Jump to content
Dogomania

Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uprzejmie donoszę, że był kolejny telefon w sprawie Hopsasanki. Rodzina z dwójką dzieci - 10 i 3 latka i Pani pytała czy Hopcia się do dzieci nadaje. Odpowiedziałam, że się nadaje, jak ŻADEN INNY SZCZENIAK!
Pani ma sprawdzić terminy zajęć dodatkowych Córci i zadzwonić, żeby się umówić na zapoznanie z Hopanką.
Tak więc... kciuków nie puszczamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Uprzejmie donoszę, że był kolejny telefon w sprawie Hopsasanki. Rodzina z dwójką dzieci - 10 i 3 latka i Pani pytała czy Hopcia się do dzieci nadaje. Odpowiedziałam, że się nadaje, jak ŻADEN INNY SZCZENIAK!
Pani ma sprawdzić terminy zajęć dodatkowych Córci i zadzwonić, żeby się umówić na zapoznanie z Hopanką.
Tak więc... kciuków nie puszczamy ;)[/QUOTE]

[COLOR=#006400][SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]Kciuki trzymamy!!!!!!!!!!!!!!![/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']To my prosimy o zdjęcia efektów działania aresztowanych ogonków :evil_lol:[/QUOTE]

Czy Ty na pewno chcesz to widzieć? :evil_lol:


[quote name='Nutusia']Ciocia, TEŻ Cię LUBIĘ!....[/QUOTE]

Facebook się z dogo zrobił? :hmmmm:


[quote name='Nutusia']Uprzejmie donoszę, że był kolejny telefon w sprawie Hopsasanki. Rodzina z dwójką dzieci - 10 i 3 latka i Pani pytała czy Hopcia się do dzieci nadaje. Odpowiedziałam, że się nadaje, jak ŻADEN INNY SZCZENIAK!
Pani ma sprawdzić terminy zajęć dodatkowych Córci i zadzwonić, żeby się umówić na zapoznanie z Hopanką.
Tak więc... kciuków nie puszczamy ;)[/QUOTE]

I jak ja mam tak jeździć samochodem? Hę? Pytam szanowną koleżankę? Co ja powiem panu policjantowi jak zobaczy, że trzymam kierownicę nogami, bo rękami trzymam kciuki?


[quote name='AMIGA']Wiem, wiem :-)
A kciuki trzymam - ale jedną ręką i obiema nogami, bo jedną dłoń niestety mam zajętą przy mikroskopie[/QUOTE]

Genialne! Ja też będę trzymać nogami. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']A gdzie wierszyk? :mad:[/QUOTE]

[quote name='Ziutka']No właśnie...nie ma wierszyka :placz: :mad:[/QUOTE]

[quote name='Gosiapk']Dzięń bez wierszyka to dzień stracony![/QUOTE]

[quote name='Ziutka']Tak jest ! My chcieć wierszyk :motz:[/QUOTE]

No pięknie ;)
Ledwo wróciłam, a tu od razu roszczenia ;). A gdzie kwiaty, a gdzie powitania ;)???!!!
Kochane, wczoraj, to ja z trudem prozą pisałam :)!

No dobra, chcecie, to macie :) ---

Mieszka Hopka pod Warszawą,
podskakując sobie żwawo.
I tak myśli: "Jak tu miło!
Kiedyś miło tak nie było"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']No pięknie ;)
Ledwo wróciłam, a tu od razu roszczenia ;). A gdzie kwiaty, a gdzie powitania ;)???!!!"...[/QUOTE]
Joluś...proszę bardzo :Rose:
:Rose::Rose::buzi::buzi::iloveyou::bigok: Witamy po weekendzie :loveu: :multi:


[quote name='jola_li']Mieszka Hopka pod Warszawą,
podskakując sobie żwawo.
I tak myśli: "Jak tu miło!
Kiedyś miło tak nie było"...[/QUOTE]
Nooo i to mi się podoba :Cool!::bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za wierszyk, dzięki któremu dzień nie będzie stracony! :)

Pani na razie nie zadzwoniła, więc korzystamy z okazji i dalej się z Hopsaśką przytulamy ;)

Wczoraj mój Synek pomysłowy, zostawił na dworze Gapcię, Kresię i Lesia, a w domu zamknął Lili i Hopkę. Nie było nikogo w domu 2 godziny... Popruty fragment chodnika, pseudo dywan dowleczony na posłanie i posiekany wzorem chomika podkład higieniczny... No...

Nie wiem po czym (może po sznurku z chodnika), Hopcia wymiotuje. Od wczoraj 3 razy już. Dostała dziś bardzo małe śniadanko - czym była wyraźnie OBURZONA!!! - i też zostało zwrócone. Wieczorem niestety post plus węgiel i zobaczymy co dalej... Prawdopodobnie w czwartek przyjeżdża do nas sunia, która galopkiem musi trafić do Doktorów, to w razie czego i Hopcia się załapie...

Link to comment
Share on other sites

No tak, tylko podkład było po to, żeby w razie czego na niego nasikać, a nie go... połykać!!!!!
W ostatnim hafcie było coś dziwnego, czarnego, jakby nie wiem... piórko. Na dworze też jest sporo kulinarnych "atrakcji" w końcu. Np. przyniesiona przez Helenkę... mysz (fuj!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Joluś...proszę bardzo :Rose:
:Rose::Rose::buzi::buzi::iloveyou::bigok: Witamy po weekendzie :loveu: :multi:[/QUOTE]
No, i od razu lepiej :)!

[quote name='Nutusia']
Wczoraj mój Synek pomysłowy, zostawił na dworze Gapcię, Kresię i Lesia, a w domu zamknął Lili i Hopkę. Nie było nikogo w domu 2 godziny... Popruty fragment chodnika, pseudo dywan dowleczony na posłanie i posiekany wzorem chomika podkład higieniczny... No...

Nie wiem po czym (może po sznurku z chodnika), Hopcia wymiotuje. Od wczoraj 3 razy już. Dostała dziś bardzo małe śniadanko - czym była wyraźnie OBURZONA!!! - i też zostało zwrócone. Wieczorem niestety post plus węgiel i zobaczymy co dalej... Prawdopodobnie w czwartek przyjeżdża do nas sunia, która galopkiem musi trafić do Doktorów, to w razie czego i Hopcia się załapie...[/QUOTE]
Biedna Hopcia :(...
(No i dywan też :(...)
Kurczę, że też musiała zjeść jakieś niewiadomoco :(.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]Hopka widać głodna była,[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]bo jak dywan zobaczyła,[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]pocięła go na paseczki,[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]no i zjadła – jak kluseczki :(...[/SIZE][/FONT]

[SIZE=2][FONT=verdana]Oj, martwię się bardzo o Hopkowy brzuszek :(...[/FONT][/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...