Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

a od wczoraj piesełki mają swoje własne M :) tzn jeszcze chwilka bo musimy dziś ocieplić, wyłożyć na podłodze gumolit, wstawić meble i będzie zycie jak w madrycie, a ja wreszcie będę zimą spać spokojnie nie martwiąc się, że im wieje :D wczoraj byłam tak szczęśliwa jak go panowie stawiali, że mało nie odfrunęłam :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a od wczoraj piesełki mają swoje własne M :) tzn jeszcze chwilka bo musimy dziś ocieplić, wyłożyć na podłodze gumolit, wstawić meble i będzie zycie jak w madrycie, a ja wreszcie będę zimą spać spokojnie nie martwiąc się, że im wieje :D wczoraj byłam tak szczęśliwa jak go panowie stawiali, że mało nie odfrunęłam :D

 

 

Mam się gdzie wprowadzić ze Zgrają!!  :D

Link to comment
Share on other sites

iLE KOSZTUJE TAKIE CUDO? Będziesz tam wstawiać jeszcze budę, drzwi na stałe otwarte czy będziesz je tam zamykać. Muszę podjechać i obejrzeć z bliska :smile:

 

3150 plus 100 zł transport, montaż gratis :p 

3x3m - jest super, teraz ocieplimy od środka wełną mineralną i ściany z płyt osb - wolałabym ładniejsze, ale cóż ... i tak ogrom wydatków bo a to śrubki, a to jakieś druciki, wełna, folia itd... 

 

Nie będę psów zamykać w środku raczej (chyba że jakoś incydentalnie), będą tam miały kanapę i budy koniecznie też bo tak dużej przestrzeni nie zagrzeją sobie zimą, co d odrzwi to coś będziemy jeszcze z nimi kombinować żeby nie były całe otwarte tylko jakoś je na pół żeby tylko dolna część była uchylona

Link to comment
Share on other sites

Monika pomyśl o drzwiczkach specjalnych dla psów. Ponoć szybciutko psiaki załapują jak się w to wchodzi a i zimą nie wieje potem :)

 

myślę cały czas, tylko to muszą być duże, a nie takie malutkie klapki jak na małe pieski wszędzie są, a co z tym idzie - koszt jakiś pewnie mega, ale coś się wykombinuje

 

a co do kanapy, mam takie, zbierałam specjalnie dla psów zamiast wywalać, obawy mam że będą sikać na to, no ale to wtedy się wywali najwyżej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...