Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Nie dzięki :) Rozszerzenie piszę. Da się dostać z podstawą ale zależy od wyników reszty egzaminów ;)
Co do planów na wakacje to brak planów. Za tydzień do Olsztyna na Kortowiadę a przez reszte wakacji będę pomagać przy remoncie mojej przyszłej chałupencji :P Mam nadzieję że jakaś praca wpadnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']A niemiecki nie jest we wtorek? Tak pytam, bo moja przyjaciółka zdaje i wydawało mi się, że we wtorek..
Ja jutro o 15 mam ten angielski...
Przed tym to się chyba serio stresuję, że w nerwach go pokaleczę.[/QUOTE]

Kurde Ola! Dzięki Ci ogromne, taki ze mnie gapiszon że bym pojechała dzisiaj, dobrze że weszłam na dogo haha :D Jutro, fakt, nie mam pojęcia czemu mam w kalendarzu zapisane na dziś, nawet sobie sprawdzałam później czy dobrze zapisałam i niby mi się zgadzało, teraz patrze na CKE- 21 maj :D Dodatkowy dzień nauki sie przyda.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)
Odkupię materiały (wszystkie, czyli książki, dobrze (!) prowadzone zeszyty, materiały dodatkowe, repetytora itp., itd.) z rozszerzonej biologii i chemii z całych 3 lat liceum. Ale wiecie - od kogoś, kto bardzo się przykładał do nauki ;)
Jeśli znacie osobę, która chce sprzedać, bądź same macie taki zamiar, to bardzo proszę o info na priv.

Link to comment
Share on other sites

Tak, na weterynarię :) A Ty Dominika do Olsztyna się wy bierasz? Pinesk@, ciężkie jest rozszerzenie z niemieckiego? Bo jak w tym roku się nie uda to planuję pisać właśnie ten niemiecki :-P

Edited by Aśś
Link to comment
Share on other sites

Aśś rozszerzenie kładzie spory nacisk na gramatykę (poprawność, znanie szyków, przypadki, rodzajniki itd), na bogactwo językowe no i tak jak na podstawach masz rozumienie tekstu słuchanego i czytanego + praca pisemna: opis, rozprawka albo opowiadanie 200-250 słów z zachowaniem odpowiedniej formy. Nie wiem czy ciężkie, zależy co kto lubi i potrafi, jak wrócę to Ci powiem czy było cieżkie czy nie :P

Link to comment
Share on other sites

Teraz to już się nie ma czym stresować, bo i tak już nic nie zmienimy...
Ja prawie zapomniałam już o tym, że w ogóle jakieś matury pisałam :diabloti:
Teraz trzeba korzystać z wakacji, a martwić się będziemy jak dostaniemy wyniki do rąk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...