Jump to content
Dogomania

PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wierzmy, ze sie uda. Ja mam na DT sunię z cieczką prawdopodobnie jej nie ma juz w domu ze 2 tyg. zginęła w okolicach Jaworzna. Pewnie tez jej ktoś szuka bo zadbana i spasiona. I moze też myślą, że sie nie uda. A kiedys jak pies mi uciekł to się znalazł po 4 tyg. Nie ma trzaskających mrozów, moze gdzieś sie przybłakała.

Link to comment
Share on other sites

niestety nie ma wiadomości. Dopóki się nie potwierdzi, że nie żyje to zawsze jest nadzieja. Amelka, też w typie jamnika, którą przygarnełam na tymczas 11 sierpnia ze schroniska dziś wraca do domu. Domek się odnalazł po akcji plakatowej. Suczka została wysterylizowana. W sumie jakbym jej nie wzięła to nie wiem czy by sobie poradziła w schronie, 8 letni pies. Trzeba mieć nadzieję, że Antra moze też tak trafiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filomen'][COLOR=#ff0000][SIZE=6]ZNALAZŁA SIE !!!!!!! 15 KM OD MIEJSCA UCIECZKI. JEST NA POSESJI JAKIEGOS SYMPATYCZNEGO PANA NIE DA DO SIEBIE PODEJŚĆ ALE TO ONA. MAGDA ZAŁATWIA TRANSPORT !!!!!!

[/SIZE][/COLOR]nie znam wiecej szczegółów dam znać[/QUOTE]

wow, nie mam słów, jednak trzeba przyznać, że nadzieja umiera ostatnia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...