Jump to content
Dogomania

Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A dzisiaj rano, ubłocona po deszczu, wskoczyła do łóżka, prosto na brzuszek męża i obudziła go slodkimi buziaczkami. I wcale nie rozumiem, dlaczego mąż tak szybko z łóżka się zerwał. Fakt, pościel jest mokra i ubłocona, ale takie słodkie buziaczki od rana to sama przyjemność :)

Link to comment
Share on other sites

Fidze deszcz nie przeszkadza w zabawie :) Nawet jeszcze lepiej jak pada, bo mozna tak biec przez kałuże, skakać w sam środek, uswinic się po pachy a potem wskoczyć do łóżka na pieszczotki. Chociaz po namyśle stwierdzam, że jej to nic nie przeszkadza. Wszystko ją cieszy, ogon chodzi non stop, radość od rana do wieczora.
Reszta psów przy takiej pogodzie leży rozwalona na łóżkach i kanapach i śpi. A Figunia włączyła turbodoładowanie i śmiga po deszczu :)

Link to comment
Share on other sites

3 miesiące mijają, jak jest u nas, a ja nie mogę przestać się zachwycać. Nie to, że inne psy nie są wspaniale, bo każdy moj psiak jest wyjątkowy. Ale Figa miała być psem z problemami, a jest czyściutką, grzeczną i posluszną sunią. Charakterek to ona ma, nie przeczę....ale mi też niczego nie brakuje :) Faktem jest też, że jej energia znajduje ujście w licznych zabawach z licznym towarzystwem. Pewno w mieszkaniu było by gorzej. Tak myślę. A tutaj można przekopać piaskownicę, przebiec się wokół domu, napić wody z basenu, wykopać jakàs roślinkę, czterdzieści razy zbiec schodami w dół i w górę, obszczekac sąsiada i jego psy, pograć w piłkę. A jak już się znudzi, to zawsze mozna poszczekac na samochody.

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj u sylwiaso odwiedzić jednego z moich podopiecznych. I się ucieszyłam od razu na wejście, bo Jej Fiona to moja Figa, tylko ze 2 razy większa. I też taka klucha :evil_lol:. I też na "F" :)
A co u nas? A Figunia chciała koniecznie się bawić taką dmuchaną piłką plażową. No i piłki już nie ma :cool3:.
I koniecznie, ale to koniecznie chce się pobawić z naszą kotką Zuzią - są w tym samym wieku, tylko Figa z 10 razy cięższa. No i Zuzia nie chce się bawić. I Figa płacze. I obstawiam, że to się skończy podrapanym nosem....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...