Jump to content
Dogomania

Shira - żywiołowa czarnulka ze schroniska ZNALAZŁA DOM


aeriel

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, ale dzień dziś dla Shiry, miałam trzy telefony, pani z drugiego wydawała się trochę dziwna, ale umówilłam się z nią na czwartek albo sobote, żeby przyjechała, natomiast trzeci telefon wydawał się baardzo fajny, pani ma jutro przyjechać do schroniska po Shire. Jeżeli się uda to będe się musiała tłumaczyć tej drugiej pani z tego, że Shiry nie ma w schronisku już...Trzymajcie kciuk, żeby się wszyscy nagle nie rozmyślili! Jak na razie wasze kciuki dużo zdziałały!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia.uje93']Słuchajcie, ale dzień dziś dla Shiry, miałam trzy telefony, pani z drugiego wydawała się trochę dziwna, ale umówilłam się z nią na czwartek albo sobote, żeby przyjechała, natomiast trzeci telefon wydawał się baardzo fajny, pani ma jutro przyjechać do schroniska po Shire. Jeżeli się uda to będe się musiała tłumaczyć tej drugiej pani z tego, że Shiry nie ma w schronisku już...Trzymajcie kciuk, żeby się wszyscy nagle nie rozmyślili! Jak na razie wasze kciuki dużo zdziałały![/QUOTE]

mocno trzymamy, aż do białości!

Link to comment
Share on other sites

Niestety Shira musi jeszcze trochę poczekać, pani po zastanowieniu stwierdziła, że nie ma dla Shiry ani smyczy, obroży ani jedzonka. Wypłate ma dopiero w piątek, więc Shira musiałaby poczekać do poniedziałku(a nawet nie wiem czy schronisko wtedy jest czynne?:???:).Ma także na względzie to, że jest też inna pani chętna na Shire...Zobaczymy jak to będzie, oby tylko Shira nie została na święta w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']niestety pamiętam jak po psa (chyba Kapsla albo Cezara) umówiły się ze mną 3 osoby, żadna z nich nie przyjechała, a wszystkie twierdziły, że na pewno go adoptują...[/QUOTE]
Ehh wiem jak to jest. Pamiętam jak było z Sidem: w czwartek przyjechali go oglądać, w piątek rano mieli go adoptować i... sie rozmyślili...
[quote name='ania91sc']Myślę, że jak nawet będzie miała poczekać tydzień, to warto, bo mówiłaś, że ta Pani wydawała się bardzo miła i fajna :)
Dalej mocno trzymam kciuki za Shire :)[/QUOTE]
No takie sprawiała wrażenie, domek fajny by miała Shira:roll:

Link to comment
Share on other sites

Niestety jutro nie będe mogła przyjechać do Shiry, ale mam nadzieje, że będzie to jej ostatni spacerek (bo wyjdzie dzięki Pauline albo Kamilowi:D). W dalszym ciągu czekam na telefon od tej pani, z wiadomością, że chce brać Shire, jeżeli to nie wypali to może coś innego się uda:cool3:. Oby jednka to były ostatnie dni Shiry w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...