Jump to content
Dogomania

Shira - żywiołowa czarnulka ze schroniska ZNALAZŁA DOM


aeriel

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-zi0Ybo1huoY/UPqbR-J-qrI/AAAAAAACkz4/-6nyUmh_Wns/s512/_DSC8851.JPG[/url]

:D Shira jest świetna!:loveu: i strasznie przywiązana do Magdy. Nawet jak Magda jest obok a ktoś inny ma ją na smyczy to ta na początku wariuje, a jak Magda się oddali na trochę to w ogóle... :)

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu coraz gorzej idzie zapinanie Shiry po wyjściu z boksu:evil_lol: tak bardzo chce iść, lecieć przed siebie bez celu...byle wyjść z tego okropnego pawilonu. W czwartek chyba miała gorszy dzień na wybiegu prawie wgl się nie słuchała, kiedy wszedł do nas Dyzio było ok, jak byl na smyczy, ale jak tylko został spuszczony i zaczął sobie latać po wybiegu, nawet nie zbliżając się do Shiry, ta jak tylko go zobaczyla zaczeła za nim biegać i wiedziałam, że to nic dobrego...jak tylko go dogoniła(czyli w jakieś 2 sekundy) od razu rzuciła się z zębami na niego:shake: Później jak ją odciągnełam to widać było że wie że źle zrobiła...Potem wypróbowałyśmy Shire z Delmą na jednym wybiegu, trochę się pobawiły później każda zajęła się czym innym, ale jak tylko zaczęłam głaskac Shire to zrobiło sie małe piekiełko...
Co do soboty to bylo lepiej, Shira sama na spacerku zachowywała sie dużo lepiej, została także wyczesana, pobiegała na wybiegu i ze smutkiem wróciła do domku. W sobote przyszli także ludzie zainteresowani Shirą, ale domek trafil się Azie, z czego także bardzo się cieszymy, ja napewno;)

Link to comment
Share on other sites

Czarnulka zaczyna nam dziczeć w schronisku. Pilnie potrzeba jej domku. Jako jedyny pies w jakimś domku, gdzie mogłaby się wyhasać byłaby cudownym psem, trzymam kciuki żeby trafił jej się taki dom jak ma Hugo,

czy Shira jest po setrylce?

Ludzie zdecydowanie wolą suczki juz po sterylizacji, jakoś darmowy kupon ich nie przekonuje, gdyby tak się udało namówić na większą liczbę suczek sterylizowanych,

Wszystko by było dobrze gdybyśmy mieli gdzieś np. dt który by brał np. na 10 dni (do zdjęcia szwów) suczki po sterylce.
Tylko co wówczas z ich powrotem???Pomyślcie czy jest coś co moglibyśmy zrobić małym nakładem kosztów żeby więcej suczek było sterylizowanych a nie szło do sterylki dopiero po adopcji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania91sc']Magda jak tam Shira? :cool3: Bo wiem, że jacyś Państwo ją oglądali na koniec :)[/QUOTE]
Tak tak, była para oglądać Shire, nie chciałam nic mówić i nie będe zdradzać szczegółów, ale jeżeli Shira poczeka i się uda to moze być warto:cool1:

Co do samego dłuuugiego spacerku to Shira jest niepokonana, nawet zabawa na wybeigu i 4h spaceru nie są w stanie jej zmęczyć (pod koniec ciągleła z taką samą siłą jak na początku). Jazdę w aucie zniosła baaardzo dobrze, po mimo tego, że Demo(pręgowany psiak Pauliny) poszedl do domu, to i tak w aucie było dość tłoczno, więc jechałam z Shirą na przednim siedzeniu, droga wyglądała tak, że albo Shira siedziała u mnie na kolanach albo tyłkiem na podłodze a przodem na moich kolanach:D no i byla bardzo grzeczna:D Sprawdziłam ją też dziś na koty i jak jeden pokazał jej pazurki to ta się tylko wystraszyła:p

Link to comment
Share on other sites

No więc tak...Shira przeszła w środe sterylkę, jednak mimo to pozwolono nam na wspólny spacer:loveu: Na początku był jak zwykle, Shira biegała, skakała, cieszyła się, a jak przechodziłyśmy koło wybiegu to ciągneła tam okropnie. Jednak odpuściłyśmy wczoraj wybieg i byłyśmy na krótkim spacerku, zaraz za schroniskiem Shira już zmarkotniała, widać było że ją bolało, więc zrobiłyśmy małe kółeczko i na schroniskową kanape. Wczoraj Shira chętnie rozdawała buziaczki wszystkim:D zjadła trochę parówke, i bardzo, ale to bardzo nie chciała wracać do boksu:-(
Jutro sobota...trzymajcie mocno kciuki za Shire, bez szczegółów, ale naprawde się przydadzą!

Link to comment
Share on other sites

No więc, dzisiaj bardzo wcześnie rano przyjechałam do schoroniska spotkać sie z państwem i Shira pojechała DO DOMKU!!!
Pojechała na wieś, ok 100 km od Katowic, przyjechała po nią córka Pani, która studiuje w Katowicach. Shira będzie mieszkała w domu, ale będzie miała do dyspozycji duuży ogród, wcześniej państowo mieli owczarka niemieckiego, jednak miesiąc temu musieli go już uśpić. W domu jest także kot-rezydent. Wcześniejszy psiak mieszkał w kojcu, jednka pani stwierdzila, że Shira jest mała i będzie przebywacć w domku:D

Miałam już telefon od Pani, że Shira jest cuuudowna, na początku jazdy troszkę wariowała, delikatnie mówiąc, ale to poprostu był związane z tym, że nie było mnie obok, tylko stałam na parkingu, ze łzami w oczach:roll: Gdy dotarla na miejsce od razu się rozbiegała, zwiedzila cały ogród, hasała po zaspach i cieszyła się jak szczeniak. Kota w domu nie było, bo wybrał się na przechadzke, więc nie wiadomo jeszcze jak na niego zareaguje, a on na nią:evil_lol:. Podobno wysikała się w domu, ale Pani stwierdzila, że gdy Shira kręci się i lata od drzwi do okien, to znak, że chce wyjść. No na razie to tyle, dalam Państwu mój mail więc za niedługo spodziewam się zdjęć Shiry:D

PS. Myślę, że można zmienić tytuł nareszcie!!!

Edited by madzia.uje93
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...