Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Generalnie jest tak - podnieść się sam nie potrafi, ale jak go podniosę to podtrzymywany idzie - pomalutku i po kilka kroków, ale idzie, a tego nie umiał wczoraj czy przedwczoraj; ja jestem strzępkiem nerwów od rozważania 24 h/dobę co zrobić, czy już czy jeszcze... chciałabym żeby się podniósł tak jak Bryza kiedyś - też zaniemogła, ale nivalin ją podniósł i jakiś czas jeszcze sobie żyła. kurcze to jest takie trudne :( 

Link to comment
Share on other sites

O matko, nie pisałam, czytałam, życzyłam Mu zdrówka, trzymałam kciuki i ... nic nie pomogło 10icon_cry2.gif. Silverku, na koniec życia poznałeś miłość i serce Człowieka, szkoda, że tak krótko. Bądź szczęśliwy za TM 2papa.gif. Moniko - współczuję 50przytula.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:( :( :(

 

 

„Śpij piesku, śpij…
już odpocząć trzeba
Może będziesz miał
swój kawałek nieba
Może będzie tam
piękniej niż tu teraz
Może spotkasz tych, których tu już nie ma…
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij
a czas łzy osuszy”

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj razem z Silverem odszedł nasz Szamanek :( Jak powiedział jego opiekun: Odszedł jak Gospodarz :( ['] nie mam siły... czemu czemu tak szybko odchodzą? :( Szaman cieszył się cudownym domem tylko 9 miesięcy, a wczesniej poniewierał się chyba ze 2 lata :( umarł na serduszko... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...