Jump to content
Dogomania

10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM


kizimizi

Recommended Posts

[quote name='kizimizi']a wiec to jest Czestochowa? Nie powiedzialabym ze buda i miejsce z ktorego moze nawiac to takie super dla Dziadka no ale na chwile obecna to lepsze niz schron.[/QUOTE]
Jesli tam ma byc ten pies na niezabepieczonym terenie -to nie ma gwarancji ,czy nie będzie chodzil sobie po ulicach albo nie ucieknie ? Taki starszy mily pies powinien byc w domu trzymany na noc a biegac może za dnia po podworku,ale ogrodzonym i by nie uciekal przez furtkę . Jaka tam jest ulica ,to zorientuję się co i jak -jaka tam zabudowa i okolice .Jesli nieciekawa dzielnica ,czy ulica to szkoda ryzykowac może bezpieczenstwo psa by nie wpadl z deszczu pod rynnę ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kora78']to jest wies. jest kilka sklepow, wiec nie dziura na 10 domow. ale wies, nie miasto. pies pani z tej budy sobie chodzi po calej wsi. suczka mieszka w domu.

a co innego? smierc w schronie? lepszy rydz, niz nic.[/QUOTE]
Jesli ich pies biega po wsi zawsze to ten tez będzie biegal z nim albo sam i roznie może sie to skonczyc -jak nie pogryzą go inne psy to moze wpasc pod auto albo pobić mogą jakies dzieciaki czy wredni ludzie ...nie wiem ,czy to dobre wyjscie -choc lepsze niż zagryzienie w schronie ...:shake: Tak zle i tak nie za dobrze ...Nie moja to sprawa ,ale szkoda by bylo takiego milego ladnego psa .On taki poczciwy jest i ladny. Ja bym byla w tym przypadku jednak ostrożna z tym domem z oplacanym utrzymaniem psa ,ktory nie biegal przedtem luzem po wsi a mial dobrą opiekę chyba.

Kora-moża pisac ,jest miejsce na pw .

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']joaaa ma platny hotel. dosc drogo, jak pamietam, gdy kiedys pytalam.

no to ja nie wiem, co robic.[/QUOTE]
Mam pewien pomysl ale to na pw do kory albo kizimi napiszę,co do tego domu i ludzi na wsi tam.Ich pies może lepiej tam sobie radzi bo jest przyzwyczajony od początku i żżyty z tamtymi psa oraz ostrożniejszy no i znany tam .Czy tak samo ten pies by radzil i byl tam bezpieczny ? Cięzko przewidzieć ,nigdy nic nie wiadomo.Lepszym dużo wyjsciem byly dom -mieszkanie gdzie bylby pod opieką caly czas ,doglądany jednak .A przynajmniej ogrodzone podworko.
Nadajcie cioteczki jakies imię temu psu ,by latwiej pisac o nim .Może np. Frodo, Zefir,Rufi Bart ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']Satka, Marta mowi, ze Kora ma tel niedzialajacy a ja podalam jej namiary w ogloszeniach dla Dziadka. Moge zmienic na twoje|?[/QUOTE]

Cioteczki -ten pies jest w polowie swego życia być może i nazywanie go w ogloszeniach dziadkiem nie jest sprawiedliwe jednak i zmniejsza się mu szanse na nowy dom.
On może żyć jeszcze ladnych parę lat -nawet ponad 5-8 lat ,nieraz psy żyją po 16-18 lat i dlużej .Może nazwicje go jakoś fajnie -np.Dyzio,Bercik ,Bart,Lukas itp. czy inaczej bo ona na dziadziusia nie wygląda -ma tylko ok.10 latek :)
Poszlo pw do Kory78 w spr. tego domu na wsi,zorientowania się tam. [B] A kizimizi ma nadal zapchaną skrzynkę !!
[/B]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']ehhhh zawsze, nei wiem ta moja poczta jakas mala.

czyszcze[/QUOTE]

[COLOR=#000080]Można np.kopiowac sobie ważne/potrzebne pw na swoją pocztę na gazeta.pl -tam nie przeksztalca/znieksztalca tak pw i zachowuje wygląd taki jaki jest na dog[/COLOR]o .[COLOR=#000080] A tu chyba celowo ograniczają pojemnosc skrzynek by nie zapychali ludzie im serwera no i wykupywali dogo bez reklam -wtedy jest większa pojemność skrzynek chyba .
[/COLOR]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

ok wyczyscilam, mow co palnujesz z czestochowa.

