Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

dziś poniedziałek, daj znać o Vikusi!!! :)

 

przepraszam, że znowu znikłam ale troche mnie przygniotły moje własne wyniki badań ,,,ech, napiszę u siebie, co Ci będę wątek zaśmiecać ;)

nie zdziw się, że grzebię w Twoich fotach na fb ostatnio, szukam ....inspiracji  ;)

 

i przy okazji - AnkaG - trzymam kciuki za tego 28-ego!

Link to comment
Share on other sites

Jambi napisałaś już o Twoim zdrówku? bo ja nie wiem czy znajdę Twój wątek teraz czy mi się zapisał czy nie w końcu wrr - mam nadzieję, że nic poważnego!!! Ja sobie ostatnio robiłam bad krwi bo ciągle zmęczona - normalnie jak młody bóg, tylko żre za dużo sera i cholesterol ciut wysoki :p 

Link to comment
Share on other sites

http://www.dogomania.com/forum/topic/75598-klan-czarnych-czyli-%C5%9Bwiat-wed%C5%82ug-jambi/page-248

 

Dla tych co zgubili wątek Jambi.

 

Malawaszko ogarnij się bo w tym wieku mieć cholesterol za wysoki......hihihi

 

 

to wszystko ze stresu :p 

 

 

a wątku Jambiowego nie mam w subskrypcjach, za to dostaję na maila powiadomienia :o co za głupie forum! 

Link to comment
Share on other sites

Jambi napisałaś już o Twoim zdrówku? bo ja nie wiem czy znajdę Twój wątek teraz czy mi się zapisał czy nie w końcu wrr - mam nadzieję, że nic poważnego!!! Ja sobie ostatnio robiłam bad krwi bo ciągle zmęczona - normalnie jak młody bóg, tylko żre za dużo sera i cholesterol ciut wysoki :P

 

Pomijając kwestię szalejącej tarczycy, pozostałe wyniki krwi mam genialne, tak, że z tej strony zdrowam niczym stado karasi; co innego układ chrzęstno-kostny, ale od tego się nie umiera, tak więc można powiedzieć, że żyć będę. Inna rzecz czy komfortowo, ale jednak żyć ;)

A cholesterolem bym się nie przejmowała, jako mówią dziewczyny, wszak nie zrezygnujemy z jedzenia sera nieprawdaż? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...