Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

[quote name='mirka_t']Źle pamiętasz. Sama zaczęłaś.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-kandydat-na-wrzesie%C5%84-wybrany-g%C5%82osujemy-na-schronisko-w-Bia%C5%82ej-Podlaskiej?p=19695512#post19695512"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-kandydat-na-wrzesień-wybrany-głosujemy-na-schronisko-w-Białej-Podlaskiej?p=19695512#post19695512[/URL][/QUOTE]

ale ja Mireczko mówię o tym wątku....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][B]Cioteczki, czy nie widzicie ze wpisy Pani od kotów są po to, aby nas rozpraszać i odciągać od rozsyłania prośby o głosowanie na schronisko ?[/B]

Nie zwracajmy uwagi, rozsyłajmy :)[/QUOTE]

nie martw się ;) rozsyłam , pogłosowane tez już jest ...a posty kobiety od kotów ignoruję :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Przy okazji - bo tutaj dużo ludzi zagląda! Zbieranie funduszy na zwierzaki, tylko za pomocą włączonego komputera![/B][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231626-stream-dla-psiak%C3%B3w-Pomys%C5%82-na-akcj%C4%99-BEZ-ZBIERANIA-PIENI%C4%98DZY!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231626-stream-dla-psiak%C3%B3w-Pomys%C5%82-na-akcj%C4%99-BEZ-ZBIERANIA-PIENI%C4%98DZY![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']BORYSboxer może chcesz przeczytać moją korespondencję z Pauliną Z., którą to sama rozpoczęła 6 dni temu.

Paulina nie bój się. Nie opublikuję, uszanuję Twoją prośbę. :lol:[/QUOTE]
Nie,dziękuję....mnie tylko chodzi o spokój i wzajemny szacunek,a wygrywać i przegrywać trzeba umieć....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Nie,dziękuję....mnie tylko chodzi o spokój i wzajemny szacunek,a wygrywać i przegrywać trzeba umieć....[/QUOTE]
Kilka print screanów ukazujący szacunek koalicji wobec przeciwnika z poprzednich głosowań również mogę podrzucić a i teraz coś by się znalazło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Nie,dziękuję....mnie tylko chodzi o spokój i wzajemny szacunek,a wygrywać i przegrywać trzeba umieć....[/QUOTE]

otóż to:) Szanowna Pani MIRKO! nie znam Pani, nigdy o Pani nie słyszałam i niech tak zostanie! miałam się nie odzywać, ale widzę, że muszę Pani pewną kwestię wytłumaczyć, bo do Pani to nie dociera.. wszyscy działamy tu jako wolontariusze, każdy ma "swoje schronisko" - nasze oddalone jest od nas 50 km, ale pomagamy jak możemy:) ja pracuję zawodowo i jeśli trzeba pomagam finansowo ( i zapewniam Panią, że nie jest to etat schroniskowy - tak jak Pani sugerowała, moja córka jeszcze uczy się, więc finansowo nie jest w stanie pomóc schronisku, ale walczy o jego byt w inny sposób ), tu nikt nie walczy o karmę dla siebie!!! my prosimy o wsparcie naszego schroniska, moja córka zgłosiła schronisko i wygrało na dogo, zgodnie z ustaleniem dogo i miau, skoro Pani nie szanuje ich reguł to po co Pani wchodzi tutaj, słownictwo Pani ... przecież tu są wolontariusze w różnym wieku, proszę niech Pani już nic pisze, bo to nie ma sensu:( bądźmy godnymi przeciwnikami a i tak ktoś musi wygrać i przegrać:) niech wygra bardziej potrzebujący a nie silniejszy w słowach! pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia'] wszyscy działamy tu jako wolontariusze, każdy ma "swoje schronisko" [/QUOTE]
Proszę sobie wyobrazić, że i ja jestem wolontariuszką. Dlaczego, więc nie przeszkadzają Ci (forma przyjęta na forach) obelgi i kłamstwa wobec mojej osoby. Nie przeszkadzały także w lipcu.
Mam prawo odpłacić pięknym za nadobne a i tak uważam, że jestem niezmiernie delikatna i kulturalna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']Proszę sobie wyobrazić, że i ja jestem wolontariuszką. Dlaczego, więc nie przeszkadzają Ci (forma przyjęta na forach) obelgi i kłamstwa wobec mojej osoby. Nie przeszkadzały także w lipcu.
Mam prawo odpłacić pięknym za nadobne a i tak uważam, że jestem niezmiernie delikatna i kulturalna.[/QUOTE]

