Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Oby,bo ja już się zapisałam do lekarza medycyny pracy na pielęgniarstwie ;)

Zerknijcie na biologa,bo są wklejone listy z Poznania.75 osób przede mną.Zatem miło się żegnam z Poznaniem,bo nie ma szans żeby tyle zrezygnowało.

Edited by dominika405
Link to comment
Share on other sites

Nie chcę Wam mówić ale Olsztyn na bank nie spadnie zbyt dużo :(
Nie wiem co się stało z tym Lublinem, przecież w tamtym roku po pierwszym progu spadło 16 punktów a teraz tylko 8 punktów.
A w sprawie telefonu - nic mi nie powiedzieli, tyle że jak jestem na rezerwowych na tym moim miejscu to mam jeszcze szanse :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='micra']A w sprawie telefonu - nic mi nie powiedzieli, tyle że jak jestem na rezerwowych na tym moim miejscu to mam jeszcze szanse :mad:[/QUOTE]
Ale dzwoniłaś do Pń czy gdzieś indziej? Bo ja jestem parę osób za Tobą :) I się łudzę ze ci po 80/90 to się szybko wyniosą na medyczne i inne xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominika405']Zerknijcie na biologa,bo są wklejone listy z Poznania.75 osób przede mną.Zatem miło się żegnam z Poznaniem,bo nie ma szans żeby tyle zrezygnowało.[/QUOTE]

Czemu nie ma? Podobno połowa nie donosi dokumentów. Skoro normalnie funkcjonuje 2 a nawet 3 nabór. Po coś on musi być. :)

Link to comment
Share on other sites

nie mogę tego zrozumieć dlaczego nie więcej
wydawało mi się że będzie koło 406
jest prawie identyczny jak w zeszłym roku,
zastanawia mnie co się stanie z Olsztynem - albo spadnie dużo, będzie duży skok, albo minimalnie spadnie

Link to comment
Share on other sites

moi mili dostałam się do Wrocławia, na który już dawno przestałam liczyć a nadal nie wiem co z Olsztynem(jestem 288 na liście). Na pewno spadnie próg stawiam, że ok 20-26 pkt także głowa do góry ja nie wierzyłam a udało się !
Tylko teraz mam dylemat co wybrać Wrocław czy Olsztyn... papiery muszę złożyć do 19 a dopiero 20 są wyniki Olsztyna a mam tylko jedną sztukę odpisów nie mam już nawet oryginałów świadectwa maturalnego ani aneksu...
całe życie marzyłam o Wrocławiu, wiem, że tam jest najlepsza uczelnia, piękne miasto sama wyliczałam zalety ale w Olsztynie załatwiłam już sobie mieszkanie kawalerkę zaraz obok uczelni z góry na 6 lat za jedynie 300 zł miesięcznie, nie wiem czy znajdę takie mieszkanie w Olsztynie... pomocy !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...