Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

byłam dziś u Angeliki - Tobi jest bardzo fajnym psem, wesoło mnie przywitał, widać, że potrzebuje dużo ruchu, marzenie jakby jakiś biegacz go adoptował - byłby super psem taki wybiegany. Buziaki dostawałam, żal mi że nie miałam więcej czasu dla niego, ale może mi się uda w przyszłym tygodniu nadrobić. 

Myślałam, że jest większy.

 

Zabrałam Amara - teraz jest u nas, a jutro rano jedzie z figu do Warszawy do DT do JOAPG :) nie wiem czy dam radę go ostrzyc bo mają jechać wcześnie rano, a chciałabym - piękny pies z niego

 

Link to comment
Share on other sites

Budowa to chyba taka labkowa :) Fajny pychol uśmiechnięty :)

 

budowa prosiaczkowa :p

 

 

A Nero to jeden z tej czwórki co chciałaś brać i się wkurzałaś ze takie nietowarzyskie?

 

nie :D zupełnie coś innego i nieplanowanego u mnie - on miał iść do hotelu ale powstrzymał mnie jego wygląd... 

Link to comment
Share on other sites

Oj tam zaraz prosiaczkowa :P

U mnie obydwie sunie chore - chyba jakaś wirusówka. Sisi mocno. Wsio zarzyga... i piorę po kolei.

Na wariata o 19.40 jechałam do wetów - czynne do 19-tej... no ale kazali przyjechać.

Sisi jest za gruba... waży 7,25 kg ha ha. A jak przyjechała to równo 6 kg było.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...