Jump to content
Dogomania

Perełka, teraz Negra ma wspaniały dom!!!


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yolanovi']to ja poproszę o konto do wpłat. jakiś ostatni grosz wysupłam na biedę ;)[/QUOTE]

Jolu kochana jak zwykle bardzo bardzo dziękujemy :)
Cioteczki bazarek już jeden ruszył za chwilę kolejny więc szukamy PILNIE księgowej!!!
Iwonko może dasz radę zbierać pieniążki na malutką ???

Link to comment
Share on other sites

Jest rodzina wstępnie zainteresowana Perełką, dostałam na priva nr telefonu, przesłałam mailem zdjęcia Perełki i otrzymałam następującą odpowiedź:
[B]"Dziękuję za zdjęcia pieska! . Sunia bardzo spodobała się całej rodzinie . Ciekawi jesteśmy jakiej wielkości będzie piesek i ( ponieważ nie mamy możliwości pojechania do sosnowca) czy możliwe będzie podwiezienie pieska do krakowa w celu zapoznania się z sunią i jej charakterem.pozdrawiam ;)" .[/B]
Nie wiem, jak to wszystko rozegrać, co odpowiedzieć, cioteczki pomóżcie :help1:...
Po za tym mam sporo problemów osobistych- zdrowotnych i właściwie nie wiem na czym stoję. Bardzo proszę o pomoc również w zbieraniu pieniędzy na małą, gdyż nie wiem czy będę miała możliwość częstego dostępu do internetu.:shake:

Edited by iwonamaj
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Jest rodzina wstępnie zainteresowana Perełką, dostałam na priva nr telefonu, przesłałam mailem zdjęcia Perełki i otrzymałam następującą odpowiedź:
[B]"Dziękuję za zdjęcia pieska! . Sunia bardzo spodobała się całej rodzinie . Ciekawi jesteśmy jakiej wielkości będzie piesek i ( ponieważ nie mamy możliwości pojechania do sosnowca) czy możliwe będzie podwiezienie pieska do krakowa w celu zapoznania się z sunią i jej charakterem.pozdrawiam ;)" .[/B]
Nie wiem, jak to wszystko rozegrać, co odpowiedzieć, cioteczki pomóżcie :help1:...
Po za tym mam sporo problemów osobistych- zdrowotnych i właściwie nie wiem na czym stoję. Bardzo proszę o pomoc również w zbieraniu pieniędzy na małą, gdyż nie wiem czy będę miała możliwość częstego dostępu do internetu.:shake:[/QUOTE]

Hmm no sama nie wiem,mam mieszane uczucia :roll: z drugiej strony jakby domek był naprawdę OK to sunia mogłaby już tam zostać.;)Może jeszcze coś więcej niech ta rodzina napisze w e-mailu:w jakich warunkach mieszkałaby sunia,czy wszyscy domownicy się zgadzają,czy są jeszcze jakieś zwierzęta itp. Żebyśmy my mogli coś o nich wiedzieć,bo znowu wieźć Perełkę nic o nich nie wiedząc to też bez sensu.

Edited by Beatkaa
Link to comment
Share on other sites

Wożenie psa żeby ktoś go obejrzał i dopiero zdecydował czy go chce czy nie wydaje mi się bez sensu.
Napisz może grzecznie do Państwa, że na dogo odbywa się to tak że przeprowadzamy w domu wizytę PA, że transport psa kosztuje i nie jesteśmy w stanie wozić psów tylko po to żeby ktoś je obejrzał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Wożenie psa żeby ktoś go obejrzał i dopiero zdecydował czy go chce czy nie wydaje mi się bez sensu.
Napisz może grzecznie do Państwa, że na dogo odbywa się to tak że przeprowadzamy w domu wizytę PA, że transport psa kosztuje i nie jesteśmy w stanie wozić psów tylko po to żeby ktoś je obejrzał.[/QUOTE]

też tak myślę - wizyta PA pierwsza potem reszta.

