Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='amacariel']Wróciliśmy z wieczornego spaceru po miejscach gdzie dziś widziano Truflę. Niestety w ciągu naszego 3godzinnego spaceru nie pojawił się w zasięgu wzroku żaden ślad obecności małej..[/QUOTE]


bardzo Ci dziękuję za pomoc
mnie też nie udało się jej dostrzec, oby jutro się odnalazła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Oczywiście trzymamy kciuki za Trufelkę, żeby się pojawiła i dała się złapać. Za całą akcję. Żeby tylko przyszla.

Nikt nie rozlicza Cie z adopcji, próbujemy poskładać fakty i informacje od pani Ani a opowiadala dziś różne rzeczy. Pamiętam Loxi, Gaję i Diabełka też ale...

tu piszemy o Trufelce, to jest jej Wojtusiowy wątek

Każdy ma rodzinę, pracę i liczne obowiązki, ja też czasami nie wyrabiam takie życie

telefony mamy ale nie było prosto je zdobyć (dziękuje barb za pomoc, i amacariel za pokierowanie)[/QUOTE]


Własnie, ten wątek został założony przez Wojtusia dla Truli ( i Szczęściary :lol:) .

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']o jestes krakowianko
szukałam Cie ale iwoniam mi pisała że od tygodnia nie ma z Tobą kontaktu, (jutro będzie tydzień jak nie ma Trufelki), cos słaby ten abonament...
gdzie wysłać Ci rzeczy z bazarku?[/QUOTE]

[quote name='Marta72'][COLOR=#00ff00][SIZE=5][FONT=comic sans ms][B]Trufla wraca
z Iwonam do domu[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]:multi:[COLOR=#00ff00][SIZE=5][FONT=comic sans ms][B]!!!!!!!!![/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

[quote name='Marta72']Przed chwilką dostałam od iwonam esemesa !!!!!alez się cieszę!!![/QUOTE]Też dostalam sms. Czyli nagroda nalezy sie iwoniam ;)
I moze zastanowimy sie co dalej z Trufla ? Udało by sie nam zebrać jakieś deklaracje - choćby najmniejsze żeby mogła tymczasem wrócić do Amoka, miejsca ktore zna, w którym dobrze się czuje i nigdy z niego nie uciekła? Malgoska pomogla byś bazarkami ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']tak chcieliśmy ją z amoka wyciagnać ....a teraz sytuacja tak się odwróciła....
czekam z niecierpliwością relacji Iwony[/QUOTE]

I choćby jedną fotkę odzyskanej Trufli - w sms-ie, żeby można bylo uwierzyć do końca. Malgoska poprosila ale nie otrzymała.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72'][COLOR=#00ff00][SIZE=5][FONT=comic sans ms][B]Trufla wraca
z Iwonam do domu[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]:multi:[COLOR=#00ff00][SIZE=5][FONT=comic sans ms][B]!!!!!!!!![/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

bardzo się cieszymy, że się udało

[quote name='Marta72']Przed chwilką dostałam od iwonam esemesa !!!!!alez się cieszę!!![/QUOTE]

[quote name='barb']Też dostalam sms. Czyli nagroda nalezy sie iwoniam ;)
I moze zastanowimy sie co dalej z Trufla ? Udało by sie nam zebrać jakieś deklaracje - choćby najmniejsze żeby mogła tymczasem wrócić do Amoka, miejsca ktore zna, w którym dobrze się czuje i nigdy z niego nie uciekła? Malgoska pomogla byś bazarkami ?[/QUOTE]


nie mnie o tym decydować
ja tylko pomagałam spłacać dług Trufli i pomogłam poprowadzić wątek ze względu na chorobę Wojtka, który nie był w stanie
Trufla ma spłacony dług, zaraz rozlicze do końca bazar i wpłacę pieniądze do Amoka
więc moja rola jakby się kończy....
Teraz dt który przejął Trufelkę myślę, że będzie umieszczać nowe informacje o niej i jakieś fotki

[quote name='halszka']juuuupiiiiii :bigcool:cudnie!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='Marta72']tak chcieliśmy ją z amoka wyciagnać ....a teraz sytuacja tak się odwróciła....
czekam z niecierpliwością relacji Iwony[/QUOTE]

[quote name='Laraine']Huraaaa :multi: co za wspaniałe wieści!! Brawo Trufelko!! :Cool!: brawo iwoniam!! :Rose:[/QUOTE]

[quote name='Marta72']Iwonam
a co z ta panią, która miała Trufli dać dom?? Czy one sie przez ten tydzień, kiedy Trufla była u pani Ani poznały???[/QUOTE]


Ta Pani, która mieszka kilka bloków dalej nie zdążyła jej nawet zobaczyć i poznać

[quote name='barb']I choćby jedną fotkę odzyskanej Trufli - w sms-ie, żeby można bylo uwierzyć do końca. Malgoska poprosila ale nie otrzymała.[/QUOTE]


myślę, że juz wrócili i wreszcie będziemy mogli Trufelkę zobaczyć, czy schudła po tygodniowej tułaczce, jak wygląda i jak się ma
czekamy na jakąkolwiek wiadomosć i zdjęcia z niecierpliwością

