Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='Hope2']Lara-dziękuję za info. Myślę,że dzisiaj operacji chyba nie będzie-wet pozwolił jeść małemu. Ściągają bardziej doświadczonego weta z Opola.
W tej chwili mały je,biega po domu.
Energy-też sie nad tym zastanawiam-ale pocieszam się tym,że mój Tolo też przeszedł zanim do mnie dotarł-może i Frodo tak musi?[/QUOTE]

Gorzej, że jest teraz taki głupi okres na operacje, itp. a jego to może bardzo boleć :/ moja sunia tego niby nie okazywała, ale po zabiegu zauważyłam, że wcześniej mniej bawiła się, więcej spała, a po usunięciu kamieni zaczęła wariować :D

Hope2, jakby co to służę pomocą i radą, bo przeszłam dokładnie to samo z jakieś 1,5 miesiąca temu, więc temat świeży :) Mój nr tel: 506-493-005, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Gorzej, że jest teraz taki głupi okres na operacje, itp. a jego to może bardzo boleć :/ moja sunia tego niby nie okazywała, ale po zabiegu zauważyłam, że wcześniej mniej bawiła się, więcej spała, a po usunięciu kamieni zaczęła wariować :D

Hope2, jakby co to służę pomocą i radą, bo przeszłam dokładnie to samo z jakieś 1,5 miesiąca temu, więc temat świeży :) Mój nr tel: 506-493-005, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].[/QUOTE]
na pewno będę dzwonić/pisać. Teraz czekam na info od nescci-napisała-"mały będzie operowany w Katowicach,zadzwonie"
On mi wcześniej też nic nie sygnalizował-dlatego wczoraj myślałąm,że to ztwardzenie. Ale czułam,że go boli,ja nie wiem jak to inaczej nazwać-intuicja mi mówiła,że jest źle,coś we mnie krzyczało,żeby brać małego i pędzic do weta. Teraz muszę na jakiś czas zniknąć-naczynia ze zlewu mi wychodzą,wszelkie prace przedświąteczne stanęły-muszę choć grzyby przemielić,bo mi się zmarnuja

Link to comment
Share on other sites

Wyniki badania moczu-podane przez tel:roll:
barwa-brązowa
przejrzystość-zupełna
ciężar właściwy-1.015
pH moczu-7
białko 25miligramy/dl
bilurbina,glukoza,azotany,ciała ketonowe-nieobecne
urobilinogen-norma

nabłonki płaskie-nieliczne
krwinki białe 10-12 w polu widzenia
krwinki czerwone-40-50 w polu widzenia
bakterie-liczne
trójfosforany amonowo-magnesowe-bardzo liczne

Podane leki
Albipen,Molewen,Buscopan-pisane ze słuchu-jeśli złe nazwy proszę o poprawkę.
Nescca dzwoni do Katowic

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][FONT=verdana]No to tym bardziej kasy, kasy nam tzreba, bazarki dwa w rozliczeniu są, następne się szykuja, tymczasem mamy aukcje cegielkową. 17 kalendarzy już sprzedane. Rozsyłajcie, udostęniajcie[/FONT][/SIZE].


[quote name='Isadora7'][CENTER][SIZE=4]♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥
ZAPRASZAM PO ZAKUP KALENDARZA NA SPŁATĘ DŁUGU FRODA
[URL]http://allegro.pl/kalendarz-z-postrzelonym-jamnikiem-na-leczenie-i2889246262.html[/URL]
♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥ ♥✿♥
ROZSYŁAJCIE, UDOSTĘPNIAJCIE PROSZĘ. TERMIN ZAPŁATY 31 GRUDNIA A MY JESTEŚMY W POŁOWIE!

[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8223/kalendarzefb640.png[/IMG][/SIZE]
[/CENTER]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ania z Frodo w drodze do Katowic do dr.Marka Kostrzewskiego. Nie jestem optymistycznie nastawiona po rozmowie z dr. co do przyszłości dziaciaka.....ale wiem ,że dr. zrobi wszystko aby Go ratować. Powiem krótko..... obawia się On zrostów pooperacyjnych które uciskają na nerwy odpowiadające za wypróżnianie. To tak przełożone na nasz język. Módlmy się żeby to nie było to..... na cito potrzebujemy kasy na zapłacenie faktury w Katowicach (czas do końca roku) i na paliwo . FRODO WEŹ SIĘ W GARŚĆ!!!! (Ani mąż pojechał chory -dziękujemy )

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=#0000CD][FONT=comic sans ms]Z radością melduję wykonanie zadania.[/FONT]

