Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Porządki świąteczne czas zacząć... dziś pod opiekę Sznaucerów w Potrzebie trafiły dwa sznaucerki mini - piesek przerzucony przez ogrodzenie na tyłach schroniska (prawdopodobnie niewidomy - taka niespodzianka promocja, ale nie jest stary - ok 4 latka), oraz suczka znaleziona dziś w lesie - piesek rezolutny i świetnie sobie radzący, a suczka w cieczce, okropnie zaniedbana i wycofana, przerażona ludźmi - jej zdjęcia jutro lub ciut później - też jest pieprz i sól. Są u Ulki

 

12363016_1088389877859286_31191259632771

Link to comment
Share on other sites

wielkie wielkie ogromne dzięki AMIGA :) napiszę jak dotrą

 

Daisy mnie rozwaliła dzisiaj - normalnie i bez skrępowania wysikała się w kuchni stojąc tuż obok mnie... normalnie wzięła, kucnęła i opróżniła pęcherz - zupełnie nie rozumiała co do niej mówię, że jakieś nie wolno - nic! i to nie że mały sik ... 

Link to comment
Share on other sites

ładna, ale w ogłoszeniach jest kilka magicznych słów - grzybica - łaaaaa - to pewnie zarazi wszystkich wokół :v i DOBRA KARMA - łaaaa to trzeba będzie dużo kasy wydawać na kundla :p - więc odsiew robi się sam :p poczekam ;) Jest jeden chętny dom do sprawdzenia - tylko boję się bo w Szczecinie :/ kurcze nie lubię tak daleko - zaraz mi wypomnicie, że Teodora tak wysłałam - owszem, ale każdy pies jest inny i kazda adopcja jest inna, no i wcale nie powiedziałam, że Daisy nie pojedzie do Szczecina  :p 

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Piksela i Nowego BEZIMIENNEGO

[attachment=19696:IMG_6755.JPG]

 

[attachment=19697:IMG_6756.JPG]

 

[attachment=19698:IMG_6760.JPG]

 

[attachment=19699:IMG_6761.JPG]

 

[attachment=19700:IMG_6762.JPG]

 

[attachment=19701:IMG_6773.JPG]

 

[attachment=19702:IMG_6774.JPG]

 

[attachment=19703:IMG_6778.JPG]

 

[attachment=19704:IMG_6779.JPG]

 

[attachment=19705:IMG_6781.JPG]

 

[attachment=19706:IMG_6783.JPG]

 

[attachment=19707:IMG_6784.JPG]

 

[attachment=19708:IMG_6785.JPG]

 

[attachment=19709:IMG_6786.JPG]

 

 

Link to comment
Share on other sites

ładna, ale w ogłoszeniach jest kilka magicznych słów - grzybica - łaaaaa - to pewnie zarazi wszystkich wokół :v i DOBRA KARMA - łaaaa to trzeba będzie dużo kasy wydawać na kundla :P - więc odsiew robi się sam :P poczekam ;) Jest jeden chętny dom do sprawdzenia - tylko boję się bo w Szczecinie :/ kurcze nie lubię tak daleko - zaraz mi wypomnicie, że Teodora tak wysłałam - owszem, ale każdy pies jest inny i kazda adopcja jest inna, no i wcale nie powiedziałam, że Daisy nie pojedzie do Szczecina   :P

Dodać szczanie w domu :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...