Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

[quote name='Lobaria']No nic, zgłoszę do moderatora uporczywe Tykanie mnie przez Panią od kotów wbrew mojej prośbie, aby tego nie robić.[/QUOTE]
Przepraszam, ale nie za bardzo orientuję się w tym forum. Mam rozumieć, że obowiązuje zakaz odpisywania na posty użytkownika jeśli on sobie tego nie życzy? Jeśli tak to pierwsza napisałam żeby mnie nie tykać i to do ogółu napisałam. Między innymi do Erin32. Lecę zgłosić jej posty do moda.

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie na forum KrakVet jest jakiś problem techniczny - w ciągu wielu godzin wcale nie przybywa głosów w ankiecie dla żadnego kandydata, potem jest nagle duży skok i znów przerwa.
Bardzo dużo osób nie dostało kodu weryfikacyjnego albo długo czekają! A co z Wami?
Czy bez problemu udało Wam się zagłosować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']ja głosowałam na początku, też długo czekałam na kod, ale poszło:) natomiast moja znajoma kodu nie dostała do dzisiaj:([/QUOTE]

Koniecznie poproś znajomą, skoro tak długo czeka, żeby zgłosiła to panu Markowi na Krakvet .
Prawdopodobnie na forum nie zdają sobie sprawy na jaką skalę to jest problem skoro niczego nie zgłaszamy.
Ja na swój czekam krócej bo 4 godziny więc jeszcze nigdzie tego nie zgłaszałam. Narazie czekam!
Myślę coś innego - [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Przypuszczam, że znowu tak jak zdarzało się dawniej pod koniec miesiąca przeciążony system się zawiesza i nie daje rady wygenerowac równocześnie dużej ilości kodów dla wszystkich głosujących[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Koniecznie poproś znajomą, skoro tak długo czeka, żeby zgłosiła to panu Markowi na Krakvet .
Prawdopodobnie na forum nie zdają sobie sprawy na jaką skalę to jest problem skoro niczego nie zgłaszamy.
Ja na swój czekam krócej bo 4 godziny więc jeszcze nigdzie tego nie zgłaszałam. Narazie czekam!
Myślę coś innego - [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Przypuszczam, że znowu tak jak zdarzało się dawniej pod koniec miesiąca przeciążony system się zawiesza i nie daje rady wygenerowac równocześnie dużej ilości kodów dla wszystkich głosujących[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

ja pisałam do Pana Marka,bo nie tylko osoby z dogo mają z tym problem:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Prawdopodobnie na forum KrakVet jest jakiś problem techniczny - w ciągu wielu godzin wcale nie przybywa głosów w ankiecie dla żadnego kandydata, potem jest nagle duży skok i znów przerwa.
Bardzo dużo osób nie dostało kodu weryfikacyjnego albo długo czekają! A co z Wami?
Czy bez problemu udało Wam się zagłosować?[/QUOTE]

myślę , ze osoby które NIE DOSTAŁY kodu powinny pisać maila lub PW do pana Marka

Link to comment
Share on other sites

[B]dostałam odpowiedź od p.Marka z KV[/B]

Witam,

Powodow moze byc kilka: czasami Forumowicz wpisze zly numer (to sie dosyc czesto zdarza), czasami moze jakies problemy z zasiegiem sprawiaja ze taki sms nie dojdzie... Jednak ilosc takich sytuacja jest marginalna... Gdyby sie jednak pojawila - prosimy o kontakt [IMG]http://www.krakvet.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]



pozdrawiam,
Marek

Link to comment
Share on other sites

Ja nadal czekam na swój kod weryfikacyjny - już 18 godzin!
Telefon mam cały czas w Warszawie w miejscu gdzie napewno zawsze jest bardzo dobry zasięg. Nie jeździłam w tym czasie metro i baterię mam cały czas dobrze naładowaną!

Już napisałam do Pana Marka i czekam!
Troszkę się pospieszyłam bo teraz znam też inny adres - coś mi nie wychodzi cytat więc wkleję tak :oops: "Kto się nie może doczekać na kod proszę pisać do : Kamila Solarczyka - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]"

Link to comment
Share on other sites

[B]Proszę dopisujcie komentarze i udostępniajcie wydarzenie głosowania na swoich tablicach[/B] - nie widać go na stronie głównej a [B][COLOR=#0000ff]kto jest do tego uprawniony także cytujcie zdjęcia [/COLOR][/B]:( -
Piszcie proszę też kiedy i na który adres napisałyście na Krakvet - zobaczymy którą metodę polecać kolejnym osobom, które zgłaszają ten problem.
[B]Czas mija,tracimy cenne dni i zniechęcają się kolejne osoby :([/B]
[quote name='"kussad"'] Właśnie napisałam z prywatnego maila - do Pana Kamila.
PW do Pana Marka nadal oczekuje na odebranie :wink:[/quote][B]Uff! Maila od Pana Kamila dostałam po 4 minutach:[quote]Proszę spróbować jeszcze raz, Pani nr został odblokowany do oddania kolejnego głosu. Przepraszamy za problemy techniczne, nasz operator SMS nie potrafi przerobić dużej ilości zgłoszeń.[/quote][/B][B]Kod dostałam natychmiast! - Mój głos 659 [/B]!

Link to comment
Share on other sites

Głos 701 od mojego syna mieszkającego w innym mieście! Kod otrzymał po 20 min oczekiwania - Play!

Stan aktualny:
[SIZE=3][COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Opiekunka kotów z Bydgoszczy - Mirosława Tomczak - 842 - 53%
Schronisko "Azyl" w Białej Podlaskiej - 702 - 45%[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...