Ja powiem tak mi sie ten dom od poczatku nei podoba, dla zadnego psa bo po Hidi i Astim mam zle doswiadczenia i wole nei wysylac psa z deszczu pod rynne wiezac ze bedzie dobrze.

Wszytskie mozliwe w moim zasiegu inf bdt sprawdzilam, nic :( Pies nie ma tez zadnych deklaracji wiec chyba nie ma po co rozmawiac wogole o hotelu za 300zl. Czy ktos pomoze szukac deklaracji chociaz?

Link to comment
Share on other sites

Napisalam Ci na pw cioteczko-chyba doszlo ? Moim zdaniem to ryzykowne dawac ludziom psa po to by latal po wsi i byl narażony na pogryzienia czy pobicie albo wpadnie pod kola .
Zeby choc byl na podworku zamknietym ,to jeszcze.No i nie wiadomo czy tam nie bylby zapychany ochlapami czy resztkami kosci,nie wiadomo jak ci ludzie traktują psy-wiadomo jak to bywa często na wsi.Zeby tak trafil się jakiś niedrogi DT ,jest taki z budami na podworku w Lesznie ,ale to jako przejsciowy raczej -zanim nie trafi się nowy dom .

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie dziewczyny ogloszenie Dziadka juz troche wisi, poza tymi 2 osobami nikt wiecej nei zdwonil. Nie wydaje mi sie zeby pies znalazl dom z ogloszen, bynajmniej teraz.
Czy ktos pomoze mi szukac innych dt? Ale nie hoteli za 300zl bo nas po prostu nie stac. Czy ktos z was cos wie?

Link to comment
Share on other sites

Gdzies niedaleko was jest Hotelik U Zuzi. Tam tez w budach ale moze by sie zgodzila takiego malego pieska wziac za 200 zl ? Tyle to sie da jakos uzbierac i trzeba sie rozgladac za BDT albo chociaz za karme ale nie cos takiego jak pod Czestochowa . Bala bym sie o naszego Dziadzia gdyby tam pojechal. Moze ludzie maja dobre zamiary ale nie wiedza co trzeba robic .

Link to comment
Share on other sites

mi sie podoba imie Dyzio. podobne do Dziadzia :) rufiego mielismy, bart mi sie z onkiem kojarzy.

u zuzi bywaly i takie male psy i nie bylo nigdy za 200zl :( hotel musi zarabiac.

a moze poprosimy awaryjnie mari o pdt na miesiac i w ten czas bedziemy spokojnie szukac hotelu? tylko powaznie na miesiac, zeby mari nie zostala z nim sama znow. kizi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Przykro ze za 200 zl taki maluch nie moglby zamieszkac w budzie . Nie mowimy przeciez o warunkach domowych .[/QUOTE]

to tu jest 210 zl za warunki domowe..

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230878-platny-DOMOWY-hotelik-Leszno-w-Wielkopolsce"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...w-Wielkopolsce[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']to tu jest 210 zl za warunki domowe..

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230878-platny-DOMOWY-hotelik-Leszno-w-Wielkopolsce"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...w-Wielkopolsce[/URL][/QUOTE]

To by bylo super , czy ktos zna dobrze ten hotelik bo bo tym co zrobila chauwa z psiakami bardzo trzeba uwarzac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']jeszcze to mamy:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230878-platny-DOMOWY-hotelik-Leszno-w-Wielkopolsce[/URL][/QUOTE]

[COLOR=#0000cd][B]A tu jeszcze inny hotelik : u michelle04 [/B][/COLOR]-[B]Dolny Sląsk [/B]
[COLOR=#0000cd][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolnośląskie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolnośląskie[/URL][/B][/COLOR]
Hotelik u michelle04 juz znany ,ale nie wiadomo czy nadal jest wolne miejsce -poszlo pw teraz . Taki nieduży piesek jak ten Dyzio /?/ moglby moze znalezc miejsce w domowym hoteliku tam ,jesli akurat jest to możliwe :),].Szkoda by taki maly pies blokowal caly duży kojec ,chyba ze bylby tam razem z drugim psem.
Ale teraz czytam ,ze kizimizi juz tydz.temu tam pisala i szukala miejsca dla tego psa :)

