Jump to content
Dogomania

Zabawy z waszymi psami


Goldenka 02

Wasze ulubione zabawy z psami  

69 members have voted

  1. 1. Wasze ulubione zabawy z psami

    • zabawy na świeżym powietrzu
      27
    • aportowanie
      12
    • piłeczka
      6
    • przeciąganie liny, kocyka itp.
      11
    • inne, ale zupełnie orginalne
      5
    • nie wymienione przeze mnie
      8


Recommended Posts

[quote name='Kati']wg. mnie ankieta nie za bardzo...
trudno zdecydować się na jedną opcję.

Raptus uwielbiał aportowanie piłki na swieżym powietrzu.
Lubił też przeciąganie liny.[/quote]

cóż chciałam dać więcej odpowiedzi ale zauważyłam ze na większości ankiet są pojedyncze możliwości, więc nie chciałam się wyróżniać:lol:

jeśli chodzi o zabawy to : jeżeli pies lubi się bawić piłką i na dworze i w domu to PIŁKA, a jeśli tylko na dworze to zabawy na świeżym powietrzu.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

a ja pałączyłam przeciąganie liny z "Tańcem" i przedstawieniem... To coś jakby "taniec z psem" tyle, że ja Willego niczego nie ucze, tylko ciągne kocyk albo macham nim, tak że mój piesek skacze i biega. często robie przedstawienia z takich zabaw.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen]Na powietrzu Amberek pilka, Arysek skakanie na mnie; a w domu ja najbaedziej lubie mowic do Amberka, ze urwe _upke i wtedy on sie cieszy i podbiega mruczac, a Arysek w domu najbardziej lubi krasc jedzenie kiedy mysli, ze nie widzimy i kilka razy udalo mu sie wyprowadzic nas w pole:lol:
I jeszcze lubimy spiewac z Amberkiem:lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grazyn@'][COLOR=DarkGreen]Na powietrzu Amberek pilka, Arysek skakanie na mnie; a w domu ja najbaedziej lubie mowic do Amberka, ze urwe _upke i wtedy on sie cieszy i podbiega mruczac, a Arysek w domu najbardziej lubi krasc jedzenie kiedy mysli, ze nie widzimy i kilka razy udalo mu sie wyprowadzic nas w pole:lol:
I jeszcze lubimy spiewac z Amberkiem:lol:
[/COLOR][/quote]

Amber to śliczne imię. piszę książkę gdzie jednym z głównych bohaterów jest briard Amber.:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...