Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='Malgoska']jest to dla mnie bardzo przykre
do niedawna ten wątek kipial radością
nikt się z nikim nie kłócił
do niedawna..[/QUOTE]
Malgoska, wiem, że jest to przykre, ale nie ma w tym Twojej winy; mam nadzieję, że Trufelce się ułoży i że wątek się "odbuduje" i znów będzie pozytywnie;

Link to comment
Share on other sites

wieści o Trufli są na wątku olkuskim
Iwonam tam napisła,że na tym wątku nie będzie pisać:(
wyglada na to, że nasza rola się skończyła:( psa spałaciłyśmy:(
jak prowadzić wątek kiedy dt w którym pies przebywa tak traktuje tych którzy dla tego psa tu są:(
Tak liczyłam na zgodę, niestety przeliczyłam się:(

na szczęście u Trufelki wszystko dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']wieści o Trufli są na wątku olkuskim
Iwonam tam napisła,że na tym wątku nie będzie pisać:(
wyglada na to, że nasza rola się skończyła:( psa spałaciłyśmy:(
jak prowadzić wątek kiedy dt w którym pies przebywa tak traktuje tych którzy dla tego psa tu są:(
Tak liczyłam na zgodę, niestety przeliczyłam się:(

na szczęście u Trufelki wszystko dobrze:)[/QUOTE]

Zwróćcie uwagę, że Iwona kazała zamknąć ten wątek jak tylko znalazła Truflę. Cała dyskusja rozpetala się potem. Zal mi Malgoski - zostala potraktowana na zasadzie "murzyn zrobił swoje murzyn może odejśc" Zresztą nie tylko ją tak potraktowano.
Najpierw była jej decyzja, że odchodzi z wątku a psa zabiera podobno znowu do siebie. Dlatego w tej sytuacji podobnie jak w świetle, ze pierwsze relacje po zabraniu trufli z Amoka nie polegały na prawdzie - proszę się nie dziwić naszemu ograniczonemu zaufaniu. Tym bardziej po ostatnich wpisach na w olkuskim. Już raz raczono nas bajkami z mchu i paproci,

Ale to mogą ocenić osoby, które były z nami od początku i angażowały sią w wątek. a nie osoby, ktore rzekomo go podczytywały. Zeby coś ocenić trzeba mieć jakąś wiedze na ten temat. Dlatego Beciu 66 dziwi mnie bardzo Twój post i to że sie nie znamy . To podziekowanie za wklad pracy w ogloszenia dla Przytuliska. Czy ktoś pamieta tu choć ślad obecności becia66?

Do ostatniego postu krakowianki (?) odnosić sie nie będę. Moze napiszę tylko tyle, że nadal uważam że lepszy jest dla Trufli pobyt w Amoku niż w rzekomym domu iwoniam,.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Halo? Czytałyście rozliczenia na pierwszej stronie? Bo ja tak. I cóż tam widzę? Ano
bazarek Malgoska
bazarek Malgoska
bazarek Malgoska
bazarek Malgoska
bazarek Malgoska
itd
itp
i znowu bazarek Malgoska.

Zamiast więc focha strzelać, obrażać się niczym dzieci w piaskownicy, proponuję każdemu wielki, gorący ukłon i piękne podziękowania w stronę Małgoski za ten ogrom pracy, który włożyła, żeby Truflę z długów wyciągnąć.
I tego będę oczekiwać - niezależnie od całej sytuacji - od osoby, która Truflę przejęła, bo nie musi się już długiem martwić.

Nie obchodzi mnie kto co komu i o której godzinie powiedział/napisał/wysłał.
Dziewczyna wykonała olbrzymią, niewyobrażalną wręcz pracę z własnej woli i dobrego serca.

Znikanie z wątku bo "murzyn zrobił swoje" uważam za wielkie świństwo i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Halo? Czytałyście rozliczenia na pierwszej stronie? Bo ja tak. I cóż tam widzę? Ano
bazarek Malgoska
bazarek Malgoska
bazarek Malgoska
bazarek Malgoska
bazarek Malgoska
itd
itp
i znowu bazarek Malgoska.

Zamiast więc focha strzelać, obrażać się niczym dzieci w piaskownicy, proponuję każdemu wielki, gorący ukłon i piękne podziękowania w stronę Małgoski za ten ogrom pracy, który włożyła, żeby Truflę z długów wyciągnąć.
I tego będę oczekiwać - niezależnie od całej sytuacji - od osoby, która Truflę przejęła, bo nie musi się już długiem martwić.

Nie obchodzi mnie kto co komu i o której godzinie powiedział/napisał/wysłał.
Dziewczyna wykonała olbrzymią, niewyobrażalną wręcz pracę z własnej woli i dobrego serca.

Znikanie z wątku bo "murzyn zrobił swoje" uważam za wielkie świństwo i tyle.[/QUOTE]

Obieżyświat, nawet nie wiesz ile znaczy dla Malgoski Twój post. :lilangel:

I trzeba oddać sprawiedliwość innym Ciotkom, było jeszcze kilka bazarkow sharki, bazarek megi, wplaty wielu Cioteczek (w tym Twoje), pomoc maszy44 w zalatwieniu darmowej sterylizacji Trufli, ogłoszenia, ktorych wyrożnienia opłacalaś.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Obieżyświat, nawet nie wiesz ile znaczy dla Malgoski Twój post. :lilangel:

I trzeba oddać sprawiedliwość innym Ciotkom, było jeszcze kilka bazarkow sharki, bazarek megi, wplaty wielu Cioteczek (w tym Twoje), pomoc maszy44 w zalatwieniu darmowej sterylizacji Trufli, ogłoszenia, ktorych wyrożnienia opłacalaś.:lol:[/QUOTE]

Wiem, że inne Cioteczki też pomagały, ale to co zrobiła Malgoska to szacun wielki.
Robiłam bazarek fantowy i do tej pory odpoczywam :)
A Ona trzaskala jeden za drugim - Heros nie kobieta :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Małgosi nie tylko należą się podziekowania za bazarki.
Ona pojechła i cały dzień szukała Trufli.
Była z Truflą związana bo odwiedzła ją w hoteliku.
Wygląda na to,że teraz nikt z nas nie ma nic do powiedzenia na temat tego co dalej z sunią.[/QUOTE]
Malgoska odwiedzila Truflę 3 razy a w planie miala czwarte odwiedziny - z Szeleczką. Chciała sprobować poznać obie dziewczyny ze sobą.

Edited by barb
poprawienie liczby
Link to comment
Share on other sites

Czytam wątek Trufelki od czasu mojego bazarku, cieszę się, że mała się odnalazła, szkoda tylko, że jej los nie będzie dalej opisywany na tym wątku:shake:
Gdyby była potrzebna znów jakaś moja pomoc w sprawie plakatów, lub spraw graficznych, zapraszam do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...