Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

Rozi wytłumacz mi dlaczego uważasz, że należy ogranicz moją działalności odcinając fundusze a należy wspierać schronisko, które nie mając środków na utrzymanie tylu zwierząt uzbierało 350 psów.:cool1: Ile jest tam kotów nie wiem. Nikt ich chyba nie policzył do dzisiaj.
Dlaczego schronisko nie wyhamuje?

Wskazywanie, że ktoś ma gorzej jest nie w porządku. Równie dobrze mogę wskazać, że są biedniejsze schroniska niż to w Białej Podlaskiej. Nie ja wymyśliłam konkurs, który prowadzi do takiej rywalizacji, ale jeśli mogę ubiegać się o wsparcie to będę się ubiegała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']Rozi wytłumacz mi dlaczego uważasz, że należy ogranicz moją działalności odcinając fundusze a należy wspierać schronisko, które nie mając środków na utrzymanie tylu zwierząt uzbierało 350 psów.:cool1: Ile jest tam kotów nie wiem. Nikt ich chyba nie policzył do dzisiaj.
Dlaczego schronisko nie wyhamuje?

Wskazywanie, że ktoś ma gorzej jest nie w porządku. Równie dobrze mogę wskazać, że są biedniejsze schroniska niż to w Białej Podlaskiej. Nie ja wymyśliłam konkurs, który prowadzi do takiej rywalizacji, ale jeśli mogę ubiegać się o wsparcie to będę się ubiegała.[/QUOTE]

ale schronisko a taka działalność jak "zbieractwo" to chyba dwie inne rzeczy,nie uważasz?
na dzień dzisiejszy mamy ok 20 kotów,Ty się ubiegasz o wsparcie nie licząc się z naszymi -czyli dogomani zasadami,więc startujesz co miesiąc...? a my nie,bo gramy fer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']ale schronisko a taka działalność jak "zbieractwo" to chyba dwie inne rzeczy,nie uważasz?
[/QUOTE]
Na jakiej podstawie piszesz o "zbieractwie". Masz na to jakieś poświadczenie psychiatry a może choć organizacji pro zwierzęcych? Równie dobrze mogę napisać, że nienawidzisz kotów i tępisz je gdzie i kiedy tylko możesz.

Pytałam Ciebie ile adopcji kotów ma na koncie schronisko, ile w ogóle jest kotów w tym schronisku. Odpowiedzi nie otrzymałam. Piszesz około 20. Ciężko policzyć koty? Nie ma rejestru przyjęć?


I słowo do rozi. Głos deklarowałam z przekory i nieźle mnie ubawiło, że na schronisko oddały głosy także oszołomy z miau. Osoby, które od innych żądają rozliczeń i wchodzą z butami gdzie się da a akurat o schronisku dane są skąpe. Wiem, że z powodu starty starej strony www, ale nie wiem kiedy ta strata miała miejsce i jak długo będzie trwało aktualizowanie obecnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']Na jakiej podstawie piszesz o "zbieractwie". Masz na to jakieś poświadczenie psychiatry a może choć organizacji pro zwierzęcych? Równie dobrze mogę napisać, że nienawidzisz kotów i tępisz je gdzie i kiedy tylko możesz.

Pytałam Ciebie ile adopcji kotów ma na koncie schronisko, ile w ogóle jest kotów w tym schronisku. Odpowiedzi nie otrzymałam.


I słowo do rozi. Głos deklarowałam z przekory i nieźle mnie ubawiło, że na schronisko oddały głosy także oszołomy z miau. Osoby, które od innych żądają rozliczeń i wchodzą z butami gdzie się da a akurat o schronisku dane są skąpe. Wiem, że z powodu starty starej strony www, ale nie wiem kiedy ta strata miała miejsce i jak długo będzie trwało aktualizowanie obecnej.[/QUOTE]

napisałam Ci ile mamy kotów,wiesz co,tylko te Twoje koty nie sądzisz,że na takim metrażu się meczą? lubię koty,sama mam adoptowanego i nawet taki kot czuje i na swój sposób rozumie i myśli

Link to comment
Share on other sites

Dopisałam: "[COLOR=#000000]Piszesz około 20. Ciężko policzyć koty? Nie ma rejestru przyjęć?"

Ja mam w domu obecnie dokładnie 65 kotów. Jestem lepsza w liczeniu. :)

Widziałaś na moich filmikach umęczone koty? Czy ktoś kto był u mnie napisał o umęczonych kotach?


Startuję co miesiąc aż wygram. Widzisz to tak jak z totkiem. Nie grasz - nie wygrasz.

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']Dopisałam: "[COLOR=#000000]Piszesz około 20. Ciężko policzyć koty? Nie ma rejestru przyjęć?"

Ja mam w domu obecnie dokładnie 65 kotów. Jestem lepsza w liczeniu. :)

Widziałaś na moich filmikach umęczone koty? Czy ktoś kto był u mnie napisał o umęczonych kotach?


Startuję co miesiąc aż wygram. Widzisz to tak jak z totkiem. Nie grasz - nie wygrasz.

