Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Ja klepe organiczną cały czas...
Dziewczyny mam pytanie, który zapis jest prawidłowy i czy można tego pierwszego używać na maturze:
1: [URL="http://img158.imageshack.us/img158/3152/r93rb.gif"]KLIK[/URL]
2: [URL="http://sciaga.onet.pl/_i/Chemiasciaga/w_alkoholi5.jpg"]KLIK[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja tam już nocek teraz nie zarywam, trzeba się wyspać, zrelaksować i iść wyluzowanym na maturę :)
Już tylko kilka dni i to będzie za nami, w sumie to nie mogę się doczekać...
Będę mieć w końcu czas dla siebie i dla zwierzyńca, nie tylko swojego, bo mój raczej nie ucierpiał na maturach...

Link to comment
Share on other sites

Ja też chciałabym żeby juz było po. Poza tym, mam ustny polak w środę, wypadałoby się zacząć uczyc, trochę się stresuje :-D. Dziś zabrałam się za powtórzenie całej organicznej. Mierzę zeszyt od chemii z daleka i robię ogłoszenia psom do adopcji :-D

Link to comment
Share on other sites

Ja mam teraz cykl 700 zadań w 3 dni ^^. Póki co idzie zgodnie z planem i wbrew pozorom nie siedzę cały czas nad książkami, śpię po 12 godzin, wychodzę z psami i biegam ;p
Od wtorku będzie szybka powtórka biologii w 3 dni, a potem już tylko ustne - formalność :)
I mamy wolność :)

Link to comment
Share on other sites

No słabiak ;p Moja mała zasuwa ze mną po 10 co 2 dni ;p Po maturze zaczynamy biegać na poważnie, bo w końcu będzie czas :loveu:

Biologia to już szybka powtóreczka z vadamecum, zeszytów (bo je akurat dość sensownie prowadziłam) i materiałów z zajęć ;)

Link to comment
Share on other sites

Niestety mój psiurek nie ma w ogóle kondycji, bo jak zaczął się sezon już na bieganie to miał kontuzję łapy i byliśmy wyłączeni z biegania na 1,5 miesiąca :(

powtórzyłam całą chemię :-D
jadę zaraz do schroniska to na drogę sobie cuś wezmę :-D

Link to comment
Share on other sites

To i ja sie dolacze do dyskusji ;) Siedze wlasnie nad chemia. Zawalilam ja w szkole, moglam sie bardziej przykladac. Teraz to jedyna matura, ktorej sie boje. Za to biologie mam nadzieje zdac na jakies 90%. Jak sie nie uda dostac w tym roku na wete to poprawiam chemie i probuje w przyszlym ;) Kto sie wybiera do Lublina? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie od rana powtarzam nieorganiczną.Potem zrobię jedną maturę i powtórzę najwazniejsze reakcje. I chyba tyle.

Na maturę z chemii trzeba mieć: kalkulator,linijke(?),czarne długopisy i oczywiście dowód? My wzory dostaniemy i kalkulatory też(ale wezmę na wszelki wypadek).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...