Link to comment
Share on other sites

według mnie wożenie komuś psa jest już jakimś zbytkiem ale jeśli domek zdecydowany i sprawdzony to dla zwierzaka warto to zrobić. Natomiast jeśli ktos prosi o przywiezienie psa tylko dla zobaczenia go to już zupełna fanaberia. Z Krakowa do Sosnowca czy Katowic to żadna wyprawa i jeśli ludzie chcą Perełkę zobaczyć niech sobie przyjadą. Ja zawsze za moimi psami sama sobie jeździłam i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby zrzucać transport i jego koszt na innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ja też jestem zdania, że wożenie psa tylko po to, by ktoś sobie go obejrzał jak jakiś eksponat, a potem np. powiedział, że go nie chce jest bez sensu.
Rozumiem, gdyby sami przyjechali zapoznać się z nią, to co innego.[/QUOTE]
Nawet nie stać nas na to, benzyna droga, bilety na pociąg też i mała jeszcze nie jest gotowa do adopcji, nigdy nawet nie była u weterynarza.
Ja po Emilię jechałam pociągiem z przesiadką, ale zobaczyłam jej fotkę na Dogo i po prostu zakochałam się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ja też jestem zdania, że wożenie psa tylko po to, by ktoś sobie go obejrzał jak jakiś eksponat, a potem np. powiedział, że go nie chce jest bez sensu.
Rozumiem, gdyby sami przyjechali zapoznać się z nią, to co innego.[/QUOTE]


jestem tego samego zdania ;)
Ciekawa jestem co odpiszą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Nawet nie stać nas na to, benzyna droga, bilety na pociąg też i mała jeszcze nie jest gotowa do adopcji, nigdy nawet nie była u weterynarza.
Ja po Emilię jechałam pociągiem z przesiadką, ale zobaczyłam jej fotkę na Dogo i po prostu zakochałam się :)[/QUOTE]
Przyznaję, do mnie Agusia przyjechała z Kajtuniem......... - sama to zaproponowała, po naszej długiej rozmowie tel.:loveu: Poza tym, to tylko kilka minut samochodem.
Ja byłam pewna na 10000000%, że GO wezmę, bo zakochałam się w tym kurdupelku jak tylko obejrzałam zdjęcia. A na żywo okazał się jeszcze bardziej zajeb.....
Bałam się, jak diabli, że z jakichś powodów Aga powie: "Niestety, ja Go pani nie dam":evil_lol: Chyba bym umarła z rozpaczy:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Przyznaję, do mnie Agusia przyjechała z Kajtuniem..........
Ale ja byłam pewna na 10000000%, że GO wezmę, bo zakochałam się w tym kurdupelku jak tylko obejrzałam zdjęcia. A na żywo okazał się jeszcze bardziej zajeb.....
Bałam się, jak diabli, że z jakichś powodów Aga powie: "[B]Niestety, ja Go pani nie dam[/B]":evil_lol:[/QUOTE]

A Agusia jechała i myślała " Boże ...Boże Kajtuś zachowuj się!!! Żebyś tylko się spodobał i ta "Pani" Cię pokochała !!! :shake::shake::shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

my wprawdzie najpierw jechaliśmy zobaczyć naszą Irę (pod Piaseczno), ale tylko dlatego że nie wiedzieliśmy jak się Marlin w stosunku do niej zachowa
a potem drugi raz, już po nią, też pojechaliśmy sami - chcieliśmy ją mieć, więc to było oczywiste!

zresztą, nie było mnie jeszcze wtedy na dogo i nie wiedziałam, że można sobie dowózkę zażyczyć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']A Agusia jechała i myślała " Boże ...Boże Kajtuś zachowuj się!!! Żebyś tylko się spodobał i ta "Pani" Cię pokochała !!! :shake::shake::shake::shake::shake:[/QUOTE]
To był dla mnie gigantyczny stres!!!!!!!!!!
A Agusi będę do końca życia wdzięczna, że zgarnęła Kajtunia z ulicy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, Ty byłaś zdecydowana na Kajtusia i Agusia miała blisko do Ciebie...A tu nie wiemy nic, ani jakie są warunki dla psiaka ani jakiego psiaka państwo by chcieli. Przez telefon ciężko dokładnie określić, powiedziałam pani, że Perełka jest bardzo spokojna, raczej nieufna, mało szczeka. Wielkość docelowa, trudno przewidzieć, zwłaszcza, że nie wiemy w jakim ona jest wieku, może mieć 4- 6 miesięcy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Gabrysiu, Ty byłaś zdecydowana na Kajtusia i Agusia miała blisko do Ciebie...A tu nie wiemy nic, ani jakie są warunki dla psiaka ani jakiego psiaka państwo by chcieli. Przez telefon ciężko dokładnie określić, powiedziałam pani, że Perełka jest bardzo spokojna, raczej nieufna, mało szczeka. Wielkość docelowa, trudno przewidzieć, zwłaszcza, że nie wiemy w jakim ona jest wieku, może mieć 4- 6 miesięcy...[/QUOTE]

Ona w tej chwili jest spokojna bo z pewnością jest wystaraszona ;) to jeszcze dzieciak i z pewnością w głowie jeszcze jej zabawy ;) Trudno określić charakter psa po 1...2 dniach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...