Jump to content
Dogomania

Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie


Nutusia

Recommended Posts

Mail od Pani sprzed chwili - uśmiałam się aż na głos...

Pani Magdo, ja przepraszam, że tak nudzę - ale niech mi Pani jeszcze raz napisze, że Hopka jest już nasza - tak się cieszę, że aż strach się bać:-) Nie ma Pani pojęcia jak my wszyscy się cieszymy - i faktycznie - żal tylko, że jeszcze tyle musimy czekać. Ale jak nam Pani jeszcze raz napisze, że ona NA PEWNO jest już nasza, to nam będzie łatwiej czekać.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nutusia']Mail od Pani sprzed chwili - uśmiałam się aż na głos... A jednocześnie po raz kolejny rozczuliłam...

"Pani Magdo, ja przepraszam, że tak nudzę - ale niech mi Pani jeszcze raz napisze, że Hopka jest już nasza - tak się cieszę, że aż strach się bać:-) Nie ma Pani pojęcia jak my wszyscy się cieszymy - i faktycznie - żal tylko, że jeszcze tyle musimy czekać. Ale jak nam Pani jeszcze raz napisze, że ona NA PEWNO jest już nasza, to nam będzie łatwiej czekać."

:) Nam też łatwiej będzie czekać, mając świadomość, że do takich Ludzi Hopencja trafi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia'][quote name='Nutusia']Mail od Pani sprzed chwili - uśmiałam się aż na głos... A jednocześnie po raz kolejny rozczuliłam...

"Pani Magdo, ja przepraszam, że tak nudzę - ale niech mi Pani jeszcze raz napisze, że Hopka jest już nasza - tak się cieszę, że aż strach się bać:-) Nie ma Pani pojęcia jak my wszyscy się cieszymy - i faktycznie - żal tylko, że jeszcze tyle musimy czekać. Ale jak nam Pani jeszcze raz napisze, że ona NA PEWNO jest już nasza, to nam będzie łatwiej czekać."

:) Nam też łatwiej będzie czekać, mając świadomość, że do takich Ludzi Hopencja trafi :)[/QUOTE]

Cudownie! Jak zostalo powiedziane,ze jest Panstwa to juz Magda sie z tego nie wycofa:)

Link to comment
Share on other sites

Wspaniała historia.
Jeszcze Nutusia dostanie zaproszenie do Luxa w odwiedziny do Hopencji.
Ja miałam podobną sytuację. W Belluni , którą miałam w DT zakochała sie pani Bożena mieszkająca w Niemczech. Tryzmałam sunię dla niej 3 miesiące i było warto.Dom jest wspaniały , ja mam stale informacje o suńce i setki zdjęć. Nawet nas dziewczyny odwiedziły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mail od Pani sprzed chwili - uśmiałam się aż na głos...

Pani Magdo, ja przepraszam, że tak nudzę - ale niech mi Pani jeszcze raz napisze, że Hopka jest już nasza - tak się cieszę, że aż strach się bać:-) Nie ma Pani pojęcia jak my wszyscy się cieszymy - i faktycznie - żal tylko, że jeszcze tyle musimy czekać. Ale jak nam Pani jeszcze raz napisze, że ona NA PEWNO jest już nasza, to nam będzie łatwiej czekać.

:)[/QUOTE]

I dzień stał się piękniejszy.... Ależ wspaniała odmiana losu, który dla Hopki jeszcze niedawno szykował zupełnie inny scenariusz ---

Pusia, którą rok temu zabrałyśmy od tych ludzi, też już jest szczęśliwa w cudownym domu, ale wcześniej - jako szczeniaczek - straciła oczko w obronie kawałka chleba (tam suchy chleb i obierki to podstawa żywienia psów), potem urodziła szczeniaki i dopiero po tym właściciele zdecydowali się ją oddać (wychudzony szkielecik), bo "są z nią problemy" :(.

Przed Pusią zabrałam stamtąd Debrę, przed nią również jednookiego, okaleczonego, zachudzonego Freda, a po Pusi jej synka Maniusia :(.
Zabierając Hopkę powiedziałam im wprost, że jeżeli wezmą kolejne psy nie będę im pomagać (zbieram dla nich ubrania i podsyłam karmę w miarę swoich możliwości).

[quote name='Gosiapk']
Jest tylko jedno ale... nie będzie więcej wierszyków Joli :placz:[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']Spokojnie, spokojnie - Jola ma za zadanie napisać tyle, by się zebrał opasły tomik ;)[/QUOTE]

OPASŁY TOMIK CZĘSTOCHOWSKI ;)???!!!
A kto to wytrzyma??? Bo Hopka chyba nie ;)! Zresztą ona ma teraz co innego na głowie :) ---

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]Dziś na globus zerka Hopka:[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]Co to jest ta jasna kropka?[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]- To Luksemburg, psinko mała,[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]gdzie Rodzinę będziesz miała :)![/FONT][/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]Dziś na globus zerka Hopka:[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]Co to jest ta jasna kropka?[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]- To Luksemburg, psinko mała,[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]gdzie Rodzinę będziesz miała :)![/FONT][/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Ale śliczne Joluś [IMG]http://i260.photobucket.com/albums/ii2/nemesis74/gif/sayclub/say3.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li'](...) OPASŁY TOMIK CZĘSTOCHOWSKI ;)???!!!
A kto to wytrzyma??? Bo Hopka chyba nie ;)! Zresztą ona ma teraz co innego na głowie :) ---

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]Dziś na globus zerka Hopka:[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]Co to jest ta jasna kropka?[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]- To Luksemburg, psinko mała,[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]gdzie Rodzinę będziesz miała :)![/FONT][/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Jola, Kocham Twoje wierszyki :D

A jak sobie radzi ta sunia bez oczka w nowym domu?

