Jump to content
Dogomania

Cztery maleństwa i ich mamusia :((((((( Już bezpieczne, teraz szukają domków


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Mamuśka jest piękna:lol:
Cały czas patrzę na małe demolki i mam wątpliwości, czy wszystkie to jej dzieci?
Łapki mają takie szerokie, jakby nie kundelkowe[/QUOTE]

Kasiu na pewno to jej dzieci;)
Same zwróciłyśmy uwagę na te szerokie łapki szczególnie u chłopczyków:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Mamuśka jest piękna:lol:
Cały czas patrzę na małe demolki i mam wątpliwości, czy wszystkie to jej dzieci?
Łapki mają takie szerokie, jakby nie kundelkowe[/QUOTE]
Pewnie tatusiów mają różnych:)
A łapki rzeczywiście mają bardzo grube.
Martika żeby nie było tak że "raz poszła a dwa razy zaszła" jak ktoś powiedział o mamusi bliźniaków:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Pewnie tatusiów mają różnych:)
A łapki rzeczywiście mają bardzo grube.
Martika żeby nie było tak że "raz poszła a dwa razy zaszła" jak ktoś powiedział o mamusi bliźniaków:diabloti:[/QUOTE]

te czarne są do niej podobne:lol:
ale ten rudy i biały to chyba podrzucone:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']te czarne są do niej podobne:lol:
ale ten rudy i biały to chyba podrzucone:lol:[/QUOTE]
Badań genetycznych robić nie będziemy:):):)
Ale urocze to są wszystkie:):) Ten piąty którego ktoś wcześniej zabrał też był czarny podobno:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Z pewnością tak ;) Ninuś nawet nie wiesz jakie one są na żywo boskie :loveu:[/QUOTE]

taaaak?:p ktoś napisał że pies ( Henio taki jeden, cudna psina moim zdaniem) jest brzydki a my wszystkie patrzymy przez różowe okulary:razz:

Piękny Henio prawda? [IMG]http://img858.imageshack.us/img858/4171/p3130498.jpg[/IMG]

Edited by andegawenka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']taaaak?:p ktoś napisał że pies ( Henio taki jeden, cudna psina moim zdaniem) jest brzydki a my wszystkie patrzymy przez różowe okulary:razz:

Piękny Henio prawda? [IMG]http://img858.imageshack.us/img858/4171/p3130498.jpg[/IMG][/QUOTE]

Ninuś oczywiście że piękny :loveu: kochana i sympatyczna mordeczka i ten spokój w oczętach :) śliczny chłopak z niego :):):)

Link to comment
Share on other sites

Czy my ludzie wszyscy dla wszystkich jesteśmy piękni ??? :razz: dla jednego ktoś jest ideałem urody dla drugiego zupełnie nie :) i niech tak zostanie :) bo co by było gdybyśmy wszyscy byli w jednym guście ? :razz: Najważniejsze że każdy z nas ma to coś co odpowiada innym a drugim zupełnie nie ;) I niech tak zostanie :) Buziaki dla sympatycznego i uroczego Henia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Maluszki świetne i już nawet na ręce dają się brać:crazyeye: Widać, że jeszcze się niepewnie czują kiedy człowiek do nich podchodzi, a tym bardziej podnosi, ale z dnia na dzień coraz lepiej.
Skoro mamuśka taka przyjacielska, to może wybrać najlepsze zdjęcia i zacząć ją ogłaszać?
Ciotki, przychodzą mi na maile zapytania o odnawianie ogłoszeń niuńków, ale póki co się wstrzymałam, bo nie wiedziałam co robić. Odnawiać czy nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Maluszki świetne i już nawet na ręce dają się brać:crazyeye: Widać, że jeszcze się niepewnie czują kiedy człowiek do nich podchodzi, a tym bardziej podnosi, ale z dnia na dzień coraz lepiej.
Skoro mamuśka taka przyjacielska, to może wybrać najlepsze zdjęcia i zacząć ją ogłaszać?
Ciotki, przychodzą mi na maile zapytania o odnawianie ogłoszeń niuńków, ale póki co się wstrzymałam, bo nie wiedziałam co robić. Odnawiać czy nie?[/QUOTE]

Odnawiaj ciocia kochana :) z każdym dniem nasze maleństwa robią krok w przód i przekonują się do człowieka choć serducho bije jak szalone ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Maluszki świetne i już nawet na ręce dają się brać:crazyeye: Widać, że jeszcze się niepewnie czują kiedy człowiek do nich podchodzi, a tym bardziej podnosi, ale z dnia na dzień coraz lepiej.
Skoro mamuśka taka przyjacielska, to może wybrać najlepsze zdjęcia i zacząć ją ogłaszać?
Ciotki, przychodzą mi na maile zapytania o odnawianie ogłoszeń niuńków, ale póki co się wstrzymałam, bo nie wiedziałam co robić. Odnawiać czy nie?[/QUOTE]

Paula ciocia kochana w ogłoszeniach trzeba jednak zmienić wiek naszych Demolków ;) z 2 na 4 miesiące :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Niepodobieństwo to sprawka bociana:p[/QUOTE]

Mnie podobają się wszystkie psy a najbardziej lubię kundelki za niepowtarzalność i brak jakichkolwiek wzorców dot. wyglądu.
Niestety ludzie często zwracają uwagę na wygląd. Mnie zaczepiają na spacerze i ostatnio usłyszałam, że moje suki są takie 'nieurodziwe", krótkie nóżki, długie jak jamnik i za grube.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Niepodobieństwo to sprawka bociana:p[/QUOTE]

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Mnie podobają się wszystkie psy a najbardziej lubię kundelki za niepowtarzalność i brak jakichkolwiek wzorców dot. wyglądu.
Niestety ludzie często zwracają uwagę na wygląd. Mnie zaczepiają na spacerze i ostatnio usłyszałam, że moje suki są takie 'nieurodziwe", krótkie nóżki, długie jak jamnik i za grube.:razz:[/QUOTE]


Niepodobieństwo do mamusi to miałam na myśli.

a ja tylko i tylko bokserki:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...