Jump to content
Dogomania

Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!


Randa

Recommended Posts

Misio pojechał na moją rodzinną Suwalszczyznę. Będzie mieszkał w budzie ale nie na łańcuchu tylko luzem. Buda stoi w kojcu ale jest on zamykany tylko wtedy kiedy Państwo wyjeżdżają na zakupy do miasta lub otwarta jest brama. Jak będą siarczyste suwalskie mrozy będzie spał w przedsionku. Ma do towarzystwa niedużą leciwą suczkę. Na razie kazałam zamykać go w kojcu zawsze kiedy ludzi nie ma na podwórku i na noc, żeby im nie nawiał przypadkiem z tęsknoty za Kuną ale to na czas asymilacji.
A Pusio będzie mieszkał w Białymstoku, w domu, żadnej budy. Po prostu będzie u mnie. Odszedł mój Tolek więc mogę przygarnąć następnego staruszka, dlaczego więc nie Pusiu ;) wiekowo się kwalifikuje.

W kwestii finansowej bardzo dziękuję za przekazanie deklaracji na Rudego :) i chciałam dodać, że psy nie mają żadnego długu. Co miesiąc brakujące pieniążki dokłada TOZ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o matko jaki cudowny ten Misio :loveu:
tak się cieszę, że udało się tym biedakom, mam nadzieję, że już zapomniały, w jakiej nędzy kiedyś żyły
[FONT=Verdana][quote name='jaanna019'][/FONT]
[FONT=Verdana]A Pusio będzie mieszkał w Białymstoku, w domu, żadnej budy. Po prostu będzie u mnie. Odszedł mój Tolek więc mogę przygarnąć następnego staruszka, dlaczego więc nie Pusiu [/FONT];)[FONT=Verdana] wiekowo się kwalifikuje.[/FONT]

[FONT=Verdana][/QUOTE]
wyrazy współczucia z powodu odejścia Tolka, ale trzeba przyznać, że Pusiowi się udało
wstaw czasem zdjęcie plizz
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Puszek cały czas u mnie. jaanna019 musiała ratować pewną sucz, więc przeprowadzka Pusia odłozyła się w czasie. Leży właśnie obok mnie i próbuje dobrać się do ciastek owsianych :) O Rudego nie było ani jednego telefonu, o Pusia - tak na marginesie też.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Przedwczoraj odszedł Rudy. Krwotoczne zapalenie pęcherza moczowego. Leczenie nie przyniosło poprawy. Dla psa w tym wieku i po takich przejściach to jak wyrok. Rudy nie żyje :( a ja nie mogę ciągle wyjść z szoku. Właściwie do końca był radosny i energiczny, dopiero ostatnie 3 dni jakoś posmutniał. Żegnaj piesku ['}
Smutny koniec historii psów. Cóż tak bywa. Dobrze, że reszcie się powiodło.
Pusiu już nie szuka domu, zostaje u mnie. Za tydzień oboje jedziemy do domu. Tym sposobem nie wezmę już żadnego psa na dt, nawet bardo awaryjne, trudno nie mogę już odwlekać przeprowadzki Pusia.

Link to comment
Share on other sites

Z tego wszystkiego nawet nie podziękowałam za deklaracje, które wpływały na psiaki. Dziękuję szczególnie zuannie i Ajuli - byłyście wierne tym psom do końca :)
Pusiu ma byt zapewniony, więc może jeśli jest chęć pomocy to przekazać ją Sańce - ona jedna nadal szuka swojego miejsca na świecie.

Link to comment
Share on other sites

Sania jest pod naszą opieką, z finansów TOZu w ogóle nie korzystamy, Sania dostaje 80 zł na karmę od Państwa z FB, nie pokrywa to kosztu zakupu worka karmy miesięcznie, ale jesteśmy bardzo wdzięczni za ta pomoc. Wszystkie inne wydatki - weterynaryjne - sami pokrywamy. Ostatnio miała wycinane guzy i przy okazji czyszczone zęby.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wróciłam kilka dni temu.. i jest mi dziwnie.. był pies i nie ma psa. Bardzo żałuję, że nie mogłam się z nim pożegnać :( Aniu, dziękuję za opiekę, zrobiłaś wszystko co trzeba,a nawet więcej. Rudy po prostu już postanowił przenieśc się na drugą stronę Tęczy.
To był wspaniały psiak, radosny, milusiński, zawsze się do wszystkich przytulał. Myślę, że miał dobre życie u mnie. Żegnaj Rudy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...