Jak zareagowali, gdy powiedziałaś im, że mają nie brać więcej psów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Jola, Kocham Twoje wierszyki :D [/QUOTE]
Wierszykom jest bardzo miło :).
(Choć dla takich rymowanek to nazbyt zaszczytne określenie ;))

[QUOTE]A jak sobie radzi ta sunia bez oczka w nowym domu? [/QUOTE]
Wspaniale! Mieszka w domu z ogródkiem w Konstancinie i jest bardzo bardzo kochana. Państwo są zachwyceni.
Brak oka dla psa - przy tak sprawnych innych zmysłach - to nie takie wielkie kalectwo.
Choć jak sobie pomyślę, co musiała ta psinka przeżyć - bez pomocy weterynarza, bo tam psów nikt nie leczy :( - to mi się wyć chce... Oszczędzę Wam opisu, który mi zaserwowała exwłaścicielka Pusi :(.

[QUOTE]Jak zareagowali, gdy powiedziałaś im, że mają nie brać więcej psów?[/QUOTE]
Kobieta powiedziała, że "tak, tak", ona już nie chce więcej psów (jest tam teraz jeden starszy piesek), ale jak to będzie w praktyce, to się okaże. Słowa nie maja dla nich zbyt dużej wagi :(...


[FONT=verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]Czy w Warszawie, czy w Olsztynku,[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]czy nad morzem, czy przy rynku -[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]Hopka może mieszkać wszędzie,[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]gdzie jej dobrze z ludźmi będzie![/SIZE][/FONT]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry Wszystkim!

To my jestesmy nowa rodzina Hopki, ktora sie jej nie moze doczekac:-) Pani Magda mnie tu zaprosila, a ja przeczytamlam caly watek Hopeczki i nie moge sie dosc nadziekowac wszystkim Panstwu za tyle serca, dobroci i w ogole. Za te wszystkie psiaki, ktore Panstwo ratuja i oddaja w dobre rece! DZIEKUJE!!!

A wierszyki poprosimy w posagu:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattibo']Dzien dobry Wszystkim!

To my jestesmy nowa rodzina Hopki, ktora sie jej nie moze doczekac:-) Pani Magda mnie tu zaprosila, a ja przeczytamlam caly watek Hopeczki i nie moge sie dosc nadziekowac wszystkim Panstwu za tyle serca, dobroci i w ogole. Za te wszystkie psiaki, ktore Panstwo ratuja i oddaja w dobre rece! DZIEKUJE!!!

A wierszyki poprosimy w posagu:-)[/QUOTE]



a ja znowu ryczę:placz:. Nutusia ty wydaj już Hopeczkę,bo ja wszystkie łzy wyleję;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Wierszykom jest bardzo miło :).
(Choć dla takich rymowanek to nazbyt zaszczytne określenie ;))
(...)
Kobieta powiedziała, że "tak, tak", ona już nie chce więcej psów (jest tam teraz jeden starszy piesek), ale jak to będzie w praktyce, to się okaże. Słowa nie maja dla nich zbyt dużej wagi :(...
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman](...)
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Miało być miło Joli, nie wierszykom :mad:
Może i rymowanki, ale miłe i podnoszące na duchu :)


[quote name='Gusiaczek']Luuuuuudzie! ja w pracy jezdem, w kulturze robiem przy wolnej sobocie;)
siedzę przed kompem i ciągle ryczę - tym razem z ogromnej radości:loveu:[/QUOTE]

Jak kultura, to poczytać wiersze Joli ;)


[quote name='Mattibo']Dzien dobry Wszystkim!
(...)
[/QUOTE]

Dobry :shiny:


[quote name='Ziutka']Witamy rodzinke Hopsasanki :):):)[/QUOTE]

A ja witam ciotencję Ziutencję od Ogłoszeń :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Miało być miło Joli, nie wierszykom :mad: [/QUOTE]
I ma się rozumieć, że jest :)!


[FONT=verdana][SIZE=2]Myśli Hopka – jestem pies,[/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=2]no bo w Polsce tak już jest.[/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=2]A w Rodzinie czym zostanę?[/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana][SIZE=2]Będę chien, czy hund, czy cane???[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattibo']Dzien dobry Wszystkim!

To my jestesmy nowa rodzina Hopki, ktora sie jej nie moze doczekac:-) Pani Magda mnie tu zaprosila, a ja przeczytamlam caly watek Hopeczki i nie moge sie dosc nadziekowac wszystkim Panstwu za tyle serca, dobroci i w ogole. Za te wszystkie psiaki, ktore Panstwo ratuja i oddaja w dobre rece! DZIEKUJE!!!

A wierszyki poprosimy w posagu:-)[/QUOTE]

Dzien dobry. Bardzo serdecznie witamy. Dziekujemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattibo']Dzien dobry Wszystkim!

To my jestesmy nowa rodzina Hopki, ktora sie jej nie moze doczekac:-) Pani Magda mnie tu zaprosila, a ja przeczytamlam caly watek Hopeczki i nie moge sie dosc nadziekowac wszystkim Panstwu za tyle serca, dobroci i w ogole. Za te wszystkie psiaki, ktore Panstwo ratuja i oddaja w dobre rece! DZIEKUJE!!!

A wierszyki poprosimy w posagu:-)[/QUOTE]

Witajcie :)
Bądźcie z nami i psiakami;)
Hihihihihihihi, Hopsanka nawet nie domyśla się, że DOMEK:loveu: już ma, ale będzie niespodzianka:)
Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...