Nie chcialam pisać na wątku o jaki konkretnie hotelik chodzi w tym Lesznie by nas ktos nie ubiegl /ale jest to konieczne jednak,jak widac/ i podalam kizimizi na pw ,na wszelki wypadek ,bo miejsc tam za dużo nie ma ,chyba dla 7 psow są budy obecnie.
Tam blisko tego hoteliku mieszka Macia i twierdzi,że to dobre miejsce jest i będzie -można zaufac tej dziewczynie.To dopiero początki dzialalnosci ,więc opinii jeszcze nie ma.Psy muszą tolerowac się ,bo biegają po jednym terenie-podworku.

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']To by bylo super , czy ktos zna dobrze ten hotelik bo bo tym co zrobila chauwa z psiakami bardzo trzeba uwarzac.[/QUOTE]

pare postow do poczytania od Maci, ktora tam byla...

min.

[INDENT] Byłyśmy dzisiaj w odwiedzinach. Hotelik jest dwie ulice od mojego domu. Na stałe mieszka tam 5 psów, bardzo zadbane. Ogród dokładnie ogrodzony. Brak kojców, możliwość izolowania od psów na zasadzie wymiany: dom/ogród, ew. w pomieszczeniach. My zaczynamy współpracę z tym miejscem. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej lub dokładniejsze informacje można do mnie pisać/dzwonić. [/INDENT]

[INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwałych-Baloniarek-Razem-możemy-odnosić-sukcesy-)"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1983/96c27155c5a72d98.jpg[/IMG][/URL] kontakt: 668045313
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']Mamy wiec Leszno i Michaelle04 o ktorej pisalam wczesniej ale odp. nie dostalam.
Tak czy siak potrzebne deklaracje[/QUOTE]
Ja pisalam, dzis też na maila do michelle ,ale ciężko widać skontaktowac się ,jesli Tobie kizi od tygodnia jeszcze nic nie odp. a nie ma podanego tel. w ofercie hotelikowej.Na dogo b.rzadko zagląda-trudni się dziwić ,mając sporo psow pod opieką ,ale z drugiej strony to tel.prędzej i latwiej można by bylo coś ustalić.
Liczylam bardziej ma to,że w tym czy drugim dt Dyzio moglby być w domu choć na noc ,nawet w korytarzu choćby ,lepiej to niż w budzie ,gdy psy różne są tam luzem .Bo w kojcu to jednak zawsze bezpieczniej
W tym DT w Lesznie nie ma chyba szans na domowe DT.

Link to comment
Share on other sites

na michele nie liczcie. znam zycie.

czyli pani spod czestochowy odpada, tak? mam nawet nie probowac? wg mnie wizyte zawsze warto zrobic. moze akurat? skad ten pesymizm. wizyta powie wszystko. wg mnie ta pani to psiara. ogrodzenie jest, tlyko jj maly pies podkopy robi. jednak racja, ze ten pies jest tam zawsze i wszyscy go znaja i sobie radzi. nasz staruszek moglby sobie nie poradzic, jak ucieknie i sie zgubi, lub cos mu sie przytrafi. wiecie, ze dt jak na lekarstwo. nie mozna sie zamykac tylko na ludzi z dogomanii

Link to comment
Share on other sites

Dziwi mnie wlasnie brak kontaktu przez dogo a tym bardziej tel. do prowadzącej hotelik .W koncu to w jej interesie także by zlecający i oplacający mieli kontakt nie tylko mailowy ,ale glownie tel. do michelle04.
Wizyta na wsi kolo Cz-wy może by cos wyjasnila ,ale czy można ryzykowac jednak by pies latal tam cale lata po wsi luzem? Ten Dyzio wygląda na spokojnego psa i latwo by mogl paśc ofiarą wiejskich psów,tych miejscowych jako obcy .Czy choćby ludzi albo wpasc pod kola,nie nauczony takiego trybu życia.

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...