Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzolandia']no badz człowiekiem noo :diabloti::diabloti: pomóz starej babie w potrzebie :diabloti:[/QUOTE] :lol:

[quote name='Alicja']jeszcze mam jednego co potrafi pawia puścić na stół jak sie zdenerwuje :lol:[/QUOTE] oo... bleeee.... :roll:

[url]http://imageshack.us/a/img248/9560/dsc00171qm.jpg[/url]
[url]http://imageshack.us/a/img15/582/dsc00173pe.jpg[/url]
:lol:

Proszę... co za męczenie piesków. :cool3: Trzeba zgłosić na dział pwp :evil_lol:

[quote name='asiak_kasia']a to prawda najprawdziwsza, takich cfaniaczków jak w stolycy to nigdzie nie spotkałam :evil_lol:[/QUOTE] tiaaa.... a ja mam takie doświadczenia z krakusami ;) :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola'][IMG]http://fleszstyle.pl/work/privateimages/formats/F/38687.jpg[/IMG]

znalazłam, wiedziałam że gdzieś była taka kampania reklamowa... tak wygląda seksowne ciało:multi: a nie takie dmuchawce latawce wiatr jak na zdjęciu magdy:eviltong:[/QUOTE]

Model mi się nie podoba :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie lubie Davida ,jest chudy jak szczur.Facet ma mieć fajne ubite ciało.Powyżej 180cm i przynajmniej z 75kg mięśni.Rzeźbą być nie musi ,ale ma wyglądać jak facet ,a nie jak modelka.:loveu:Gdynia taka była ,Warszawa taka jest ,nawet Aras spełniał wymagania:diabloti:Może mieć tatoo itd. I musi koniecznie ,bo to najważniejsze zaraz po wyglądzie i psychice musi musi mieć kase:evil_lol:i lubić psy:diabloti:

[URL]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQdrdKrbCeBlzbtl_O3PIKiNrdGGQwTL54YJ_TYyH-nFhY-HU2msg[/URL] to jest idealny facet.:diabloti:A nie jakieś Bekhamowskie pomyje.

Link to comment
Share on other sites

ja też nie lubię Dawida, ale ma ciało idealne:eviltong: facet musi być żylasty, mieć mięśnie jak stal i ani grama zbędnego tłuszczu, musi być wysportowany - ale nie może być napakowany! idealny facet jest jak pinczer średni... poza wyglądem, musi być dowcipny (najlepiej mieć angielskie poczucie humoru) i obrzydliwie bogaty jak jest to też mi nie przeszkadza... cholera, chyba jednak podoba mi się Dawid:loveu: gdyby tak miał twarz Keanu Reevesa:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']

[URL]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQdrdKrbCeBlzbtl_O3PIKiNrdGGQwTL54YJ_TYyH-nFhY-HU2msg[/URL] to jest idealny facet.[/QUOTE]

to jest facet rodem z Desperadosa... jakby mieć szpilke, toby odleciał:eviltong:
ja jednak obstaję przy teorii, że w związku hetero to kobieta ma mieć większe cycki... :eviltong: do Twojego się nie wtrącam, tu jest szerszy zakres spraw do ustalenia co kto ma mieć większego:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']to jest facet rodem z Desperadosa... jakby mieć szpilke, toby odleciał:eviltong:
ja jednak obstaję przy teorii, że w związku hetero to kobieta ma mieć większe cycki... :eviltong: do Twojego się nie wtrącam, tu jest szerszy zakres spraw do ustalenia co kto ma mieć większego:evil_lol:[/QUOTE]
MI się ten koleś co Olek wkleił też nie podoba, brzuch mu wywaliło :diabloti: zgrabne mięśnie to są zajebiste mięśnie, a nie kupa ubitej muskulatury :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A idź nic ,a nic się nie znacie:angryy:Ale cóż się dziwić jak zwykle mijam na ulicy pary: ładna laska i koleś z którym nawet za milion nie poszedłbym nawet na kawe o łóżku nie wspominając.
Ahh no tak charakter ważniejszy ,a to ,że co ranek zbiera się na widok takiego na bełta to już nieważne:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A idź nic ,a nic się nie znacie:angryy:Ale cóż się dziwić jak zwykle mijam na ulicy pary: ładna laska i koleś z którym nawet za milion nie poszedłbym nawet na kawe o łóżku nie wspominając.
Ahh no tak charakter ważniejszy ,a to ,że co ranek zbiera się na widok takiego na bełta to już nieważne:evil_lol:[/QUOTE]
hahaha ja tak nie mam :evil_lol: dla mnie wygląd jest MEGA ważny,chociaż czasem mogło się wydawać, że tak nie było :diabloti: ale człowiek uczy się na błędach :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

jak się nie znamy jak sie nie znamy! bo sie zacznę powtarzać z oburzenia...
a na dołączonych do tego blożka fotosach można się dopatrzeć gościa bardziej w typie budowy Beckhama niż Antonio Banderasa... chcesz powiedzieć, że Twoim facetom robi się niedobrze po przebudzeniu?:evil_lol: kwestia gustu Olusiu, każda potwora znajdzie swego amatora... choć co Beckham widzi w Victorii to ja nie pojmuję?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Channing Tatum :loveu: aktor :)[/QUOTE]

człowiek się uczy całe życie... chyba jakiś serialowy? bo ja seriali nie oglądam albo może "młodziezowy", bo tego też już nie oglądam:oops:


[quote name='Aleks89']Haha nie chyba nie wymiotowali z rana:lol:Ale im tacy chudzi pasują ,a mi zdecydowanie NIE:diabloti:[/QUOTE]

no cóż, przeciwieństwa się przyciągają:lol:
albo oni mają lepszy gust od Twojego:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...