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]To było ostatnie rozliczenie Trufelki

hotel 09.10.2013 - 14.10.2013: 10,00zł * 6 dni = 60,00zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]stan na 15.10.2013 (Trufelka zabrana przez dt iwoniam) : [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]minus 252,62zł

Na bazarku utargowaliśmy
[/B][/COLOR][B]491,50zł
[/B][COLOR=#ff0000][B]50% Trufla 50% Soniak
[/B][/COLOR][B][COLOR=#000000]Pieski dostają po: 245,75zł; dokładam 6,87 do równego rachunku Trufelki i przelewam do Amoka kwotę 252,62 za Truflę i 245,75 na konto długu Soniaka

Poproszę Iwonkę z hotelu Amok o potwierdzenie wpływu.[/COLOR][/B][B][COLOR=#000000][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Iwoniam
a co z ta panią, która miała Trufli dać dom?? Czy one się przez ten tydzień, kiedy Trufla była u pani Ani poznały???[/QUOTE]

PO TYCH wszystkich przejściach Trufelki to ja teraz nie chcę, aby ona gdziekolwiek szła.
Najpierw wet (jutro), badanie kliniczne, później odkarmienie i wyciszenie psinki, bo ten tydzień na pewno dał się jej w kość.


[quote name='barb']I choćby jedną fotkę odzyskanej Trufli - w sms-ie, żeby można bylo uwierzyć do końca. Malgoska poprosila ale nie otrzymała.[/QUOTE]

Malgoska poprosiła i otrzymała mms ze zdjęciem Trufli, bo jak widać w moje słowa trudno uwierzyć.
Wysłałam go jak dojechałam do domu.
Ciężko robić zdjęcia prowadząc samochód.
;(

[URL]https://plus.google.com/photos/108318775742277226865/albums/5941311651501336497/5941311653231875570?banner=pwa&pid=5941311653231875570&oid=108318775742277226865[/URL]

[quote name='Malgoska'][COLOR=#000000]To było ostatnie rozliczenie Trufelki

hotel 09.10.2013 - 14.10.2013: 10,00zł * 6 dni = 60,00zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]stan na 15.10.2013 (Trufelka zabrana przez dt iwoniam) : [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]minus 252,62zł

Na bazarku utargowaliśmy
[/B][/COLOR][B]491,50zł
[/B][COLOR=#ff0000][B]50% Trufla 50% Soniak
[/B][/COLOR][B][COLOR=#000000]Pieski dostają po: 245,75zł; dokładam 6,87 do równego rachunku Trufelki i przelewam do Amoka kwotę 252,62 za Truflę i 245,75 na konto długu Soniaka

Poproszę Iwonkę z hotelu Amok o potwierdzenie wpływu.[/COLOR][/B][/QUOTE]

Dziękuję w imieniu suni za spłatę długu.
Cieszę się, ze na 1-go jest na czysto.

Dziękuję także w imieniu Soniaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']PO TYCH wszystkich przejściach Trufelki to ja teraz nie chcę, aby ona gdziekolwiek szła.
Najpierw wet (jutro), badanie kliniczne, później odkarmienie i wyciszenie psinki, bo ten tydzień na pewno dał się jej w kość.




Malgoska poprosiła i otrzymała mms ze zdjęciem Trufli, bo jak widać w moje słowa trudno uwierzyć.
Wysłałam go jak dojechałam do domu.
Ciężko robić zdjęcia prowadząc samochód.
;(

[URL]https://plus.google.com/photos/108318775742277226865/albums/5941311651501336497/5941311653231875570?banner=pwa&pid=5941311653231875570&oid=108318775742277226865[/URL]



Dziękuję w imieniu suni za spłatę długu.
Cieszę się, ze na 1-go jest na czysto.

Dziękuję także w imieniu Soniaka.[/QUOTE]


nic nie dostałam do tej pory
oprócz smsa, że Trufla leży Ci na kolanach....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam'][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rJtYAMvQqlk/UnPHeF7GVfI/AAAAAAAAE9U/07-H35bUXEo/w640-h480-no/IMG00413-20131101-1240.jpg[/IMG]

może tak będzie bardziej widoczne.

Żyje, jest chuda, ale [B]cała [/B]i to najważniejsze.[/QUOTE]


starsznie się zmienila
w ogóle jej nie poznaje

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wszyscy się już na mnie obrazili i na spłacie długu kończy się pomoc Trufelce to możecie napisać do moda o zamknięcie wątku.
Ja nie będę w stanie prowadzić kolejnego wątku; dziś jestem tu więcej tylko dlatego, że TŻ i Natalia, po nieprzespanej połowie nocy usnęli i mogę posiedzieć, ale tak codziennie nie jestem w stanie się rozpisywać.
Trufla będzie ode mnie, póki co, szukać domu.
Na razie jednak musi dojść do siebie.

Mam dość oskarżeń o kłamstwa itp.
NIGDY NIE ZASZKODZIŁAM żadnemu zwierzęciu.
Niech ktoś spędzi tydzień w moim domu, zobaczy ile pracy wymaga pielęgnacja całego stadka, a później mnie z czegokolwiek rozlicza.
Nie przypuszczałam, że do osób, które uważałam za przyjaciół kiedyś będę musiała to wszystko pisać.

Żegnam Was i pozdrawiam.
Powodzenia W DZIAŁANIACH NA RZECZ ZWIERZĄT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...