[/COLOR][/QUOTE]

Już chyba wszystko powiedziałaś,każdy może sobie zdanie wyrobić.
A czy możesz jeszcze powiedzieć dlaczego skoro startujesz co miesiąc na Twoim koncie w ankiecie jest tyle "głosów nieważnych" (delikatnie mówiąc). Czy taka, przyznaj nieuczciwa forma "konkuręcji" jest właściwa Twoim zdaniem?

Link to comment
Share on other sites

A możesz mi wytłumaczyć skąd kandydaci koalicji miewali wiele razy po grubo ponad 1000 głosów i to zanim pojawiła się możliwość agitowania na FB a teraz po wprowadzeniu dodatkowych "zabezpieczeń" stoją tak cienko?

Skąd mój rywal z sierpnia 2009r czyli schronisko w Koninie miało ponad 1400 głosów nie będąc przedstawicielem koalicji? Wiesz, że wtedy zostało założonych wiele kont przy pomocy bota? Wiesz, że wyszło to dopiero w grudniu 2011r? A może wiesz dlaczego KV nie usunęło wszystkich założonych w ten sposób kont i dlaczego były one aktywne przez 2 lata?

Ręczysz za uczciwość wszystkich głosów oddanych na schronisko w Białej Podlaskiej?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ręczysz za uczciwość wszystkich głosów oddanych na schronisko w Białej Podlaskiej? [/QUOTE]

To żart? Nigdy za nikogo nie ręczyłem.

Co do reszty to nie wiem jak było ale jeśli tak było jak mówisz to nie powód aby postępowań tak samo.
Myślę że gdybyś "poległa" w uczciwej walce to nie miałabyś opinii kombinatorki która "po trupach" dąży do celu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']To żart? Nigdy za nikogo nie ręczyłem.

Co do reszty to nie wiem jak było ale jeśli tak było jak mówisz to nie powód aby postępowań tak samo.
Myślę że gdybyś "poległa" w uczciwej walce to nie miałabyś opinii kombinatorki która "po trupach" dąży do celu.[/QUOTE]
Myślisz? A może powtarzasz to co wpajają ludziom oszołomy z miau. Dokładnie kilka oszołomów, bo opinię u większości ludzi mam zgoła inną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Ja myślę że merytorycznie temat został wyczerpany.
Dalsze "bicie piany" spowoduje że ludzie (przecież temat jest publiczny) zniechęcą się do głosowania a wątek zaczną omijać z daleka.[/QUOTE]

wiecie co to prawda
zaczynam żałować że w ogóle zagłosowalam bo mi sie nie podoba ta atmosfera wokół tego, pewnie nie jestem jedyna, przykro sie czyta te bijatyki
marnujecie czas na kłotnie, zamiast w tym czasie pomagać - to moja opinia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Ja myślę że merytorycznie temat został wyczerpany.
Dalsze "bicie piany" spowoduje że ludzie (przecież temat jest publiczny) zniechęcą się do głosowania a wątek zaczną omijać z daleka.[/QUOTE]

[B]agitowałam żeby ludzie głosowali i wysylałam zaproszenia na pw

cytuję odpowiedz którą otrzymałam:

"Przykro mi, ale nie zagłosuję. Nigdy nie brałam i nie będę brała udziału w głosowaniu. [SIZE=4]Nie podoba mi się ta zacięta rywalizacja i awantury. [/SIZE]
Pozdrawiam"

[SIZE=4]TA OSOBA MIAŁA RACJĘ!!!!!!mnie się też nie podoba[/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Ja myślę że merytorycznie temat został wyczerpany.
Dalsze "bicie piany" spowoduje że ludzie (przecież temat jest publiczny) zniechęcą się do głosowania a wątek zaczną omijać z daleka.[/QUOTE]

Taki jest cel Pani od kotów, po to zalogowała się na dogo.

Przestańmy karmić trolla!!!!

Link to comment
Share on other sites

kochani zostało już kilka dni....:(bardzo proszę o zmobilizowanie się i głosowanie!!!

a PANI MIRKA_T o opuszczenie w takim razie naszego wątku i nie rozpraszanie nas! miau to oszołomy,dogo trolle więc po co tu z nami siedzisz?? jeśli na prawdę jesteś "miłośniczką" zwierząt i masz trochę godności to bardzo proszę opuść to forum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']Czego to ludzie nie wymyślą. Sprawdź datę mojej rejestracji na tym forum, sprawdź posty a dowiesz się dlaczego jestem to zarejestrowana.[/QUOTE]

Nie pozwoliłam Pani mnie tykać i proszę tego nie robić. Data rejestracji nie jest tu ważna, ale to, czym się Pani tu zajmuje, zamiast pomagać psom.

[B]Cioteczki, rozsyłajmy, zamiast dyskutować[/B] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Nie pozwoliłam Pani mnie tykać i proszę tego nie robić. Data rejestracji nie jest tu ważna, ale to, czym się Pani tu zajmuje, zamiast pomagać psom.

[B]Cioteczki, rozsyłajmy, zamiast dyskutować[/B] :)[/QUOTE]
Zarejestrowałam się żeby pomóc psu jeśli tak ciężko sprawdzić Ci posty. Na co dzień pomagam kotom. Tym się zajmuję i przed chwilą nakarmiłam najmłodszego kociaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...