Jump to content
Dogomania

10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ingrid44']Tak mi zal takiego Dziadunia. Czy macie juz jakis Dt a moze BTD na oku zeby go jak najszybciej zabrac stamtad ?[/QUOTE]

nie mamy, wlasnie szukam po to ten watek.

dziewczyny czy wy wiecie kogo by sie o dt trzeba zapytac? ja tylko hotele znam.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie.
ale nie moge pomóc - przez jakis czas nie mogę wziąć psa na dt, bo jestem często w rozjazdach. Na domiar złego (lub raczej dobrego) mam niepisana umowę z moją gminą, ze jak coś się błąka, to ja przetrzymam jakiś czas, zamiast wzywać schronisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']może zapytać michelle04. to też PDT w okolicy Dzierżoniowa. piesek z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Po%C5%82amany-12-letni-Maniek-ju%C5%BC-w-hoteliku-u-michelle04-%29/page75"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226652-Połamany-12-letni-Maniek-już-w-hoteliku-u-michelle04-)/page75[/URL] przebywa u michelle04[/QUOTE]

tam tez juz pisalam.
Chyba trzeba by zaczac zbierac deklaracje.

Ktos pierwszy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Czy pytaliscie mari23 ? Ona ma swoja gromadke na BDT ale moze cos wie .[/QUOTE]

marii, zapomnialam o niej. Super pomysl!
Ingrid wyslesz jej pm bo ja juz musze do pracy leciec?

Dziewczyny nie wiem czy Kikou ma miejsce bo nawet na hotele nie patrzylam.Hotele sa drogie po 300zl za malego psa i to w kojcu.
A ten pies ma 0 deklaracji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']wrzucilam go na krakusika, tablice, gumtree.
Kto am allegro?[/QUOTE]

ja mogłabym zrobić allegro ze stowarzyszenia, ale to przecież "handel zakazany" taka aukcja adopcyjna :(


serce mi pęka na widok tego biedaka !!!!!
pęka tym bardziej, że mając jedenastkę chorych lub staruszków pomóc nie mogę :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[B]dzis mialam tel o dziadziuna. szukamy na cito na wizyte pa we wrocku, muchorbor!!!!

[/B]pani, dziewczyna, mieszkanie wynajmowane, pracujaca, kot 2miesieczny w domu. w domu rodzinnym pani ma taka sunie stara i psiaki na wekendy by sobie razem zyly. poza tym z pania we wrocku. nie spytalam tylko, ktore to pietro...pani zmotoryzowana, juz dzis chcialaby go wziasc na ds!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78'][B]dzis mialam tel o dziadziuna. szukamy na cito na wizyte pa we wrocku, muchorbor!!!!

[/B]pani, dziewczyna, mieszkanie wynajmowane, pracujaca, kot 2miesieczny w domu. w domu rodzinnym pani ma taka sunie stara i psiaki na wekendy by sobie razem zyly. poza tym z pania we wrocku. nie spytalam tylko, ktore to pietro...pani zmotoryzowana, juz dzis chcialaby go wziasc na ds!!!![/QUOTE]

alleluje twoj tel. wrocil do zycia!

[quote name='MagdaCh']była któraś z Was u biedaczka w weekend?[/QUOTE]

Jak nie ma Kory to niestety nie ma kto isc. Ja mieszkam w Londynie :( Kora jedyna stacjonarna jest.
Kora moze zadzwon do schronu czy Dziadziunio jest caly i zdrowy?

Link to comment
Share on other sites

i znow tel. pani spod czestochowy, wieksza wies. pani sama z panem, niepracujaca. maja 10letnia sunie w domu i psa 4letniego powsinoge w budzie, bo sobie podkopy robi i ucieka.
pani sie zglosila jako dt za zwrot kosztow. ds za zwrot kosztow dozywotnich. super, wg mnie, jako dt.

jesli ds we wrocku nie wypali, to dziadek ma dt za zwrot kosztow, weta, karmy, transport i budy. bo mieszkalby na ogrodzie. sunia zazdrosna, w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...