Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

A ja powiem jedno , jestem przeciwna sponsorowaniu karmicieli i zbieraczy wszelkiej maści . Karma z Krakwetu powinna iść tam gdzie jest DUŻO psów , kotów i innego zwierza , czyli , azyle , schroniska, przytuliska . Dobrze że przez ostatnie 2 miesiące nie robiłam zakupów na Krakwecie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']A ja powiem jedno , jestem przeciwna sponsorowaniu karmicieli i zbieraczy wszelkiej maści . Karma z Krakwetu powinna iść tam gdzie jest DUŻO psów , kotów i innego zwierza , czyli , azyle , schroniska, przytuliska . Dobrze że przez ostatnie 2 miesiące nie robiłam zakupów na Krakwecie .[/QUOTE]

ja też Alicjo jestem tego zdania!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32'] [quote name='Alicja']rozwiniesz myśl ??bo ciekawa jestem co znów wymysliła[/QUOTE] No przecież rzuciła hasło, że są do kupienia startery za grosze.
A teraz będzie jojczyć, że jest podobno pomawiana - dokładnie tak samo, jak z tym nie oczernianiem przez nią Krakvetu :shake:[/QUOTE]
[b]Alicja, Erin32 kłamie [/b].
Info o tanich starterach w wątku Mirki o głosowaniu zamieścił user "pawko".
Natomiast "poglądaczki z miau" w pośpiechu nie doczytały autora postu i przypisały go Mirce, a potem z satysfakcją roztrąbiły to na miau.
Niestety takie jak Erin32 podchwyciły plotkę i nie przyjmują do wiadomości żadnych dowodów na to kłamstwo i od ponad miesiąca powielają ją gdzie tylko się da.

Kolejne kłamstwo wciąż przytaczane przez tę osobę to:
[quote name='Erin32']Oczywiście, że powinna. I to nie na miesiąc, tylko dożywotnio. Szczególnie, że kontrolę na sklep nasłała z przyjaciółkami.
Może oprócz oddawania głosów, warto by było napisać petycję do Krakvetu w tej sprawie.[/QUOTE]
Autorka tych działań osobiście już dementowała to obrzydliwe pomówienie tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-w-lipcu-zwyciężyły-Bezdomniaki-Szydłowieckie!-Gratulujemy-)/page11[/url]

[quote name='Gibutkowa']Nie "nasłały", tylko "nasłała" - ojeeeej, nie Mirka??? Naprawdę??? :roll: A czytać też trzeba umieć - data odpowiedzi z Krakowa (19 lipca - ojeeeeej, odpowiedź przyszła przed końcem głosowania w KV, no niemożliweeee :-o ), załączniki (tam jest wszystko napisane z czym poszło to pismo i o co było, poza tym treść pisma ode mnie do Ins. Wet. w Krakowie wklejałam na miau, jak lubicie szpiegować to sobie poszukajcie).;)

EDIT: A jakie mamy śliczne podpisy w stopce o rożnych aspektach kłamstwa. Własne podpisy też czasem warto sobie poczytać i przypomnieć ich znaczenie.[/QUOTE]

Na forum, które namiętnie Erin32 podgląda, były zamieszczone skany skargi i wyników kontroli. Wystarczyło popatrzeć na daty pism, nazwy miejscowości oraz czego dotyczyła skarga Gibutkowej .

Edited by Amika6
uzupełniłam brakujące słowo
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']A ja powiem jedno , jestem przeciwna sponsorowaniu karmicieli i zbieraczy wszelkiej maści . Karma z Krakwetu powinna iść tam gdzie jest DUŻO psów , kotów i innego zwierza , czyli , azyle , schroniska, przytuliska . Dobrze że przez ostatnie 2 miesiące nie robiłam zakupów na Krakwecie .[/QUOTE]
Więc karmicielki, domy tymczasowe i prywatne azyle powinny oddać wszystkie koty do schroniska, bo wtedy mogłyby one liczyć na pomoc w postaci karmy.
Warto o to apelować. Wtedy będzie pięknie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Ty się lepiej może zajmij pomocą mirka_t, bo ona podobno bardzo jej potrzebuje.[/QUOTE]

Biegasz po miau i dogo, nabijasz trylion postów, szkalujesz kogo się da, zamiast zajmować sie SWOIM domem i SWOIMI zwierzętami.
Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam w życiu wypracowana hierarchie wartości, wiec nie tykaj mnie proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fredziolina']Biegasz po miau i dogo, nabijasz trylion postów, szkalujesz kogo się da, zamiast zajmować sie SWOIM domem i SWOIMI zwierzętami.
Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam w życiu wypracowana hierarchie wartości, wiec nie tykaj mnie proszę.[/QUOTE]

Taaaak?
A punkt pierwszy w tej hierarchii, to popieranie zbieractwa ... zaiste, imponujące bardzo :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amika6']


Na forum, które namiętnie Erin32 podgląda, były zamieszczone skany skargi i wyników kontroli. Wystarczyło popatrzeć na daty pism, nazwy miejscowości oraz czego dotyczyła skarga Gibutkowej .[/QUOTE]
Faktycznie, jest co podglądać :shake:
I naprawdę, fajnie to brzmi, w przypadku osoby zbanowanej na Miau, która regularnie tam włazi :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][B]Cioteczki, czy nie widzicie ze wpisy Pani od kotów są po to, aby nas rozpraszać i odciągać od rozsyłania prośby o głosowanie na schronisko ?[/B]

Nie zwracajmy uwagi, rozsyłajmy :)[/QUOTE]Lobaria, poproś osoby, dla których sensem zycia jest oczernianie i opluwanie Mirki, by przestały to tutaj robić, a wtedy nikt i nic nie będzie Was rozpraszać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Kiedy nie mogę myszą trafić tam gdzie trzeba, ręce mi się trzęsą, tak mi tu działa na nerwy to szczekanie :)[/QUOTE]

niech sobie poszczekają....zaczęło się to,odkąd -jak dobrze pamiętam pojawiła się mirka_t:mad:
ale my róbmy swoje! czyli głosujmy na [B]schronisko w Białej Podlaskiej[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']niech sobie poszczekają....zaczęło się to,odkąd -jak dobrze pamiętam pojawiła się mirka_t:mad:
ale my róbmy swoje! czyli głosujmy na [B]schronisko w Białej Podlaskiej[/B][/QUOTE]
Źle pamiętasz. Sama zaczęłaś.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-kandydat-na-wrzesie%C5%84-wybrany-g%C5%82osujemy-na-schronisko-w-Bia%C5%82ej-Podlaskiej?p=19695512#post19695512[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...