Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Nie chce mi się całego wątku przerzucać, a Wy na pewno się orientujecie :) Jestem teraz w tech. wet. i później chciałabym dalej kontynuuować naukę na studiach. Jak to wygląda na UP w Poznaniu? Bo gdzieś mi mignęło, że to nie jest to samo, co np. w Wrocławiu, bo musi być medycyna weterynaryjna, a na stronie jest kierunek w zakresie weterynarii. Będę wdzięczna za odpowiedź :)

I trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

@Micra, @Dominika szykujcie się lepiej na dłuuuugą podróż podczas dowożenia dokumentów bo dostaniecie się obie na pewno :) Ja już swoje 500 km na stronę przeżyłem, z powrotem już ciężko było.... Zwłaszcza jeśli zamierzacie samochodem cisnąć...

Link to comment
Share on other sites

Autobusem, i to z przesiadką o 6 rano w Wawie
koszmar, już siebie widzę :"Zaczekaaajcie na mnie!!!"
W każdym razie wolałabym żeby był tydzień na dostarczenie a nie dwa dni, bo bym wysłała pocztą. O co w tym chodzi? Chyba mnie nie skreślili

Pojawiła mi się na koncie taka informacja
obok Wybierz egzaminy
[COLOR=#FF0000][FONT=Trebuchet MS](Wybór egzaminów został zakończony2013-07-19 23:59:59)
[/FONT][/COLOR]O co w tym chodzi? Chyba mnie nie skreślili[COLOR=#FF0000][FONT=Trebuchet MS]

[/FONT][/COLOR]

Edited by micra
Link to comment
Share on other sites

@micra
nie stresuj się jeszcze jedna rekrutacja, ja zostałam przyjęta w 2. rekrutacji ale rezygnuję, odstępuję Wam miejsce razem z moją koleżanką bo dostałyśmy się do Wroclawia więc już maicie +2 miejsca :)
a i też mam tak samo link nieaktywny więc bez stresu :)

Link to comment
Share on other sites

jeszcze taka pewna nie jestem, mam coraz większe wątpliwości
o to że zrezygnuje za mało osób i nie obejmą osób z moją liczbą punktów i w ogóle nie będą dobierać nowych ludzi

ale jak już coś w czwartek najprawdopodobniej
mam tylko dwa dni więc wielkiego wyboru nie mam

Edited by micra
Link to comment
Share on other sites

Parę odpowiedzi na pytania trzeba udzielić, typu jak się pani czuje, jaki wydział wybrała, przebyte choroby. Wizyta krótka, czasem nawet wzroku znad biurka lekarz nie podniesie. Nie słyszałam, żeby ktoś wykonywał jakieś badania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...