Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']JEST fajny :loveu:

A wczoraj mój eks Dareczek jechał ze swoim psem na sygnale do weta ,bo się Bosik zatkał kośćmi :-( I musiał mieć czyszczoną dupkę ,żeby to wydobyć.Ale jak na swoje 15-16lat zniósł narkoze świetnie ,noc spedził w szpitalu nawołując swojego pana:diabloti:Z samego rana Darek go odebrał to wet stał i PACZYŁ z niedowierzaniem jak pies w tym wieku może mieć tyle energii.(dla Bossa 2h spacer to pikuś a całą drogę biegnie sobie galopkiem ,albo kłusikiem).
Kość żeberkowa choć była tania ostatecznie kosztowała 375zł:diabloti:[/QUOTE]

mnie kość cielęca też tyle kosztowała w klinice w Gliwicach :diabloti: od tego czasu żadnych kosteczek gruby nie dostaje

Co do imprez na Śląsku , urodziny człek ma raz w roku a imieniny człekowi potem wmawiają 3 razy do roku bo się komuś w kalendarzu usrało zapisać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No Boss też na Toszeckiej był :diabloti:
Jeszcze dostał 2puszki na dziś i jutro jakieś wetowskie ,żeby nie podrażniał tych obolałych jelit po 17zł sztuka:diabloti:[/QUOTE]

kasa kasą , ale najważniejsze tam u nich podejście do psa
nas oszczędzili z tymi puszkami bo obiecałam gotować kilka dni by nie jadł suchego

Link to comment
Share on other sites

No mu też nie wciskali tylko się spytali czy chce to wziął na te 2dni.
Ale fakt podejście mają świetne i do ludzi i psów.Wszystko tłumaczą co jak po co na co i dlaczego.Darek dziś nakupił x kg piersi z kurczaka ,nagotował 3gary tego z ryżem.Popakował w pudełka i ma zapas na 2tyg:evil_lol:
Boss tak sp....tentegolał z kliniki ,że nie zauważył drzwi:diabloti:Już widzę jak jutro tam na kontrole pójdzie:evil_lol:On na osiedlu obok weta robił mi zawsze baranka ,potem zwalał się na bok i udawał trupa:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No mu też nie wciskali tylko się spytali czy chce to wziął na te 2dni.
Ale fakt podejście mają świetne i do ludzi i psów.Wszystko tłumaczą co jak po co na co i dlaczego.Darek dziś nakupił x kg piersi z kurczaka ,nagotował 3gary tego z ryżem.Popakował w pudełka i ma zapas na 2tyg:evil_lol:
Boss tak sp....tentegolał z kliniki ,że nie zauważył drzwi:diabloti:Już widzę jak jutro tam na kontrole pójdzie:evil_lol:On na osiedlu obok weta robił mi zawsze baranka ,potem zwalał się na bok i udawał trupa:lol:[/QUOTE]

:roflt::roflt:
Boss ma wyżerę na świeta;)
Powiem jeszcze jedno , ze zostawiając Ozzy'ego na Toszeckiej wyszłam z kliniki spokojna ,nigdzie indziej ani u naszego weta w J-ebiu nie mam takiego odczucia

Link to comment
Share on other sites

To samo Darek powiedział ,że jak mu już wyjaśnili i zostawił psa to w sumie był spokojny.Ale i tak wstawał w nocy ,bo mu nie pasowało ,że nikt nie chleje w nocy ,ani nie włazi/złazi z kanapy:evil_lol:
I ten głos "A jak on kiedyś UMRZE???!!!I go już wcale nie będzie?":diabloti:Ale Boss póki co nigdzie się nie wybiera stary ,ale jary a jak zobaczy jakąś seksowną suczkę to już całkiem młodnieje o 13lat:diabloti:Pierś wypięta ,ogon w górę tzn kikut:evil_lol:dumny krok i piski jakby go przypalali:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']To samo Darek powiedział ,że jak mu już wyjaśnili i zostawił psa to w sumie był spokojny.Ale i tak wstawał w nocy ,bo mu nie pasowało ,że nikt nie chleje w nocy ,ani nie włazi/złazi z kanapy:evil_lol:
I ten głos "A jak on kiedyś UMRZE???!!!I go już wcale nie będzie?":diabloti:Ale Boss póki co nigdzie się nie wybiera stary ,ale jary a jak zobaczy jakąś seksowną suczkę to już całkiem młodnieje o 13lat:diabloti:Pierś wypięta ,ogon w górę tzn kikut:evil_lol:dumny krok i piski jakby go przypalali:diabloti:[/QUOTE]

to jak kiedyś Boss odejdzie to Lukasek do wujcia może pojechać na wakacje ;)

Kurd
e ani nie mów o odchodzeniu psiakow bo to ciężki temat

Jajca pomalowane ?? Poświęcone ??:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']W temacie...

[IMG]http://www.google.pl/url?sa=i&source=images&cd=&docid=DswoyQuUTuFicM&tbnid=qAZF3iL9RGmKTM:&ved=0CAUQjBwwAA&url=http%3A%2F%2Fimg2.demotywatoryfb.pl%2Fuploads%2F1257638603_by_jaceklsw_600.jpg&ei=WbJUUc3QIs6e7Abww4CQBQ&psig=AFQjCNF5AIS4Ogx5z4cyuNkLNOKoSNIayQ&ust=1364591577633615[/IMG][/QUOTE]

Co w temacie?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Wróciłem wczoraj według planu ,ale dopiero dziś dotarłem do siebie:shake:Ale to tak nie ważne:diabloti:
A obiekt powodujący moją ruje jest O B Ł Ę D N Y i nic więcej nie mówię :evil_lol:[/QUOTE] mmm... ciekawe jak wygląda ;)

[quote name='Aleks89']No ruje mam:evil_lol:Więc będzie kolejny.A jak nie kolejny ,to wybiorę może jednak któregoś z 3 którzy do mnie wzdychają tylko ,że to nie tacy jakich bym chciał.:shake:[/QUOTE] jeza... jakie Ty masz wzięcie ;)

[quote name='Aleks89']Ja mam ciąże urojoną.Leżę w łóżku i karmie poduszki:diabloti:[/QUOTE] wiedziałam, że tu wejdę i od razu humor mi się poprawi ;)

[quote name='jonQuilla']oj Amber... nad Ryan'em już się rozpływałyśmy kiedyś ;)[/QUOTE] ja mogę non stop ;)

[quote name='Amber']Jak dla mnie to możemy cały czas :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] No właśnie... możemy kontynuować...
Dawać foty ;)

Link to comment
Share on other sites

Ciebie chyba Katerinas bóg opuścił ,albo Michał czymś pacnął w główkę.Zdjęcia?CO TO?hehe Zrobię jutro jakies a wrzuce jak będę w domu :)
Powodzenie to pewnie i mam dość spore tylko wymagania jeszcze większe:evil_lol:I nie każdy się łapie na casting.Nim się trafi taki co odpowiada mi w 100% i ja jemu to przerabiam zwykle ok 30kolesi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...