Jump to content
Dogomania

Hrabal -udało sie. Ma dom. Dziekuję.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Dzisiaj na konto wpłynęło -160zl od cioci wieso dla psiakow
40zl Hrabal
40zl Kesh
40zl Lucynka
20zl Palomek
20zl Tuptus
---------------------
razem-160z
bardzo dziękumey cioci i zapraszamy do odwiedzania naszych psiakow w miare swoich mozliwosci czasowych[/B]
Hrabcio dostał grosik na swoje potrzeby:)

Link to comment
Share on other sites

No trudno. Niemniej chciałam tylko zaznaczyć, że od wczorajszego wieczoru nie mamy telefonu stacjonarnego, albowiem jakieś złośliwe zwierzątko przegryzło decyzyjny w tym temacie kabelek. W sumie to przegryzło nawet dwa... Farmer klęczał pod biurkiem dobrą godzinę i nie dał rady usunąć usterki :( Dziwię się, że mamy jeszcze net ;)

Nie wiemy, które to, więc nie możemy wyciągnąć wniosków . Nikt nie chce się przyznać :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4'][B]Dzisiaj na konto wpłynęło -160zl od cioci wieso dla psiakow
40zl Hrabal
40zl Kesh
40zl Lucynka
20zl Palomek
20zl Tuptus
---------------------
razem-160z
bardzo dziękumey cioci i zapraszamy do odwiedzania naszych psiakow w miare swoich mozliwosci czasowych[/B]
Hrabcio dostał grosik na swoje potrzeby:)[/QUOTE]


O super, dziękujemy bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj 23:39

Odzew na ogłoszenia z Tablica.pl


" Droga Pani,to bardzo chwalebne że przygarneła pani takiego "czarnulka".Widać że jest szczęśliwy i zadbany.Bardzo bym chciał ,żeby i u mnie znalazł swoje miejsce i był tak"uśmiechniety" jak na załączonych zdjęciach.W maju tg roku odeszła moja 16-letnia ukochana sznaucerka i jest po niej p u s t k a.. Może Końdzio ją zapełni.
Z wyrazami szacunku. Jerzy Ł. z Wałbrzycha. "

Link to comment
Share on other sites

I moja odpowiedź - wysłałam przed momentem :

Szanowny Panie Jerzy.

Szukam dla niego naprawdę dobrego domu. Myślę, że Kondzio przeszedł już swoje i od teraz należy mu się od losu tylko to co najlepsze :)

Zachęcam do kontaktu, do rozmowy . Odpowiem na wszystkie pytania . Ponieważ chciałabym, aby pies trafił w dobre ręce , informuję o konieczności "wproszenia się" do Pana na tzw. wizytę przedadopcyjną . To tylko w celu sprawdzenia warunków , w jakich przyjdzie Kondziowi żyć . Nie chciałabym, aby trafił np na łańcuch i do dziurawej budy - a bywały już i takie propozycje.
Po pozytywnej weryfikacji kandydata na właściciela psa , podpisuje Pan umowę adopcyjną - jest to zobowiązanie do należytej opieki :) Mam nadzieję, że nie zniechęcam Pana tymi procedurami - nie jest objaw biurokracji , a jedynie troski o przyszłość psa.

Zachęcam także do odwiedzin i zaznajomienia się z naszym podopiecznym.

Łączę wyrazy szacunku

Link to comment
Share on other sites

Super wiadomość, Wałbrzych jest niedaleko, jakieś 30-35 km,więc można śmiało zaprosić Pana na złożenie wizyty Hrabkowi :loveu:

A tutaj Hrabo w Tygodniku Dzierżoniowskim - Giselle4 wyprosiła ogłoszenie za całkowitą darmochę - dziękuję :calus::calus:

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11523/a7fe5ff2002d07fe520a6e04/sdc16042[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6045/673d3c96002d3266520a6e12/sdc16040[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Transakcją handlową???

Zdecydowanie, nie Ty, farmerko (moim skromnym zdaniem). Panu zależało na psu, nie na Kondziu. Bo gdyby mu zależało na waszym smyku - "poddałby" się procedurom, które nie mają nic wspólnego z transakcją handlową. Bo niech sobie ów Pan wyobrazi, że musi oddać swojego ukochanego psa. I co, oddaje go pierwszemu, który zadzwoni? To, ze Kondzio jest w DT nie znaczy, że można go oddać w pierwsze ręce, które się napatoczą, czego pan chyba nie rozumie.
Konkluzja? To nie TEN dom, po prostu.

Przepraszam za pisanie oczywistych oczywistości, ale jak przeczytałam o "transakcji" to się we mnie zagotowało lekko

Link to comment
Share on other sites

A ja nie do końca się zgadzam z Waszą opinią. Mejl Farmerki jest OK,ale można się doczytać treści między zdaniami. Wrażliwi ludzie mogą się czuć urażeni. Wydaje mi się ,że wystarczyłoby zachęcić najpierw pana do rozmowy i w trakcie po opowiedzeniu panu o Kondziu, kiedy rozmówca czuje się dowartościowany, sprzedać informację o wizycie przedadopcyjnej.I nie mówię o warunkach , któe chcę sprawdzić tylko ,że cchę poznać rodzinę i dom , w którym pies by miał zamieszkać.
Taka kolejność kontaktu z potencjalnym DS jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.
Myślę,że ta "transakcja handlowa " była ironiczna właśnie dlatego ,że pan się poczuł urażony. Bo jak ktoś mógł pomyśleć ,że pies może trafić do niego na łańcuch czy mieć źle.
Może jednak dałoby się jeszcze odkręcić.

Link to comment
Share on other sites

Przy którymś z poprzednich telefonów/maili zostałam upomniana, że nie informuję podczas pierwszego kontaktu o wizycie PA i umowie... Poinformowałam...też źle :( Wymiękam, dziewczyny... Może ktoś to lepiej poprowadzi. Ja się nie czuję kompetentna . Zajmę się "słupkami" , tak jak pierwotnie plan zakładał. Zmieńmy, proszę, osobę do kontaktów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...