Jump to content
Dogomania

Cztery maleństwa i ich mamusia :((((((( Już bezpieczne, teraz szukają domków


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Melduję że wpłynęło od Beatkaa 395,41 zł na moje konto.
Beatko wpisz proszę w 2 poście że dalszy ciąg rozliczenia od dnia 24.09.2013 będzie w 1 poście.
Agunia, wpisz w 1 poście że od 24.09.2013 stan konta wynosi 395,41 i pieniążki są u mnie
Przepraszam za to dyrygowanie :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Melduję że wpłynęło od Beatkaa 395,41 zł na moje konto.
Beatko wpisz proszę w 2 poście że dalszy ciąg rozliczenia od dnia 24.09.2013 będzie w 1 poście.
Agunia, wpisz w 1 poście że od 24.09.2013 stan konta wynosi 395,41 i pieniążki są u mnie
Przepraszam za to dyrygowanie :oops::oops:[/QUOTE]

Elunia ja się bardzo cieszę, że mi tu dyrygujesz ;) i tak miałam Cie o to pytać przez telefon :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kochani, ponieważ Kasia podjęła decyzję, że Bystra zostaje u nich na stałe, a na koncie zostało [B]395,41
chciałybyśmy przekazać
100 zł dla niewidomego Maciusia
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211503-%C5%9Alepek-Maciu%C5%9B-straci%C5%82-oba-oczka-%28-Ka%C5%BCda-POMOC-potrzebna-Szukamy-domowego-DT-POMOCY[/url]!!
300 zł dla Majeczki zabranej ze schroniska w Chorzowie do Kasi Przystał
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249365-Dwie-kruszynki-z-schroniska-w-Chorzowie[/url]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Pieniążki już na koncie Ślepaczka Maciusia. Dzięki nim opłacimy kolejny miesiąc w hoteliku. Bardzo dziękujemy. Powodzenia kochana sunieczko:smile:[/QUOTE]
[quote name='Gabi79']Melduję, że pieniążki już na koncie Majeczki, dziękuję w imieniu suni, będzie na opłacenie hoteliku przez miesiąc!!![/QUOTE]
Bardzo dziękuję za potwierdzenia

Edited by Mysza2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...