Jump to content
Dogomania

Tollerka

Members
 • Content Count

  485
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Tollerka

 • Rank
  Advanced Member
 1. mam kilka zdjęć, wstawiam w linkach bo są 750pix a regulamin niestety takich zabrania bordery: [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9412.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9372.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9381.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9383.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9426.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9190.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9139.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9132.jpg[/URL] inne rasy :razz: [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9213.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9067.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_8881.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_8882.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9318.jpg[/URL] [URL]http://i926.photobucket.com/albums/ad110/namaewadolce/19%20IX/IMG_9326.jpg[/URL] mam jeszcze trochę zdjęć z ringu borderów i kilka innych psów złapanych, niezbyt udane te zdjęcia, ale jakby ktoś chciał to pisać.
 2. Tollerka

  Galeria Florka-Potworka!

  Mam na myśli, że na mnie nakablowałaś, skarżepyto! :evil_lol:
 3. Tollerka

  Galeria Florka-Potworka!

  [quote name='BlackSheWolf']a no Anita zyje :D ma nawet lustrzanke nowa... ale fotek to jej sie nie chce wklejac ;p[/quote] Kabel! :mad: :eviltong: Nie wklejam na razie, bo mam problemy z internetem i pies nie jest w kondycji zdjęciowej (wyjechałam na dwa tygodnie i nie był przez ten czas ani razu czesany :shake:) niedługo do fryzjera powinnam z nim pojechać i wtedy spróbuję coś wstawić ;)
 4. Tollerka

  .~* OsKo *~.

  [quote name='globalnydog193']To jak pies ciągnie to nic nie robisz tylko czekasz az zrobi cos dobrze??? No cóż - wtedy zapewne(mając w przeszłości nowofunlanda) juz bym nie zyła(pociagnieta od koła samochodu) Nie mówie, żeby psa bić tylko skarcić, żeby wiedziała, że takie zachowanie jest złe. A jeśli zrobi cos dobrze to oczywiście musi być wielka pochwała!!! To ma byc tak jakby uratował całą Polskę!!! Jakby był bohaterem narodowym - taka ma być radocha:lol:. A co do klikera - nigdy nie próbowałam i mówiąc szczerze nie wiem na czym polega szkolenie z jego pomocą.:shake:[/quote] Pies nie ciągnie = nagroda. Nie ciągnie = brak nagrody. Pies wie, co jest korzystniejsze ;-) Jak pies ciągnie, możesz zrobić coś, aby przestał (ale nie szarpać!) np. zawołać, powiedzieć "Nie ciągnij!". Nie ciągnie = dostaje nagrodę. Oczywiście od razu nie przestanie ciągnąć, ale w żadnych szkoleniu tak się nie stanie i trzeba popracować zanim osiągnie się pożądany efekt.
 5. Tollerka

  .~* OsKo *~.

  Ja odwiedzam! Czekam na nowe fotki :loveu: I jak tam szkolenie? ;)
 6. Tollerka

  .~*ZwArIoWaNa OnKoWaTa GaLeRiA oSkO*~. Zapraszamy!

  Agata, a jak go szkolisz? ONki są pojętne, więc odpowiedni trening powinien dać rezultat... Ja, zwolenniczka klikania, oczywiście polecam Ci kliker :razz: A może dobrym wyjściem będzie obroża uzdowa? Na pewno jest o wiele lepsza, niż kolczatka.
 7. Tollerka

  Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]

  A może się yoreczek załapie na wakacyjne spotkanko, czy raczej jeszcze nie? :razz:
 8. Tollerka

  Galeria Tollerki Forzy!

  NIE WIERZĘ! :-(:-(:-( Lupo (*)(*)(*)(*) Trzymaj się, Viz... :-( Musi Ci być strasznie ciężko... :placz::placz::placz: [IMG]http://www.bbt.idv.tw/images/candle.gif[/IMG]
 9. Tollerka

  SPOTKANKO W ŁODZI....

  No to co? Kiedy, gdzie? :razz: Ja jestem chętna, chcę przyzwyczaić Florka do dużych psów, bo się ich boi bardzo... :shake:
 10. Tollerka

  SPOTKANKO W ŁODZI....

  A ja nie rozeznaję się w miejscach dobrych na spacerki... Ale jak coś zaproponujecie to ja się piszę :lol: :evil_lol:
 11. Tollerka

  Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]

  [quote name='BlackSheWolf']eh... jakos trzeba się pozbierać ... i żyć dalej... Zakopany jest u mojej babci na podwórku... bo ja mieszkam w bloku i tu nie ma gdzie... Bylam dzis tam... ehs... :placz: tak bardzo bardzo bardzo tesknie... i czasem zapominam, ze go nie ma.... np. dzis z obiadu zaczelam odkladac mieso z kurczaka dla niego ;( a mama sie mnie pyta: co ty robisz? ? :placz: poprostu zapominam o tym, ze jego juz nie ma... tak bardzo bym chciala aby to wszystko bylo snem... ze zaraz sie obudze i zobacze Kleksia :placz:wiem, ze zostal uspiony bo nie bylo wyjscia ale... dlaczego musial chorowac ;( ? co on takiego zrobil :-( zycie jest niesprawiedliwe :placz: teraz nie mam co robic... nie ma spacerkow... siedze jak ta idiotka i patrze sie w sufit :placz: jutro bedzie okropny dzien... znowu wszyscy pojda do pracy a ja zostane w domu... jednak tym razem SAMA! po raz pierwszy od 10 lat :-([/quote] Wszyscy jesteśmy z Tobą :-( :calus: Nie będziesz sama, masz swojego czarnego aniołka :calus:
 12. Tollerka

  Galeria Florka-Potworka!

  [IMG]http://i27.tinypic.com/50hz5.jpg[/IMG] Moja nieudolna twórczość... to pogrubienie niestety dlatego, że materiał był za krótki i musiałam przedłużać... Gdyby nie to, myślę, że byłoby nawet ładne :lol: [IMG]http://i31.tinypic.com/2wnmcs8.jpg[/IMG]
 13. Tollerka

  Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]

  O mój Boże... Kleksiku... [*] [*] [*] Dane mi było zobaczyć Cię tylko dwa razy..., ale na zawsze będę o Tobie pamiętać... Agatko, trzymaj się... Kleksowi teraz jest dobrze, tam gdzie się znalazł... nie chciałby, żebyś się zamartwiała... Pewno jest mu smutno, kiedy Ty jesteś smutna... trzymaj się... nie wiem, co mam jeszcze napisać... tak mi jest przykro... a tak było przecież już dobrze... :-(:-(:-( [IMG]http://tn3-2.deviantart.com/fs24/300W/f/2007/359/e/0/Candle_2_by_vianpl.jpg[/IMG] [B] [*]{*} [*]{*} [*]{*} [*]{*} [*]{*} [*]{*} [*][/B]
 14. Tollerka

  BEAGLE KUBU :) zapraszamy do trójkolorowej galerii ;)

  Latające beaglowe uszyska! :loveu:
 15. Tollerka

  Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]

  Oby na jak najdłużej :multi: Kleksiu cudny :loveu:
×