odcięłam nożyczkami,żeby nie wyrwał.Nie widziałam go dosłownie minutę-myślałam,że poszedł spać do kuchni-koło kaloryfera-wrócił dumny jak paw:angryy: On powinien nazywać się Belzebub a nie Frodo-uparł się,żebym zawału przez niego dostała
[SIZE=2]Na szczęście i tak rano miał mieć cewnik sciągany...Teraz pilnuję,czy wysiusia się bez cewnika:shake:[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='euphoria210']Przepraszam, ze zapytam. w tytule doczytalam, ze Frodo ma czas do 31 grudnia. chyba czegoś nie zauwazylam czytając wątek. na co Frodo ma czas do konca miesiaca?[/QUOTE]
Na spłatę długu za operację w Grudziądzu-i faktura za weta w Katowicach też jest z datą 31 grudzień 2012 do zapłaty

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][FONT=comic sans ms][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000][FONT=arial black][FONT=comic sans ms][SIZE=3]Konto do wpłat dla FRODO Z DOPISKIEM "FRODO"
[/SIZE]
[SIZE=3]Fundacja MONDO CANE[/SIZE]
[SIZE=3]ul.Grodziska 13
96-321 Żabia Wola
[/SIZE]
[SIZE=3]konto Bank Pekao S.A. 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305[/SIZE]
[SIZE=3]zagranica : pay pal - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] "DLA FRODO"
IBAN PL58124063481111001045183305
SWIFT: BPKOPLPW

[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][FONT=arial black][FONT=comic sans ms][SIZE=3][FONT=arial]Tu wpłaciłam dochód z bazarku. Nie mam potwierdzenia, o które proszę. Pozdrawiam.[/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek'][SIZE=6][FONT=comic sans ms][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000][FONT=arial black][FONT=comic sans ms][SIZE=3]Konto do wpłat dla FRODO Z DOPISKIEM "FRODO"
[/SIZE]
[SIZE=3]Fundacja MONDO CANE[/SIZE]
[SIZE=3]ul.Grodziska 13
96-321 Żabia Wola
[/SIZE]
[SIZE=3]konto Bank Pekao S.A. 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305[/SIZE]
[SIZE=3]zagranica : pay pal - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] "DLA FRODO"
IBAN PL58124063481111001045183305
SWIFT: BPKOPLPW

[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][FONT=arial black][FONT=comic sans ms][SIZE=3][FONT=arial]Tu wpłaciłam dochód z bazarku. Nie mam potwierdzenia, o które proszę. Pozdrawiam.[/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Napisałąm na fejsie zapytanie.

[quote name='Hope2']Było i siku i koopka. Każdy krzaczek,kępka traw,drzewo-zaznaczone,a do tego duuużo siusiu porzy koopce-nawet na brzuszek sobie nasikał[/QUOTE]

[quote name='Energy']Było siusiu:)[/QUOTE]

No prosże tak przyziemne wydawałoby sie sprawy a ile radochy nam robią.

[B][SIZE=4]Huuuurrrrrraaaaa było siusiu[/SIZE][/B][SIZE=5]!!!!!!!!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...