Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Ja w końcu trochę ochłonęłam i teraz się biorę na poważnie za chemie i biologie.
Z polskiego nie gdybam nawet... Pierwsza część mi poszła bardzo dobrze, mimo że wszyscy na nią tak narzekali to mi się podobała, tyle że wypracowanie tragicznie... Myślę, że koło 50%...
Majca jak uznają moje dowody na 98%
Angielki myślę, że w zależności od tego jak mi poszły formy pisemne między 75-85%

Żeby jeszcze te dwie poszły tak dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

jestem wykonczona, przed chwilą wróciłam z rozszerzenia...
co to za kretyństwo, że rano podstawa a potem rozszerzenie podzielone na dwie części!jestem wykończona...
podstawa łopatologiczna, część pisemna na rozszerzeniu w porządku, słuchanie i pisanie trudne, ale do przeżycia. nie mam siły :-x

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']jestem wykonczona, przed chwilą wróciłam z rozszerzenia...
co to za kretyństwo, że rano podstawa a potem rozszerzenie podzielone na dwie części!jestem wykończona...
podstawa łopatologiczna, część pisemna na rozszerzeniu w porządku, słuchanie i pisanie trudne, ale do przeżycia. nie mam siły :-x[/QUOTE]


ja też własnie wróciłam, jednym słowem masakra tyle godzin w szkole, na angieslkim, podstawa prosta, rozszerzenia słuchać już nie miałam siły, czytanie myslę że w miare ok'
a jutro jeszcze matma rozszerzona......

Link to comment
Share on other sites

Biologia w tamtym roku była fajna, przyjemna, ja też żałuję że się nie przykładałam. W tym roku mogą dać coś skomplikowanego, też się tego boję. Ale mam wielką nadzieję że chemia będzie łatwa bo w poprzednim roku mnie zabiła totalnie

Pokaże Wam mojego korepetytora z chemii, jakość do d. bo z kamerki ale widać. Sory za burdelos na stole ale wszystko mi potrzebne do nauki i już, nie zniknie póki się matury nie skończą :D
Nie ma dnia żeby się ze mną nie 'uczył', chyba bd musiała na maturę go zabrać.. :D
[img]http://img849.imageshack.us/img849/1796/kotoo.jpg[/img]

Edited by Pinesk@
Link to comment
Share on other sites

Ja jak się uczę to moja kundlica najmniejsza śpi mi na kolanach ;d Mam całą serie takich zdjęć z różnych dni, zawsze myślę, że pokaże, ale potem jakoś mi się nie chce :diabloti: Ostatnio jak na kanapie siedziałam to wszystkie trzy mnie oblepiły, a moje 26kg myśli, że jest dalej szczeniakiem i kocha spać na kolanach, albo najlepiej na brzuchu ;p

Im bliżej tym dalej bardziej mi się nie chce... Dziś o 12 wstałam, trochę się uczyłam... Teraz krótka przerwa i wracam do chemikaliów :shake:
Już bym chciała mieć to za sobą...

Link to comment
Share on other sites

Kotek pogłaskany. Zwykle kładzie mi sie na tym co akurat potrzebuje czyli na układzie okresowym, kalkulatorze czy jakichś innych kartkach a najlepiej to wgl na zbiorze zadań kiedy akurat robie zadania. A kalkulatorek mam od gimnazjum i dziwne że jeszcze bateria ani razu nie siadła :D Cały dzień to za dużo powiedziane ale jak nie mam nic pilnego do roboty to robie zadanka.
Faza 'tyle innych ważnych rzeczy do zrobienia, nauka poczeka' mi już minęła i trochę się muszę spiąć (choć nie powiem- nie chce mi sie) bo sie nie wyrobię z nauką do tego wtorku, nie wspominając o biologii i niemieckim.
26kg na brzuchu, znam ten ciężar, moja 2 kg cięższa też sie lubi pakować na kolanka bo jak te mniejsze mogą i kot może to dlaczego ona nieee.. :)
Eh też bym sobie pojechała do schroniska ale teraz totalny brak czasu a i schronisko nie na miejscu :(

Link to comment
Share on other sites

Nie takie zauczone... Ja dziś wstałam o 12... Potem troche się pouczyłam, załatwiałam domki na klasowy wyjazd, w rezultacie spędziłam 2 godziny na dogadaniu się z połową klasy, a teraz tak w ramach "zasłużonego" relaksu idę pobiegać ;p
Nauka zostaje na wieczór.

Link to comment
Share on other sites

Byłam przez jakiś rok w gdyńskim ciapkowie, potem przeniosłam się do tczewa, regularny wolontariat porzuciłam ponad rok temu po przeprowadzce. Większość 'moich' psów tczewskich albo poszła do adopcji, albo nie dożyła domów, został jeszcze mój jeden stary ulubieniec, raz na jakiś czas go odwiedzam, wyprowadze kilka psów ale żadnego już nie biorę pod opiekę stałą. Teraz robię jako tymczas dla Malborskiego Stow. Przjaciół Zwierząt "REKS" i dla lokalnego Klubu DAJ GŁOS ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominika405']Zrobiłam maturę z chemii z zeszłego roku i jestem wściekła.Już wolę tą z 2011.Ech... jak co roku jest trudniejsza to nie wiem. co nam dadzą we wtorek:mad:[/QUOTE]

polski był trochę trudny, czytanie było straszne, z innych lat czytanie było łatwiejsze
matma podstawa bardzo prosta,
angielski podstawa też prosta za to rozszerznie masakryczne, trudniejsze tak mi się wydaje
rozszerzenie z matmy było trochę trudniejsze niż w zeszłym roku

teraz musicie wyciągnąć wnioski, jaka bedzie chemia:) ja geografii się nie boje, chociaż od niej zależy czy dostane się na politechnike czy nie ale geografia zazwyczaj nie jest bardzo trudno

Link to comment
Share on other sites

Ja podchodzę do tego bezstresowo. Będzie co będzie. Czas który mam wykorzystam jeszcze na powtórki, ale skoro uczyłam się przez całe liceum to nie powinno być nagłej tragedii.
Z biologią trochę gorzej, bo ją trochę zlewałam...

Nie ma co się stresować. I tak tego ani nie ominiemy, ani nie przeskoczymy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja wykańczam właśnie elektrolize bo zasnęłam przy niej w nocy. Zostało mi 11 zadanek. I dziś sie zabieram za reakcje w roztworach wodnych, jak dobrze pójdzie to jeszcze redoxy. Jutro hybrydyzacja i organiczną powtórzyć. A w poniedziałek powtórki najważniejszych rzeczy czyli wzorów do obliczeń, jakieś reakcje charakterystyczne, doświadczenia, prawa i inne teorie, po kilka zadanek z wszystkich działów, jedną może maturkę i.. koniec :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...