widzi Pani ..., ja nie wiem co działo się tu w lipcu:) ani w innym miesiącu skoro Pani tak prężnie działa w każdym miesiącu!, mnie dotyczy tylko wrzesień, bo jest zgłoszone moje schronisko:) nigdy nie czytałam żadnych wpisów na Pani temat i nie mam zamiaru tego robić, ale jeszcze raz bardzo proszę o uszanowanie naszych zasad a kultura osobista to podstawa. pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']widzi Pani ..., ja nie wiem co działo się tu w lipcu:) ani w innym miesiącu skoro Pani tak prężnie działa w każdym miesiącu!, mnie dotyczy tylko wrzesień, bo jest zgłoszone moje schronisko:) nigdy nie czytałam żadnych wpisów na Pani temat i nie mam zamiaru tego robić, ale jeszcze raz bardzo proszę o uszanowanie naszych zasad a kultura osobista to podstawa. pozdrawiam :)[/QUOTE]
Nie będą oszołomy jeździły po mojej osobie to i mnie tu nie będzie. Prawda, że prosta zasada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']Nie będą oszołomy jeździły po mojej osobie to i mnie tu nie będzie. Prawda, że prosta zasada.[/QUOTE]

A ja naiwnie myślałem że pani Mirce chodzi o dobro zwierząt:shake: choćby tylko tych które ma w domu.
Jednak po raz kolejny dowiodła że zwierzęta są dla niej przedmiotem do osiągania swoich prywatnych celów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']Matko czy ja piszę po chińsku. Chodzi mi o dobro kotów pod moją opieką. Szkalowanie mnie na pewno nie przyniesie im dobra. Ja to mój dom tymczasowy.[/QUOTE]

pytanie na dziś ...ile masz kotów pod opieką ??


Kłótnie odstraszają głosujących ...uwierzcie , masa ludzi ma dosć tych pyskówek i przepychanek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']pytanie na dziś ...ile masz kotów pod opieką ??


Kłótnie odstraszają głosujących ...uwierzcie , masa ludzi ma dosć tych pyskówek i przepychanek[/QUOTE]
W tej chwili w domu mam 65 kotów, 54 dorosłe w tym 1 kotka do wypuszczenia po sterylce, 2 kocięta około pół roczne, 7 kociąt około 4 miesięcznych i 1 kociak 2,5 tygodniowy. Dokarmiam w 3 miejscach około 20 kotów. Jestem sama bez wolontariuszy, bez pomocników.

Oferty dobrych domów dla kotów mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']W tej chwili w domu mam 65 kotów, 54 dorosłe w tym 1 kotka do wypuszczenia po sterylce, 2 kocięta około pół roczne, 7 kociąt około 4 miesięcznych i 1 kociak 2,5 tygodniowy. Dokarmiam w 3 miejscach około 20 kotów. Jestem sama bez wolontariuszy, bez pomocników.

Oferty dobrych domów dla kotów mile widziane.[/QUOTE]

dzięki za odpowiedx

niestety domami nie poratuję ...sama szukam domów dla dzikusów ...sztuk bliżej nieokreślonych

Link to comment
Share on other sites

Również mam do adopcji dzikusy, które łapałam niedawno. Są u znajomego w biurze a dzisiaj jeden z nich zmarł. Na działkach zostawiłam 2 trochę większe od złapanych kociaki i codziennie chodzę piechotą 3km żeby zanieść im karmę.

Nie jestem taką osobą jaką mnie opisuje choćby Erin32 i jestem bardzo ciekawa jaka by była reakcja innych wolontariuszy gdyby ich szkalowano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']W tej chwili w domu mam 65 kotów, 54 dorosłe w tym 1 kotka do wypuszczenia po sterylce, 2 kocięta około pół roczne, 7 kociąt około 4 miesięcznych i 1 kociak 2,5 tygodniowy. Dokarmiam w 3 miejscach około 20 kotów. Jestem sama bez wolontariuszy, bez pomocników.

Oferty dobrych domów dla kotów mile widziane.[/QUOTE]
Mirka, Ty się wykończysz.
Jedyne, co można zrobić, żebyś wyhamowała, to odciąć finanse.

Uwielbiam koty. Nie wyobrażam sobie tych cudownych, niezależnych, pełnych dumy stworzeń, zamkniętych w takiej ilości w niewielkim mieszkaniu. Nie wyobrażam sobie tych czystych zwierząt, zmuszonych wchodzić do brudnej kuwety, bo nie wierzę, że choć w części nadążasz sprzątać.

Ja rozumiem, że od czegoś zaczęłaś i to się samo potoczyło i teraz taki jest Twój sposób na życie, ale usiądź spokojnie i pomyśl też o kotach.

Wiem, że przydałaby Ci się wygrana na Krakvecie. Nigdy na Ciebie nie napadałam, jestem obiektywna, ale powiedz mi, dlaczego najpierw deklarowałaś swój głos na Schronisko w Białej, a potem zmieniłaś zdanie. Psów w Białej ubyło? Mniej zaczęły jeść? Jaki może być powód, dla którego zabiera się biednym zwierzętom obiecane wsparcie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...