[/COLOR][FONT=comic sans ms][COLOR=#0000CD]Dla Bafi i Frodo (za którego trzymajcie mocno kciuki)
właśnie poleciały pieniądze.[/COLOR]
[/FONT]
[COLOR=#FF0000][FONT=comic sans ms]Każdy z w/w Ogonków otrzyma po 162.00 zł[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#0000CD][FONT=comic sans ms]Dziękuję Wam z całego serca za udział w bazarku,
który ogłaszam za zamknięty.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek'][B][SIZE=4][COLOR=#0000cd][FONT=comic sans ms]Z radością melduję wykonanie zadania.[/FONT]

[/COLOR][FONT=comic sans ms][COLOR=#0000cd]Dla Bafi i Frodo (za którego trzymajcie mocno kciuki)
właśnie poleciały pieniądze.[/COLOR]
[/FONT]
[COLOR=#ff0000][FONT=comic sans ms]Każdy z w/w Ogonków otrzyma po 162.00 zł[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#0000cd][FONT=comic sans ms]Dziękuję Wam z całego serca za udział w bazarku,
który ogłaszam za zamknięty.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

Dzięki serdeczne ! Bazarek piękny i kasa bardzo się przyda !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Ania z Frodo w drodze do Katowic do dr.Marka Kostrzewskiego. Nie jestem optymistycznie nastawiona po rozmowie z dr. co do przyszłości dziaciaka.....ale wiem ,że dr. zrobi wszystko aby Go ratować. Powiem krótko..... obawia się On zrostów pooperacyjnych które uciskają na nerwy odpowiadające za wypróżnianie. To tak przełożone na nasz język. Módlmy się żeby to nie było to..... na cito potrzebujemy kasy na zapłacenie faktury w Katowicach (czas do końca roku) i na paliwo . FRODO WEŹ SIĘ W GARŚĆ!!!! (Ani mąż pojechał chory -dziękujemy )[/QUOTE]

Matko jedyna :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Ania z Frodo w drodze do Katowic do dr.Marka Kostrzewskiego. Nie jestem optymistycznie nastawiona po rozmowie z dr. co do przyszłości dziaciaka.....ale wiem ,że dr. zrobi wszystko aby Go ratować. Powiem krótko..... obawia się On zrostów pooperacyjnych które uciskają na nerwy odpowiadające za wypróżnianie. To tak przełożone na nasz język. Módlmy się żeby to nie było to..... na cito potrzebujemy kasy na zapłacenie faktury w Katowicach (czas do końca roku) i na paliwo . FRODO WEŹ SIĘ W GARŚĆ!!!! (Ani mąż pojechał chory -dziękujemy )[/QUOTE]

Siedze i pazury ogryzam, z kalendarzy juz jest 100 zł, będzie jeszcze z kartek elektronicznych jakis grosz.

Link to comment
Share on other sites

Maly przyśpiony...Hope ma Go zabrać za dwie godziny. Trwają oględziny i ..... mały dostaje wzbogacone osocze. To jest ponoć bomba zdrowotna w takich stanach. Dostaliśmy ją za połowę ceny..... UWAGA -400zł!!!! Pan doktor raczej wyklucza kamień. Jeśli to nie pomoże to ....komórki macierzyste. Miejmy nadzieje że nie będą potrzebne. To wszystko wiem od Hope.... do doktora nie dzwonię aby nie zawracać Mu gitary .W końcu bada naszego dzieciaka. Jak tylko Hope da znać że Frodziak już w aucie to zadzwonię do dr. i wypytam o to co stwierdził w badaniu. Jezusie..... jaka jestem umęczona tym wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Już wrócililiśmy do domu-mały śpi obrażony-musiałam założyć mu kołnierz,żeby nie wyciągnął sobie cewnika. Cewnik zostawiłam mu otwarty-mopa przecież w domu mam. Na razie Frodziak nie chce jeść i pić-jak mu foch przejdzie,to pewnie się jedzeniem zainteresuje-bo po wejściu do domu chciał brykać-z kołnierzem poszedł spać. Miał robioną lewatywę i był cewnikowany. Kupkę dzisiaj robił-ale jak na 2 dni to trochę mało było. Wracał w pieluszce-której w domu szybko sie pozbył. Za chwilę wypiszę leki,które mały ma przyjmować,dokumentację medyczna dostane na mejla po swiętach. Cewnik mam wyciągnąć za 5 dni-Jezu,co jeszcze na szybko napisać???? Lecę do piwnicy do pieca,bo w domu lodówka-nie było komu palić:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...