Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

Dzień dobry :) Ode mnie będzie z bazarku jakieś 170-180 zł. Jeszcze nie wszystkie pieniążki splynęły, ale myslę, że w poniedziałek-wtorek dokonam przelewu.
Dziś jest jeden z tych dwóch dni w miesiącu w które nie pracuję, więc poczytałam sobie blog. Tak się cieszę, że malec czuje się dobrze i że nie ma juz problemów z kupką!!!!!!!!!!!! Jestem pewna, że znajdzie odpowiedzialny, kochajacy dom :).

Edited by pola53
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lon_cia']Świetny ten Twój blog. Miejsce do spania Froda bardzo wyszukane:lol: Gdzie Ty znalazłaś tak fajną Panią weterynarz:razz:???[/QUOTE]
W Kluczborku-na ul. Żeromskiego 3. Pojechałam tam,bo nescca bardzo Panią polecała...a ja już dużo później-późnym wieczorkiem rozmawiałam z ciocią-moją-i ona do mnie "PRZECIEŻ CI MÓWIŁAM,ŻE ONI SĄ NAJLEPSI-JEŹDZIMY TAM Z NASZYM OWCZARKIEM!!!". Ja zdecydowanie tam się przenoszę-z moimi futrami:lol:
tfu tfu tfu-oby tylko na szczepienia:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']W Kluczborku-na ul. Żeromskiego 3. Pojechałam tam,bo nescca bardzo Panią polecała...a ja już dużo później-późnym wieczorkiem rozmawiałam z ciocią-moją-i ona do mnie "PRZECIEŻ CI MÓWIŁAM,ŻE ONI SĄ NAJLEPSI-JEŹDZIMY TAM Z NASZYM OWCZARKIEM!!!". Ja zdecydowanie tam się przenoszę-z moimi futrami:lol:
tfu tfu tfu-oby tylko na szczepienia:roll:[/QUOTE]

Też tam bywam z moimi zwierzami:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Pozdrawiam sobotnio i powiem tylko, że jest mi przykro - zrobiłam bazarek na Frodo, a Was tam niewiele ... :(
Trudno.[/QUOTE]

[SIZE=3]A ja jestem i się przyczajam :) i reklamowałam go na FB zaraz to zrobie ponownie.

Dziewczyny chociaż udostepniajcie, przepiekny bazarek, to moga być nawet upominki gwiazdkowe.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [SIZE=3][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Błagam zajrzyjcie , szkielet w Starachowicach[/COLOR][/SIZE]
[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237101-okropnie-wychudzona-suka-same-ko%C5%9Bci-z-chorob%C4%85-sk%C3%B3ry-mo%C5%BCe-nie-przetrwa%C4%87-zimy-POMOCY?p=20108231"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...OCY?p=20108231[/URL][/B][/SIZE] [/INDENT]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236310-Niedu%C5%BCy-szor%C5%9Bciak-czeka-na-wyw%C3%B3zk%C4%99-do-schronu-pod-Kutno-pomocy"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#ff0000] UWAGA!!! Wiadomośc od informatyka! Na płycie są tylko 2 zdjęcia kota-[U]filmu brak. [/U]Jutro od rana będę dzwonić do kliniki-może wysłali nię tą płytę??? [SIZE=5]Może właściciel kota ma ćwiczenia Froda???? [/SIZE][/COLOR][SIZE=5]N[COLOR=#0000cd]NIE MAM NA MYŚLI OCZYWIŚCIE OSOBY WYSYŁAJĄCEJ!!! ŹLE SIĘ WYRAZIŁAM-[/COLOR][/SIZE][COLOR=#00FF00][SIZE=4]NIE [/SIZE]TĘ PŁYTĘ DO WYSYŁKI DALI/PRZEKAZALI[/COLOR][/SIZE]

Edited by Hope2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jaki świąteczny Froduś:loveu: A co dostał na Mikołaja?:eviltong:[/QUOTE]
Maskotki-już zdążył je pozbawić oczek,nosków,a kilka nie ma już twarzy:roll:
Na jeszcze jeden prezent musi chwilkę poczekać...a ja już się głowię co mu pod choinkę włożyć:???:
:???::???:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][SIZE=4][COLOR=#ff0000]UWAGA!!! Wiadomośc od informatyka! Na płycie są tylko 2 zdjęcia kota-[U]filmu brak. [/U]Jutro od rana będę dzwonić do kliniki-może wysłali nię tą płytę??? Może właściciel kota ma ćwiczenia Froda????[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]


:-o:-o:-o -ja na pewno wysłałam tę płytę, którą dostałam.


Ps. Jeśli są to koty rasowe: maine coon i kremowy brytyjczyk, to są to koty doktora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Może by tak wstawić w pierwszym poście wątku Froda na dogo link do wydarzenia Froda na fb?[/QUOTE]
Jest tam !

[B][SIZE=4]Wątek na FB tutaj [/SIZE][/B][URL="https://www.facebook.com/home.php#!/events/221772527956372/"][B][SIZE=4][COLOR=#4444ff]KLIK[/COLOR][/SIZE][/B][/URL]

Edited by szyszunia557
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...