Jump to content
Dogomania

Tollerka

Members
 • Content Count

  485
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Tollerka

 • Rank
  Advanced Member
 1. Tollerka

  Galeria Florka-Potworka!

  Mam na myśli, że na mnie nakablowałaś, skarżepyto! :evil_lol:
 2. Tollerka

  Galeria Florka-Potworka!

  [quote name='BlackSheWolf']a no Anita zyje :D ma nawet lustrzanke nowa... ale fotek to jej sie nie chce wklejac ;p[/quote] Kabel! :mad: :eviltong: Nie wklejam na razie, bo mam problemy z internetem i pies nie jest w kondycji zdjęciowej (wyjechałam na dwa tygodnie i nie był przez ten czas ani razu czesany :shake:) niedługo do fryzjera powinnam z nim pojechać i wtedy spróbuję coś wstawić ;)
 3. Tollerka

  .~* OsKo *~.

  Ja odwiedzam! Czekam na nowe fotki :loveu: I jak tam szkolenie? ;)
 4. Tollerka

  .~*ZwArIoWaNa OnKoWaTa GaLeRiA oSkO*~. Zapraszamy!

  Agata, a jak go szkolisz? ONki są pojętne, więc odpowiedni trening powinien dać rezultat... Ja, zwolenniczka klikania, oczywiście polecam Ci kliker :razz: A może dobrym wyjściem będzie obroża uzdowa? Na pewno jest o wiele lepsza, niż kolczatka.
 5. Tollerka

  Galeria Tollerki Forzy!

  NIE WIERZĘ! :-(:-(:-( Lupo (*)(*)(*)(*) Trzymaj się, Viz... :-( Musi Ci być strasznie ciężko... :placz::placz::placz: [IMG]http://www.bbt.idv.tw/images/candle.gif[/IMG]
 6. Tollerka

  SPOTKANKO W ŁODZI....

  No to co? Kiedy, gdzie? :razz: Ja jestem chętna, chcę przyzwyczaić Florka do dużych psów, bo się ich boi bardzo... :shake:
 7. Tollerka

  Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]

  [quote name='BlackSheWolf']eh... jakos trzeba się pozbierać ... i żyć dalej... Zakopany jest u mojej babci na podwórku... bo ja mieszkam w bloku i tu nie ma gdzie... Bylam dzis tam... ehs... :placz: tak bardzo bardzo bardzo tesknie... i czasem zapominam, ze go nie ma.... np. dzis z obiadu zaczelam odkladac mieso z kurczaka dla niego ;( a mama sie mnie pyta: co ty robisz? ? :placz: poprostu zapominam o tym, ze jego juz nie ma... tak bardzo bym chciala aby to wszystko bylo snem... ze zaraz sie obudze i zobacze Kleksia :placz:wiem, ze zostal uspiony bo nie bylo wyjscia ale... dlaczego musial chorowac ;( ? co on takiego zrobil :-( zycie jest niesprawiedliwe :placz: teraz nie mam co robic... nie ma spacerkow... siedze jak ta idiotka i patrze sie w sufit :placz: jutro bedzie okropny dzien... znowu wszyscy pojda do pracy a ja zostane w domu... jednak tym razem SAMA! po raz pierwszy od 10 lat :-([/quote] Wszyscy jesteśmy z Tobą :-( :calus: Nie będziesz sama, masz swojego czarnego aniołka :calus:
 8. Tollerka

  Galeria Florka-Potworka!

  [IMG]http://i27.tinypic.com/50hz5.jpg[/IMG] Moja nieudolna twórczość... to pogrubienie niestety dlatego, że materiał był za krótki i musiałam przedłużać... Gdyby nie to, myślę, że byłoby nawet ładne :lol: [IMG]http://i31.tinypic.com/2wnmcs8.jpg[/IMG]
 9. Tollerka

  BEAGLE KUBU :) zapraszamy do trójkolorowej galerii ;)

  Latające beaglowe uszyska! :loveu:
 10. Tollerka

  Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]

  Oby na jak najdłużej :multi: Kleksiu cudny :loveu:
 11. Tollerka

  Galeria Tollerki Forzy!

  [quote name='Viz']Dziękujemy! :evil_lol: Spójrzcie jaki mam pięęękny bannerek. Tollerka, jesteś fantastyczna i jeszcze raz dziękuję! :multi:[/quote] A ja jeszcze raz napiszę, że niezamaco :lol:
 12. Tollerka

  Galeria Florka-Potworka!

  [quote name='chester07']o wróciłaś ! już trochę temu, ale ja zwykle z opóźnieniem :evil_lol: śliczny Florek :loveu:[/quote] Ja nigdzie nie odchodziłam :lol: Jestem chyba nie w temacie :lol:
 13. Tollerka

  Curly Coated Retriever

  Gratuluję takich świetnych wyników! :crazyeye::multi:
 14. Tollerka

  Galeria Tollerki Forzy!

  Super foteczki! A Forza jeszcze będzie obsesyjnym pływakiem, mówię Ci :cool3:
×