Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

Jeden jest architektem i mnie mega rozśmiesza ,ale zdominowałbym go w 5sekund.(inne rzeczy też ma fajne:diabloti:)
Drugi jest kierownikiem w jakimś czymś duużym zajmującym się reklamą ,ale jest niski i inne rzeczy ma mniej fajne.
A trzeci najbardziej w moim typie ,bo łysy ,40tka i ogólnie spoko.Ale do dojczów to ja się nie wybieram:shake:Nununu szprechać nie mam zamiaru:lol:

No więc siłą rzeczy nic z tego raczej ,bo ja szukam IDEAŁUU:evil_lol:Półśrodki mnie już nie rajcują.Poza tym ideał ma myśleć podobnie jak ja ,a nie całkowicie inaczej:diabloti:W sumie najlepiej gdybym się sklonował.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdabroy']Moja mama miała lepsze powiedzenie: "Nie jednym ch*jem świat podparty" ;) Bardziej mi to do Oleczka pasuje :evil_lol:[/QUOTE]

nie da się ukryć-bardziej na miejscu stwierdzenie :diabloti:

[quote name='Aleks89']Jeden jest architektem i mnie mega rozśmiesza ,ale zdominowałbym go w 5sekund.(inne rzeczy też ma fajne:diabloti:)
Drugi jest kierownikiem w jakimś czymś duużym zajmującym się reklamą ,ale jest niski i inne rzeczy ma mniej fajne.
A trzeci najbardziej w moim typie ,bo łysy ,40tka i ogólnie spoko.Ale do dojczów to ja się nie wybieram:shake:Nununu szprechać nie mam zamiaru:lol:

No więc siłą rzeczy nic z tego raczej ,bo ja szukam IDEAŁUU:evil_lol:Półśrodki mnie już nie rajcują.Poza tym ideał ma myśleć podobnie jak ja ,a nie całkowicie inaczej:diabloti:W sumie najlepiej gdybym się sklonował.[/QUOTE]

Ideały są nudne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia'][URL]http://kwejk.pl/galeria/1725600/10/cos-dla-dziewczyn.html#gallerypic[/URL]

tak jakoś mi się rzuciło w oczy i pomyślałam o Oleczku :diabloti: (chociaż czy ja wiem, czy tam kto ciekawy jest? :roll:)[/QUOTE]

JEST fajny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

JEST fajny :loveu:

A wczoraj mój eks Dareczek jechał ze swoim psem na sygnale do weta ,bo się Bosik zatkał kośćmi :-( I musiał mieć czyszczoną dupkę ,żeby to wydobyć.Ale jak na swoje 15-16lat zniósł narkoze świetnie ,noc spedził w szpitalu nawołując swojego pana:diabloti:Z samego rana Darek go odebrał to wet stał i PACZYŁ z niedowierzaniem jak pies w tym wieku może mieć tyle energii.(dla Bossa 2h spacer to pikuś a całą drogę biegnie sobie galopkiem ,albo kłusikiem).
Kość żeberkowa choć była tania ostatecznie kosztowała 375zł:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']JEST fajny :loveu:

A wczoraj mój eks Dareczek jechał ze swoim psem na sygnale do weta ,bo się Bosik zatkał kośćmi :-( I musiał mieć czyszczoną dupkę ,żeby to wydobyć.Ale jak na swoje 15-16lat zniósł narkoze świetnie ,noc spedził w szpitalu nawołując swojego pana:diabloti:Z samego rana Darek go odebrał to wet stał i PACZYŁ z niedowierzaniem jak pies w tym wieku może mieć tyle energii.(dla Bossa 2h spacer to pikuś a całą drogę biegnie sobie galopkiem ,albo kłusikiem).
Kość żeberkowa choć była tania ostatecznie kosztowała 375zł:diabloti:[/QUOTE]

a co on ma kundla?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Ryan po filmie Drive to miłość ma wielka.Jak prowadzi muscle car w swoim białym t-shircie...:loveu:[/QUOTE]
W końcu zachwyt nad prawdziwym facetem i AKTOREM tutaj, bo ostatnio coś wam nie szło :eviltong: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...