Jump to content
Dogomania

Cztery maleństwa i ich mamusia :((((((( Już bezpieczne, teraz szukają domków


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgusiaP']Jejku ja mam nadzieję, że dom cały i w środku i na zewnątrz:evil_lol:
Jak byłyśmy ostatnio to pokój wyglądał jak po tornado:shake:
Myszko, Marticzko czy wiecie już na który dzień mogę umówic się z panią Igą?:cool3:[/QUOTE]

Ja się dostosuję oby tylko był to piątek lub weekend ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Ja się dostosuję oby tylko był to piątek lub weekend ;)[/QUOTE]
To się jeszcze zgadamy
[quote name='andegawenka']Macie dobry aparat fotograficzny...[/QUOTE]
[quote name='andegawenka']Bateria naładowana:p ?[/QUOTE]
Taki sobie mam, bateria naładowana :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']To się jeszcze zgadamy


Taki sobie mam, bateria naładowana :):):)[/QUOTE]
W takim razie będę czekała na waszą decyzję, kiedy jedziemy do rozdzinki demolków-demonków:evil_lol:

Spotkałam dzisiaj jednego pana z huty;)
Bardzo się cieszył, że wszystki maluszki już bezpieczne:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']jak ktos ma zamiar robic remont czy zrownac dom z ziemia to moze przyjac do siebie rodzine Demolkow widze:evil_lol:
DEMOLITION CREW:)
kto by pomyslal ,ze to takie male pieronki:lol:poza mamunia i Laciatka oczywiscie:cool3:[/QUOTE]

o kurczaki
to jest problem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Oby nie gruz i zgliszcza :evil_lol:[/QUOTE]

Dom cały stoi:eviltong:
Pani Iga mówiła, że mamuśka poszła dzisiaj za nią do apartamentu trzech demonków, ale jak je zobaczyła zakrętu po schodach nie mogła zebrać tak uciekała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Jest zachwycona białą sunieczką:lol: jaka to ona mądra, kochana, inteligentna:loveu::loveu::loveu:
Można ją brać na ręce, sama podchodzi i szaleje na dworze z mamusią i pani Igi sunieczką:lol::lol::lol:
Dwa czarne ostrzegają cichym szczekaniem, jak pani Iga wchodzi do ich pokoju, że niby takie groźne:evil_lol: a brązowa dalej panikuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dom cały stoi:eviltong:
Pani Iga mówiła, że mamuśka poszła dzisiaj za nią do apartamentu trzech demonków, ale jak je zobaczyła zakrętu po schodach nie mogła zebrać tak uciekała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Jest zachwycona białą sunieczką:lol: jaka to ona mądra, kochana, inteligentna:loveu::loveu::loveu:
Można ją brać na ręce, sama podchodzi i szaleje na dworze z mamusią i pani Igi sunieczką:lol::lol::lol:
Dwa czarne ostrzegają cichym szczekaniem, jak pani Iga wchodzi do ich pokoju, że niby takie groźne:evil_lol: a brązowa dalej panikuje ;)[/QUOTE] Mamuśka to mądra babka i tyle. Donosiła ciążę? Donosiła. Urodziła? Urodziła. Wykarmiła i odchowała? Wykarmiła i odchowała. No to zmęczona jest i chce trochę spokoju od tych małych parszywców-szkodników:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Mamuśka to mądra babka i tyle. Donosiła ciążę? Donosiła. Urodziła? Urodziła. Wykarmiła i odchowała? Wykarmiła i odchowała. No to zmęczona jest i chce trochę spokoju od tych małych parszywców-szkodników:evil_lol:[/QUOTE]

Dokładnie ;)jej przecież też od życia coś się należy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...