Jump to content
Dogomania

Omega już szczęśliwa w nowym domu!


pawel11

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

:) muszę się podzielić informacją pewną - co prawda troszkę jeszcze potrwa ale ... Moja znajoma kupuje dom, z pewnością przeprowadzą się już do niego na Boże Narodzenie. Ma psa - dosyć dużego, w typie kaukaza do którego chce doadoptować sunię ze schroniska ... W tym zakresie w pełni zdała się NA MNIE :) Oczywiście od razu wiedziałam którą suniuchnę jej polecić :) :) :) Tak więc mam nadzieję, że kolejnego Bożego Narodzenia Omega nie będzie już spędzać w schronisku ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romina_74']:) muszę się podzielić informacją pewną - co prawda troszkę jeszcze potrwa ale ... Moja znajoma kupuje dom, z pewnością przeprowadzą się już do niego na Boże Narodzenie. Ma psa - dosyć dużego, w typie kaukaza do którego chce doadoptować sunię ze schroniska ... W tym zakresie w pełni zdała się NA MNIE :) Oczywiście od razu wiedziałam którą suniuchnę jej polecić :) :) :) Tak więc mam nadzieję, że kolejnego Bożego Narodzenia Omega nie będzie już spędzać w schronisku ...[/QUOTE]
No! To Agata polecaj Omege znajomej tak długo aż się nie zdecyduje właśnie na Nią:D Biedna tyle już czeka:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No i jeszcze sytuacja taka. Ktoś - słusznie - zmienił w Albumie Picasa nazwisko opiekuna Omegi. Jendak nie pomyślał o tym, że jeżeli to robi to powinien poinformować maciaszka i podesłać jej nowy link do Albumu, aby działało przekierowanie ze strony schroniska. W ten sposób na prawdę ta osoba nie pomaga ...
Nowy link, który się otwiera: [URL]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Omega567126Lat312Kg58Cm05062012RDariaCzartoryska[/URL]#
I jeszcze kontakt do OPiekuna ... ?

Link to comment
Share on other sites

Agatko, dziękuję za zwrócenie uwagi :)
Nie wiem kto to zmienił, ale dobrze, że już jest wszystko ok.

Kasi dziękuję za podmienienie :)

Co do kontaktu to niech zostanie taki jak był :)

No to przy okazji powiem, że Omega jest super psem.
Nie będę się więcej rozpisywać bo wszyscy już wiedzą jaka ona jest genialna.
chyba jedyny jej minus to to, że parówki zjadłaby razem z ręką :evil_lol:, ale Ojcik stara się to opanować :p

Filmiki ze spacerów ;)
[video=youtube;-w5KX8MKagQ]http://www.youtube.com/watch?v=-w5KX8MKagQ[/video]

Edited by ewes
Link to comment
Share on other sites

:):):):):):) HA HA HA HA HA HA HA
Ten na piachu już widziałam, ale zaś się uśmiałam :) Ta Wasza Dela jest nieźle grzmotnięta :) :) :) Super! Jest świetna :) Jets katalizatorem odruchów ruchu w Omedze ;) A Omega jest najwspanialszym psem w całym schroniskowym świecie :) A te parówki to żaden tam minus, to po prostu taki mniejszy plus :) Tęski mi się za nią ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']Omega potrafi siadać, warować i podawać łapę :crazyeye:...
Czy ktoś ją tego wcześniej uczył? czy po prostu jakiś dobry dzień miała, że robiła to o co się ją prosi :p ?[/QUOTE]

Z tego co pamiętam Paweł jej niczego nie uczył, ale zauważyłam że ona się uczy obserwując inne psy, więc może to jakiś inny pies :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...