Jump to content
Dogomania

Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...


Avilia

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ewu']Olu ile tego materiału potrzeba? Styropian i co jeszcze? Ile metrów?[/QUOTE]

Dzisiaj postaram się mniej-więcej wyliczyć ile tego będzie trzeba.
Ten styropian będzie trzeba czymś obić,żeby psy tego nie rozszarpały.Nie mam tylko pomysłu czym?
No i potrzebne nam jakieś blachy czy dykty aby osłonić drugą stronę Punktu przed wiatrem,śniegiem i deszczem.Najlepiej jak największe.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]KOCHANI!

Znalazł się tymczas dla 5 kociąt,które ostatnio zostały podrzucone do Punktu.
Ale tymczas za weta,karmę i żwirek.
Jeżeli jesteście w stanie jakkolwiek nas wesprzeć-grosikiem,karmą czy żwirkiem- bardzo prosimy!Wszelkie dane zawarte w pierwszym poście!
No i szukamy transportu dla malców w okolice Gór Świętokrzyskich![/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochane Dziewczyny jest mi strasznie przykro,że biedna sunieczka , o którą tak walczyłyście odeszła:(
Trzymajcie się..[/B].
[B][SIZE=3]
Wstyd mi za weterynarzy , którzy odmówili pomocy!!!! Nie powinni wykonywać tak szczytnego zawodu.[/SIZE]
Niech się zatrudnią w rzeźni do badania mięsa....
[SIZE=3][B]
Wstyd mi za kierowców, którzy zostawiają bez pomocy potrącone zwierzę....[/B][/SIZE]
[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Mnie też strasznie jest przykro że tacy ludzie są weterynarzami, suni pewnie i tak nie udałoby się uratować :( ale nie wyobrażam sobie no za nic nie mogę, tak normalnie po ludzku, mając wiedzę , doświadczenie i możliwości no jak można odmówić podstawowej pomocy psu po wypadku :(
Dziewczyny trzymajcie się , wiecie że jesteście WIELKIE :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Mnie też strasznie jest przykro że tacy ludzie są weterynarzami, suni pewnie i tak nie udałoby się uratować :( ale nie wyobrażam sobie no za nic nie mogę, tak normalnie po ludzku, mając wiedzę , doświadczenie i możliwości no jak można odmówić podstawowej pomocy psu po wypadku :(
Dziewczyny trzymajcie się , wiecie że jesteście WIELKIE :calus:[/QUOTE]
Dzięki Wam odeszła godnie , wśród dobrych ludzi a nie sama, na drodze.....potrącana przez kolejnych "wspaniałych" mistrzów kierownicy.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Kochane Dziewczyny jest mi strasznie przykro,że biedna sunieczka , o którą tak walczyłyście odeszła:(
Trzymajcie się..[/B].
[B][SIZE=3]
Wstyd mi za weterynarzy , którzy odmówili pomocy!!!! Nie powinni wykonywać tak szczytnego zawodu.[/SIZE]
Niech się zatrudnią w rzeźni do badania mięsa....
[SIZE=3][B]
Wstyd mi za kierowców, którzy zostawiają bez pomocy potrącone zwierzę....[/B][/SIZE]
[/B][/QUOTE]

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Kochane Dziewczyny jest mi strasznie przykro,że biedna sunieczka , o którą tak walczyłyście odeszła:(
Trzymajcie się..[/B].
[B][SIZE=3]
Wstyd mi za weterynarzy , którzy odmówili pomocy!!!! Nie powinni wykonywać tak szczytnego zawodu.[/SIZE]
Niech się zatrudnią w rzeźni do badania mięsa....
[SIZE=3][B]
Wstyd mi za kierowców, którzy zostawiają bez pomocy potrącone zwierzę....[/B][/SIZE]
[/B][/QUOTE]

Link do wydarzenia [B]Arkadii[/B], który zrobiłam natychmiast po wczorajszym telefonie dziewczyn

[url]http://www.facebook.com/events/106149779542232/[/url]

Kochana, będziesz patronem Fundacji...

Link to comment
Share on other sites

Niestety dzielnej Arkadii nie udało się uratować:(
Ale nie będzie zapomniana-będzie patronką naszej fundacji.
Kochana starowinka...Już nie cierpi.
Nawet nie umiem sobie wyobrazić tego cierpienia,tego bólu...Suczka miała pęknięty kręgosłup....


A dziś kolejna bida,ale nie mam już sił wszystkiego opisywać,bo ciągle w trasie,ciągle coś.
Jutro wszystko ogarnę...

Link to comment
Share on other sites

[B]Ciotki mam część materiału- blaty ze stolików, pożądne mocne, laminowane z obu stron. [/B]Stolików mam bardzo dużo, mają metalowe nogi - też można wykorzystać. Styropian można zabezpieczyć tymi blatami. Dobry majster da radę:)Mam też duże , szkolne tablice. Dokupimy styropian- może trafię odpadowy. [B]Potrzebny tylko transport.[/B] Znajomi budują dom -też prosiłam żeby dali niepotrzebne odpady.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...