Jump to content
Dogomania

Cztery maleństwa i ich mamusia :((((((( Już bezpieczne, teraz szukają domków


AgusiaP

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Jeszcze trochę i będziemy bazarki robiły na pokrycie szkód tych małych łobuzów ;)

Martika, mnie też się wydaje, że facet będąc świadomym tego, iż pies jest zachipowany i w każdej chwili można sprawdzić kto jest właścicielem nie ośmieliłby się wyrzucić psa z samochodu, ale jednak lepiej przetrzepać Go z góry na dół, żeby pies nie trafił z deszczu pod rynnę.[/QUOTE]

Dokładnie tak Paulo :) w dodatku w biały dzień w środku miasta w miejscu gdzie są kamery :) to już trzeba by być IDIOTĄ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Dokładnie tak Paulo :) w dodatku w biały dzień w środku miasta w miejscu gdzie są kamery :) to już trzeba by być IDIOTĄ ;)[/QUOTE]

To ostatnie zdanie jako argument jednak nie za bardzo do mnie przemawia;) Jak to mówi mój profesor: "Ludzie to idioci", a tutaj spotykamy się z tym na każdym kroku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']jeszcze chyba nie pisałyśmy, że ta biała srajdka jak zawiozłyśmy ją z mamusią do DT chciała jeść z cycusia mamusi:roll:
i jak mamusia ma nie mieć ich dosyć:evil_lol:
Dzisiaj dzwoniła do mnie Gosia z huty, która bardzo nam pomogła przy złapaniu pierwszego maluszka;)
Mówiła, że jest zainteresowany pan właśnie z huty adopcją tej białej
Ma do mnie dzwonić, ale Gosia ma go uprzedzić, że konieczna będzie wizyta PA:lol:

Mnie najbardziej do serca przypadła właśnie ona :loveu: ten gryzoń malutki :evil_lol:[/QUOTE]

Mnie także.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Migdałki jak wizyta u weta?:-)[/QUOTE]


Coś przekręciłyśmy:oops:
Wizyta u weta dopiero za niecałe dwa tygodnie;)
Teraz było odpchlenie i odrobaczenie, więc i tak trzeba poczekać na szczepienie;)
Jutro zadzwonię do DT i zapytam co tam u rodzinki;)
Mam nadzieję, że dom jeszcze stoi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do schroniska w Chorzowie. Wielkopies przeszczęśliwy wrócił w niedzielę do domu :multi: Właściciel bardzo normalny i jak to powiedziała Pani z którą rozmawiałam " brzmiał wiarygodnie" Teren został porządnie zabezpieczony aby chłopakowi nie przyszło namyśl znowu zrobić sobie wycieczkę ;) Nawet nie wiecie jak ja się cieszę :Cool!: Powodzenia ogromny psiaku :loveu:

P.S. Obiecuję więcej nie zaśmiecać wątku naszej rodzinki :oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dzwoniłam do schroniska w Chorzowie. Wielkopies przeszczęśliwy wrócił w niedzielę do domu :multi: Właściciel bardzo normalny i jak to powiedziała Pani z którą rozmawiałam " brzmiał wiarygodnie" Teren został porządnie zabezpieczony aby chłopakowi nie przyszło namyśl znowu zrobić sobie wycieczkę ;) Nawet nie wiecie jak ja się cieszę :Cool!: Powodzenia ogromny psiaku :loveu:

P.S. Obiecuję więcej nie zaśmiecać wątku naszej rodzinki :oops::oops::oops::oops::oops:[/QUOTE]
ojjjj Martucha,ale sie cieszeeeeee:):):)
witajcie maluszki i ciotki po przerwie!!!!!!!!!
i do goryyy hooppppp;)

Link to comment
Share on other sites

U rodzinki wszystko ok - Agunia dzwoniła.
Białego pozostała trójka trochę chciała podgryzać więc są rozdzielone: mamusia z Łatką i domowym psiakiem , a trójca agresorów osobno.
Podobno białas podchodzi już do człowieka, mamusia jak zwykle kochana (mamusia to moja faworytka:):))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dzwoniłam do schroniska w Chorzowie. Wielkopies przeszczęśliwy wrócił w niedzielę do domu :multi: Właściciel bardzo normalny i jak to powiedziała Pani z którą rozmawiałam " brzmiał wiarygodnie" Teren został porządnie zabezpieczony aby chłopakowi nie przyszło namyśl znowu zrobić sobie wycieczkę ;) Nawet nie wiecie jak ja się cieszę :Cool!: Powodzenia ogromny psiaku :loveu:

P.S. Obiecuję więcej nie zaśmiecać wątku naszej rodzinki :oops::oops::oops::oops::oops:[/QUOTE]


Taka wiadomość a Ty nie zadzwoniłaś:mad::mad::mad:

Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałam, bo bardzo źle słyszę jak rozmawiam przez telefon z DT... ale biała sunia była już dzisiaj na dworze zrobiło to co miła zrobić i biegusiem do domku:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dzwoniłam do schroniska w Chorzowie. Wielkopies przeszczęśliwy wrócił w niedzielę do domu :multi: Właściciel bardzo normalny i jak to powiedziała Pani z którą rozmawiałam " brzmiał wiarygodnie" Teren został porządnie zabezpieczony aby chłopakowi nie przyszło namyśl znowu zrobić sobie wycieczkę ;) Nawet nie wiecie jak ja się cieszę :Cool!: Powodzenia ogromny psiaku :loveu:

P.S. Obiecuję więcej nie zaśmiecać wątku naszej rodzinki :oops::oops::oops::oops::oops:[/QUOTE]


Suuuuuper [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool!!.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool!!.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool!!.gif[/IMG]


[quote name='Mysza2']U rodzinki wszystko ok - Agunia dzwoniła.
Białego pozostała trójka trochę chciała podgryzać więc są rozdzielone: mamusia z Łatką i domowym psiakiem , a trójca agresorów osobno.
Podobno białas podchodzi już do człowieka, mamusia jak zwykle kochana (mamusia to moja faworytka:):))[/QUOTE]

Z czasem powinno być lepiej,ważne,że wszystkie psiaczki bezpieczne. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Taka wiadomość a Ty nie zadzwoniłaś:mad::mad::mad:

Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałam, bo bardzo źle słyszę jak rozmawiam przez telefon z DT... ale biała sunia była już dzisiaj na dworze zrobiło to co miła zrobić i biegusiem do domku:multi:[/QUOTE]

Aguś bo ja już się zaczynam gubić co Ci powiedziałam a co nie :shake: Dałabym sobie rękę obciąć że Ci mówiłam :roll: no i masz!!! jak ja bym pakowała przesyłki bazarkowe bez ręki ??? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...