Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

Dzwonił do mnie potencjalnie przyszły domek-chyba tak samo przejęty adopcją jak ja.
Już p wizycie PA-czekają na decyzję,która zapdanie....jutro??? Jeśli wszystko będzie ok Frodo w niedzielę wyruszy w drogę do nowego domku... Przyszła mama obiecała przyjechać osobiście i z chusteczkami i całą drogę do domu być blisko małego....chyba już go kochają...a jeszcze nie patrzyli w te jamnicze oczęta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A-dolce']O matulu to już ??? Froduś ale będzie mokro - szczęścia Maluchu !!!
życzy kolega Rufus ,któremu też się udało uciec ze schroniska[/QUOTE]


Jakoś szybko poszło-sama nie wiem kiedy-przecież Frodo dopiero co sie u mnie pojawił-i już jedzie??? Ale to dobrze-on młodziutki jest,szybko się przyzwyczai...a tamta mama już obiecała być w stałym kontakcie :) muszę zrobić jej listę nt małego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Frodo-powiem tak-jak ma to być TEN DOMEK-to pozwól,by KTOŚ Cię pokochał jeszcze.....obdaruj swym JESTESTWEM jeszcze innych...jesteś taki uroczy....[/QUOTE]
Sopelek-Ty się przyznaj,że wpisałeś mnie do swojego ogłoszenia;):mad: Ja nic a nic o ogłoszeniach nie wiedziałem-i co? i domek-nagle!

Link to comment
Share on other sites

Ależ Ci pomagamy.....ja nie mam możliwości niszczenia Twoich ogłoszeń......a teraz to mogę Ci zazdrościć wody...morza....wiesz jak fajnie sie pływa-gdy upał jest?

Dumiś wie....a ja jej wierzalnikuję.....Ty tez musisz,bo Ja podrywałeś.....

A kochać Cie nigdy nie przestaniemy.....tak jak Twoja teraźniejsza mamcia....futra....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Dzwonił do mnie potencjalnie przyszły domek-chyba tak samo przejęty adopcją jak ja.
Już p wizycie PA-czekają na decyzję,która zapdanie....jutro??? Jeśli wszystko będzie ok Frodo w niedzielę wyruszy w drogę do nowego domku... Przyszła mama obiecała przyjechać osobiście i z chusteczkami i całą drogę do domu być blisko małego....chyba już go kochają...a jeszcze nie patrzyli w te jamnicze oczęta...[/QUOTE]

Z domkiem rozmawiam już od jakiegośtam czasu. Ludzie starali sie o innego jamniorka nie zdążyli. To jeden z takich domków co gra i buczy jakoś od pierwszej rozmowy. Naprawde sa bardzo przejęci. Nawet w głosie Tatusia daje sie słyszeć wzruszenie. W czasie wizyty pa były tez łzy wzruszenia.


[quote name='Hope2']Jakoś szybko poszło-sama nie wiem kiedy-przecież Frodo dopiero co sie u mnie pojawił-i już jedzie??? Ale to dobrze-on młodziutki jest,szybko się przyzwyczai...a tamta mama już obiecała być w stałym kontakcie :) muszę zrobić jej listę nt małego :)[/QUOTE]

Będzie miał swoje królestwo

[quote name='A-dolce']A będzie przyszła mamcia na Dogo???[/QUOTE]

[quote name='Hope2']Tego nie wiem-zapytam jak będzie dzwonić. Fb nie ma :( ale mejla ma...to może i dogo ma albo zrobi?[/QUOTE]

Postaram sie namówić. Przyznam że zaliczam sie do grupki ktorej bedzie Frodka na dogo brakowało.

[quote name='Celina12']Frodo-powiem tak-jak ma to być TEN DOMEK-to pozwól,by KTOŚ Cię pokochał jeszcze.....obdaruj swym JESTESTWEM jeszcze innych...jesteś taki uroczy....[/QUOTE]

[quote name='Celina12']Nie ja nigdzie nic nie wpisalnikowałem....ja swoje niszczem-bo tak chcem i muszem.....

Sssopelek niszczący swoje ogłoszenia[/QUOTE]

hahah włąsnie odnowiłam na tablicy i cafeanimalu :evil_lol:

[quote name='Hope2']I mi mieliście z Rambo pomagać:placz:
Frodo powoli pakujący się[/QUOTE]

Pomagaliśmy chopie z całych sił

[quote name='Celina12']Ależ Ci pomagamy.....ja nie mam możliwości niszczenia Twoich ogłoszeń......a teraz to mogę Ci zazdrościć wody...morza....wiesz jak fajnie sie pływa-gdy upał jest?

Dumiś wie....a ja jej wierzalnikuję.....Ty tez musisz,bo Ja podrywałeś.....

A kochać Cie nigdy nie przestaniemy.....tak jak Twoja teraźniejsza mamcia....futra....[/QUOTE]

Otóż to kochać Frodka bedziemy zawsze


[quote name='Hope2']I od Dumiś daleko-buuuuuuuuuuuuuuu[/QUOTE]

ale sercem blisko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Frodo dostaje 200 zł (z podziału utargu za moje obróżzki sprzedane na bazarku na labradorowym forum)
Przelew na konto Fundacji juz poszedł
Jak dojdzie - bardzo proszę o potwierdzenie tu na wątku a ja przekażę link gdzie trzeba[/QUOTE]

Jej! Ślicznie dziękuję:loveu: Ciocia Isadora na pewno potwierdzi....a mi długu zosało jeszcze...175zł???
Rambo...sprawdź:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Frodo dostaje 200 zł (z podziału utargu za moje obróżzki sprzedane na bazarku na labradorowym forum)
Przelew na konto Fundacji juz poszedł
Jak dojdzie - bardzo proszę o potwierdzenie tu na wątku a ja przekażę link gdzie trzeba[/QUOTE]

[SIZE=3][B]Na koncie Fundacji jest już 200 zł dla Froda. Taks bardzo serdecznie dziękujemy.
Najpiękniej jak umiemy.[/B][/SIZE]

W nocy poczyszczę na pierwszej stronie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...