Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='toyota']Czy ktoś uzgodnił już z lecznicą, kiedy Frodo będzie zabrany ? W niedzielę lecznica nieczynna. To na pewno nie będzie problem, ale trzeba uprzedzić.[/QUOTE]
Nie mam pojęcia. Kto pilotuje transport i odbiór psiaka?????????????????
To bardzo ważne!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ewu, Kochana, przyszłam do Ciebie, bo widzę, że monolog prowadzisz ;)[/QUOTE]
Dziękuję:)
Obdzwaniam dziewczyny bo jednak dobrze wyczułam że nikt nie zadzwonił do ulv i nic się nie dzieje w sprawie transportu...
Już załatwiamy, ulv czeka na cynk , Toyota ma się skontaktować z Isadorą bo przecież lecznica musi być powiadomiona oficjalnie ,że Frodo ma być wydany.Toyota tylko go towarzysko odwiedza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Czyli transport jest??? Super:multi: Błyskawiczna z Ciebie organizatorka :D[/QUOTE]
Transport był , to nie moja zasługa., jedynie nikt go nie potwierdził i nie skontaktował się z lecznicą w sprawie odbioru Frodo.
Trzeba to wszystko zgrać i uzgodnić z lecznicą- jutro musi być specjalnie w tym celu otwarta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']czyli Frodo będzie u mnie w niedzielę?:multi:[/QUOTE]

1.podkładów - 25 szt.
2.koc dla psa - 1 szt.
3.materac dla psa - 1 szt.
4.karma Frolic - 7,5 kg
5.miski - 2 szt. (na karmę i wodę)
6.kalendarz z pieskami na rok 2013
Napisz na PW adres, na który mogę wysłać pocztą w/w artykuły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Czy ktoś uzgodnił już z lecznicą, kiedy Frodo będzie zabrany ? W niedzielę lecznica nieczynna. To na pewno nie będzie problem, ale trzeba uprzedzić.[/QUOTE]

[quote name='ewu']Nie mam pojęcia. Kto pilotuje transport i odbiór psiaka?????????????????
To bardzo ważne!![/QUOTE]

[quote name='ewu']Dziewczyny co słychać w sprawie transportu? Napisałam do Toyoty i ulvhedinn. Proszę dajcie znać co i jak bo się martwię.[/QUOTE]

Ludziska Frodo jest wpisany w klinice na Fundacje SOS dla Jamników i mnie. Napiszcie kogo mam zaanonsować u dr Maderskiego zeby wydał psa. Albo lepiej (moge nie wchodzić na dogo lub ominąć poprosze o info na sms lub telefonicznie 507 735 732

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Cześć dziewczyny i chłopcy. Na samym początku obiecałam, ze pomyślę jak pomóc. Czytałam wątek cały czas, ale nie odzywałam się, bo mieszkam daleko a i rad mądrych nie miałam. Teraz jednak piszę, bo zorganizowałam bazarek na dwa psiaczki: Froda i Biszkopta i bardzo proszę o podnoszenie i obecność na wątku:

Oto link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236209-Trochę-tego-i-owego-dla-Frodusia-i-Biszkopta-do-3-12-do-22-00?p=20017037#post20017037[/URL][/QUOTE]
Jasne ,że będziemy :)
... ja też zapraszam wszystkie życzliwe dusze do odwiedzenia Niteczki ,bardzo cichutko jest u suni [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235963-NITKA-14-letnia-jamniczka-z-du%C5%BCym-guzem-unikn%C4%99%C5%82a-u%C5%9Bpienia/page2[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hektor2461']1.podkładów - 25 szt.
2.koc dla psa - 1 szt.
3.materac dla psa - 1 szt.
4.karma Frolic - 7,5 kg
5.miski - 2 szt. (na karmę i wodę)
6.kalendarz z pieskami na rok 2013
Napisz na PW adres, na który mogę wysłać pocztą w/w artykuły.[/QUOTE]

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Cudnie ze maluszek niedługo bedzie grzał dopcie w dt.

[B]Bazarek na wsparcie Frodusia.[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236232-Samochodziki-dla-ma%C5%82ych-i-du%C5%BCych-ch%C5%82opc%C3%B3w-na-potrzebujace-jamniki-KUP-TERAZ-Do-1-12"]Małe samochodziki-dla-małych-i-dużych-chłopców-na-potrzebujace-jamniki-KUP-TERAZ-Do-1-12[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']ja tylko dodam od siebie, ze na zdjeciach moze tego nie widac, ale wymizialam go nalezycie! :loveu: a Frodus to piesek z mega energia, wesoly, radosny, strasznie proludzki, no po prostu taki cukiereczek :) [/QUOTE]
I pomyslec ze bylo tak blisko zgasniecia tego plomyczka... ba, plomienia zycia :loveu: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...