Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

Zakropiłam dzisiaj rano Kulę i Rokiego Fiprexem przeciw kleszczom. Bardzo ich dużo mamy na polach. Semik przyniósł na ogonie 2 żywe, a Peruszka jednego mimo, że są zabezpieczone nowymi obrożami Foresto i zakropione Fiprexem:-( Moje psy od wczoraj dostają też do karmy ziele Czystka, który ma podobno m.in. właściwości odstraszające kleszcze. Można dodatkowo zrobić mocny wywar i psikać nim psy.

Link to comment
Share on other sites

Misiek wczoraj pożegnał się ze swoimi jajeczkami! Jamor zawiózł go na kastrację. Jeszcze chwilkę będzie dochodził do siebie i możemy go ogłaszać.

 

Koszt zabiegu 140 zł. Fajnie, że w Warce są takie ceny.

Jamor, bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nasza Ania straciła Menia - prawie 15-letniego wspaniałego kota, który znakomicie potrafił radzić sobie z naszymi podopiecznymi.

Menio dostał wylewu i mimo szybkiej pomocy lekarskiej, nie udało sie go uratować :-(

Wczoraj wszystkie zwierzaki pocieszały płaczącą Anusię. Siedziały blisko niej i całowały ją cały czas:-(

 

Menio to był gość... Żegnaj wspaniały i mądry Kocie [*]

 

03090868831336469841.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ania mówi, że Misiak jest wspaniały i kochany. Powiedziałam, że zaczniemy go niebawem ogłaszać, ale może być problem z wyadoptowaniem 8,5 letniego psiaka. Ania na to, że w razie czego zostanie u niej:-)

 

On nie wygląda na swoje lata, ponadto jest mały i zrównoważony to jego atuty.

Link to comment
Share on other sites

Ania mówi, że Misiak jest wspaniały i kochany. Powiedziałam, że zaczniemy go niebawem ogłaszać, ale może być problem z wyadoptowaniem 8,5 letniego psiaka. Ania na to, że w razie czego zostanie u niej:-)

Ewunia, miała na myśli Malutkiego zwanego Patkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Ewunia, miała na myśli Malutkiego zwanego Patkiem :)

 

 Oczywiście, że Malutkiego:-) Ja od początku wolałam na niego Misiek, bo dostawałam sprzeczne informacje na temat jego imienia i tak mi zostało:-)

 

On nie wygląda na swoje lata, ponadto jest mały i zrównoważony to jego atuty.

 

To prawda. Jest uroczy i od razu zdobywa ludzkie serce!

Link to comment
Share on other sites

Za zgodą Ewy Marty piszę tu, na wątku Jej psiaków, bo to dotyczy tych okolic:

 

Apel do Warszawiaków i okolic - wypatrujcie buldoga angielskiego, chociażby jeżdżąc samochodem po mieście! Bądźcie czujni, czy nie pojawił się gdzieś, ktoś nie słyszał, by pojawił się np. na osiedlu NOWY BULDOG ANGIELSKI?

 

12.03.2015 roku w Warszawie w okolicy Jagielskiej (Ursynów, Pyry, Las Kabacki), zaginęła mała, biała suczka, rasy buldog angielski. Ma obrożę z czerwoną chusteczką, jest bardzo przyjazna i ufna. Ma tatuaż ZKwP, czip, jest wysterylizowana. Mogła zostać skradziona.
Prosimy o każdą informację, która może pomóc!!! Na znalazcę czeka duża nagroda.
Tel. 698 264 662

 

Zaginęła Koka - buldog angielski. Właściciele proszą o pomoc.

 

Zaginęła Koka-buldog angielski!!! Warszawa-Ursynów (Pyry) !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...