Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amber']No nie pomyślałabym, że możesz być zainteresowany żulami w celach matrymonialnych :evil_lol: Raczej żeby się dowiedzieć gdzie jest najbliższa meta :evil_lol:[/QUOTE]



hmmm... czasami jeszcze palę więc dobrze by było wiedzieć gdzie jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jednak zachwyt był jednostronny i nic z tego dalej nie będzie.Nie mniej jednak dawno nie spędziłem tak fajnego weekendu:diabloti:
Szukam więc dalej męża ,ruja trwa.

Żulówa-dzięki za wczoraj ;):loveu:


A ze śmieszniejszych rzeczy to jak wiecie wyjeżdżając zostawiam psy u dziadków (olaboga starsi ludzie i 3psy cóż za nieodpowiedzialność:evil_lol:) no i to są rodzicie mojego fatera ,a jak też wiecie tatusia średnio lubie.Ale to też nieważne :evil_lol: najważniejsze i najśmieszniejsze jest to ,że mój stary wielkie gieroj itd.Prawie ściaprał się w spodnie jak wszedł do domu(sam otworzył drzwi ,osoby wpuszczone są akceptowane od razu) został oszczekany basowym szczekiem Lucasa i obwarczany z bliska:lol:Powiedział tylko cicho do dziadka "weź tego psa ,ja sie takich dużych boje":diabloti:
JAK MI K...... PRZYKRO:evil_lol: Oczywiście dziadek Lucasa za to pochwalił:lol:,bo pies ma bronić domu i ludzi.Z czym się generalnie zgadzam w 100%:diabloti:Czyli Lucas jednak ma jakiś marny instynkt stróżująco-obronny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']No prosze jaki bodygłard :evil_lol: Chodź jedna cecha wg wzorca tego łonka niełonka :diabloti:[/QUOTE]

gdzie tam, toz prawdziwy obonczy łowczarek to by się od razy na rekaw rzucił, a nie se podszczekiwał :diabloti:

Oleczku wspolczujemy jednostronnej fascynacji, ale wiesz jak to mowią, tego kwiatu jest pół swiatu. Trafisz na swojego potwora :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']
Oleczku wspolczujemy jednostronnej fascynacji, ale wiesz jak to mowią, tego kwiatu jest pół swiatu.[/QUOTE]

Moja mama miała lepsze powiedzenie: "Nie jednym ch*jem świat podparty" ;) Bardziej mi to do Oleczka pasuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No ruje mam:evil_lol:Więc będzie kolejny.A jak nie kolejny ,to wybiorę może jednak któregoś z 3 którzy do mnie wzdychają tylko ,że to nie tacy jakich bym chciał.:shake:[/QUOTE]
jak się nie ma co się lubi to sie lubi to co ma :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...