Jump to content
Dogomania

Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!


Randa

Recommended Posts

[quote name='jaanna019']Na to liczymy. Pozostałe też potrzebują bezpiecznego kąta.
Zwróciła się do mnie z propozycją znajoma aby Miśka umieścić w hotelu, obecnie szuka deklaracji wśród swoich znajomych. Czy może ktoś dorzucić coś do deklaracji dla Miśka? Koszt hotelu 300/miesięcznie - pies w kojcu z wybiegiem i spacerami.[/QUOTE]

ja tez moge zrobic bazarek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elik']Pewnie, lepiej niech się męczy ew. ciążą i porodami.[/QUOTE]

Staremu człowiekowi nie przetłumaczysz, ale kotkę można zabrać pod pozorem badania w lecznicy przy okazji, w sumie ja bym podkradła bo pewnie i tak kocica nie jest w domu. Starsza pani mogłaby się nie zorientować w temacie już po wszystkim.
Ale ja nie znam sytuacji na miejscu więc się tak tylko wymądrzam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Cholerka, obiecałam, ze po Grosi wezmę tego bezdomnego psa z rynku, dość juz czeka na swoja kolej. Grosia była w pilniejszej potrzebie, bo w wysokiej ciąży.[/QUOTE]

Dylemat, czy wziąć jakiegoś psa i którego, przyśpieszył naszą decyzję: zabieramy psa z ryneczku od nas ze wsi. Grosia jest w domu, to ten koleżka trafi do kojca. Byłoby nie fair, ze biorę psa z daleka ( a rozważałam dt dla Miśka.....), a pod nosem siedzi biedak...
Mestudio, ciesze się bardzo, ze choć Sańka zazna normalności u Was :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Dylemat, czy wziąć jakiegoś psa i którego, przyśpieszył naszą decyzję: zabieramy psa z ryneczku od nas ze wsi. Grosia jest w domu, to ten koleżka trafi do kojca. Byłoby nie fair, ze biorę psa z daleka ( a rozważałam dt dla Miśka.....), a pod nosem siedzi biedak...
Mestudio, ciesze się bardzo, ze choć Sańka zazna normalności u Was :)[/QUOTE]

Malagos masz rację, pierwszeństwo mają psiaki z najbliższej okolicy wypatrzone wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Jutro do niej pojedziemy, zobaczymy co się dzieje i zawieziemy karmę. Zastanawiam się też nad ponownym odrobaczeniem stada, chyba im raczej pomoże niż zaszkodzi.
Pewnie, że pierwszeństwo mają swojskie psy :) Chociaż czasem serce i dla psa z daleka zabije - znam to ;) Już mi się zdarzało ciągnąć psa przez pół Polski. Do dziś nie mogę zapomnieć suczki z Miedar, której adopcję rozważałam. Widziałam ją tylko na jednym zdjęciu, na allegro i nie mogę zapomnieć. I do dziś zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, że wtedy wybrałam Tolka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Jutro do niej pojedziemy, zobaczymy co się dzieje i zawieziemy karmę. Zastanawiam się też nad ponownym odrobaczeniem stada, chyba im raczej pomoże niż zaszkodzi.
Pewnie, że pierwszeństwo mają swojskie psy :) Chociaż czasem serce i dla psa z daleka zabije - znam to ;) Już mi się zdarzało ciągnąć psa przez pół Polski. Do dziś nie mogę zapomnieć suczki z Miedar, której adopcję rozważałam. Widziałam ją tylko na jednym zdjęciu, na allegro i nie mogę zapomnieć. I do dziś zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, że wtedy wybrałam Tolka.[/QUOTE]
Dylematy moralne są trudne do rozstrzygnięcia. Należy wierzyć że zrobiło się co w danej chwili można było zrobić.
TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Jest na hotel dla Miśka 600,- wystarczy na 2 miesiące (300 z fb + 120 z fb + 180 stałych deklaracji), po 2 miesiącach zostaje 180 deklaracji, trzeba będzie robić bazarki ale chyba damy radę. Co sądzicie o zabraniu Miśka w tempie szybkim?[/QUOTE]

Sądzimy, że trzeba go zabrać jak najszybciej, pieniążki są akurat na dwa trudne, zimowe miesiące i już w tym czasie trzeba będzie robić bazarki żeby mieć zapas. Super, że udało się zdobyć fundusze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...