Jump to content
Dogomania

Hrabal -udało sie. Ma dom. Dziekuję.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co?Warto było czekać tyle czasu,aby teraz przeczytać takie wiadomości!:smile: Hrabcio ma naprawdę cudowny domek!:multi:
Co do spuszczania ze smyczy,ja osobiście też uważam,że to za wcześnie,tym bardziej,że Hrabcio nie reaguje na imię...Nigdy nie wiadomo co strzeli do głowy i aż strach myśleć,jakie mogą być tego konsekwencje...

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do poznańskiego sklepu Wetkarma - juz mają pieniądze na koncie. Karma dzisiaj od nich wyjeżdża kurierem do Sycowa. Zauważyli zmianę adresu ;)

A w kwestii smaczków - ja tak wyciągałam od P. Joli zeznania, które smaczki preferują jej kajtki, bo sobie pomyślałam, że Hrabal będzie jadł Brita i zapijał smakowitym syropem, a kajtki będą się tylko oblizywać... No i wpadłam na pomysł, że narychtuję jeszcze trzecią paczkę - juz tylko z samymi smaczkami. Koleżanka Daga dała mi kontakt na faceta, u którego onegdaj na allegro kupowała świeżo wędzone kurze łapki w naprawdę dobrej cenie ( potem Daga urządzała bazarki z tymi łapkami a dochód przeznaczała na ratowanie psich bid). Pomyśłałam, że skomponuję taki smaczkowy mix w prezencie dla kajtków , ale widzę, że i Hrabal skorzysta, bo się przy kolegach zaczyna rozsmakowywac :) To jest prezent ode mnie - nikogo nie obciążam ani nie naciągam, ale jak ktoś chciałby sie do akcji przyłączyć, to zaprasiam syrdecznie ;)

Link to comment
Share on other sites

Już poszedł przelew w kwocie 60,00zł (Bogusik,Anula) na smaczki.Proponuję dołożyć Pedigree Denta Stixs 7x na ząbki (duża paczka z czarnym psem pasterskim,wychodzi taniej,ponieważ można podzielić na pół i wychodzi 14szt-polecam).Jeżeli chodzi o kurze łapki,kupiłam na bazarku 30szt dla mojej tymczasowiczki,przechowywałam je w lodówce i większość spleśniała,musiałam wyrzucić,że jak kupić to na dwa tygodnie maksymalnie,więcej nie.Chciałam je ratować w nagrzanym piekarniku ale nie udało się pleśń została.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Już poszedł przelew w kwocie 60,00zł (Bogusik,Anula) na smaczki.Proponuję dołożyć Pedigree Denta Stixs 7x na ząbki (duża paczka z czarnym psem pasterskim,wychodzi taniej,ponieważ można podzielić na pół i wychodzi 14szt-polecam).Jeżeli chodzi o kurze łapki,kupiłam na bazarku 30szt dla mojej tymczasowiczki,przechowywałam je w lodówce i większość spleśniała,musiałam wyrzucić,że jak kupić to na dwa tygodnie maksymalnie,więcej nie.Chciałam je ratować w nagrzanym piekarniku ale nie udało się pleśń została.[/QUOTE]

Nooo, łapki trzeba mrozić. :cool3: Ja miałam je przez miesiąc w zamrażarce i wyciągałam po parę sztuk dzień wcześniej. Nie straciły nic na wartości i pachniały. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Nooo, łapki trzeba mrozić. :cool3: Ja miałam je przez miesiąc w zamrażarce i wyciągałam po parę sztuk dzień wcześniej. Nie straciły nic na wartości i pachniały. :lol:[/QUOTE]
Nie wpadłam na to aby przechowywać w zamrażalniku (napisano,że przechowywać w lodówce),teraz będę wiedziała.Dzięki za radę.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co :) Cała przyjemność po naszej stronie :)


Wiadomośc od LordZeton :


Witam , poniżej zestawienie:
ucho śr. 1kg = 14
uszy małe 10szt = 21
kurze ł , 1kg = 12,50
tchawica woł. 1kg = 12,80
ozorki 0,5kg = 13
uszy cięte - 0,5kg = 8
płuco 250g = 5
koszt przesyłki policzę za kuriera 13,70

razem = 100zł, po wpłacie nadam paczkę , dziękuje i pozdrawiam Grzesiek

Link to comment
Share on other sites

My jesteśmy tak szczęśliwe z adopcji Hrabcia,że Pani Joli by się uchyliło nieba.Tyle czasu było niepewności,zrezygnowania i niepokoju o domek dla Hrabcia.W moich oczach Pani Jola jest wielkim człowiekiem,mając dwa psiaki,przygarnęła trzeciego,za to ją bardzo cenię i podziwiam.Ta paczuszka jest skromna w porównaniu do tego,gdyby trzeba było jeszcze płacić deklaracje na hotelik a Hrabcio by był dalej bez domku.

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...