Jump to content
Dogomania

Perełka, teraz Negra ma wspaniały dom!!!


iwonamaj

Recommended Posts

Perełka ze śmietnika- pilne!
Perełka została znaleziona na śmietniku jako szczeniak, nie wiadomo ile ma miesięcy, nigdy nie była u weterynarza, nie ma książeczki zdrowia, nie była szczepiona. Możliwe, ze ma około pół roku. Została przygarnięta przez osobę, która ją znalazła, nie może tam jednak zostać ze względu na warunki oraz to, że są tam 2 dorosłe psy. W każdej chwili Perełka może dostać cieczkę lub zachorować na jakąś chorobę zakaźną. Szukamy pilnie domku dla małej, która ma cudowny charakter- jest spokojna, mało szczeka, trochę nieufna, prawdziwa domatorka. Priorytetem są szczepienia oraz znalezienie domu. Nie wiem, czy sterylizuje się takie młodziutkie sunie jeszcze przed pierwszą cieczką. Osoba, u której obecnie znajduje się sunia nie ma możliwości ani środków, aby zająć się tym wszystkim.

Edited by iwonamaj
zmiana tytułu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozliczenie Perełki:

[B]WPŁYWY[/B]:

+ 20zł : Mysza2
+ 22,5zł : Beatkaa( z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228735-*Cała-dogomania-CZYTA-BAJKI-!!!-*Jedyny-taki-bazar!-Dla-Perełki-i-Pimpusia-do-1-07"]bazarku[/URL])
+ 50zł : TEDI
+ 30zł : unixena
+50zł - Michał M.
+20,55 - Kocurek
+5 zł -Ewa Gonzales
+15 zł - Yolanowi
+50zł - black_dorian
+50zł - Ewa
+40zł - Dancik
+132 : Mysza2 ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227981-Rozliczam-Wszystko-tu-mamy-dla-Amorka-Perełki-i-Diany-do-28-06-2012-godz-22-00"]bazarek)[/URL]
+100zł : Mysza2 ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228182-Ekspresowy-przedurlopowy-dla-Perły-i-kociczka-do-08-07-2012-godz-22-00"]bazarek[/URL])
+ 54zł : kejciu ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229190-zakończony-rozliczam-dla-Perełki-na-sterylizację-i-szczepienia-do-13-07"]bazarek[/URL])
+150zł : dofinasowanie do sterylki

RAZEM : 789,05zł ( na dzień. 18.07.2012r).

[B]WYDATKI[/B]
- 68zł : I szczepienie
- 8zł : ogłoszenia dla Perełki
- 280zł : sterylizacja
- 22,93zł : karma
- 50zł : paliwo
- 96zł : II szczepienie + obróżka przeciwpchelna
RAZEM: 524,93zł

SUMA NA KONCIE PEREŁKI : 264,12zł.
[U]
[B]STAN KONTA PEREŁKI NA DZIEŃ 08.08.2012 : 00,00zł[/B][/U]
Całość pieniążków pozostałych po Perełce została przeznaczona dla [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229113-Mat-Boston-śliczny-przyjazny-psiak-z-uszkodzoną-łapą-błaga-o-pomoc"]Bostona [/URL]

Edited by Beatkaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Chyba od bazarku trzeba by zacząć ;), żeby mieć środki na szczepienia i może jakiś pakiet ogłoszeń...Na szczęście na razie nie musimy szukać DT ani hoteliku...[/QUOTE]

Już napisałam do Myszy .......mam nadzieję że ruszymy z bazarkiem i znajdą się fundusze dla małej :( strasznie jej szkoda :( ech....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Chyba od bazarku trzeba by zacząć ;), żeby mieć środki na szczepienia i może jakiś pakiet ogłoszeń...Na szczęście na razie nie musimy szukać DT ani hoteliku...[/QUOTE]

To super, ze mala moze tam zostac:lol:
Czyli co? zbieramy fanty na bazarek? :cool3:tak Martunia?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Chyba od bazarku trzeba by zacząć ;), żeby mieć środki na szczepienia i może jakiś pakiet ogłoszeń...Na szczęście na razie nie musimy szukać DT ani hoteliku...[/QUOTE]
Kurcze, jestem spłukana, ale poszukam jeszcze czegoś na bazarek. Śliczna sunieczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']ok to będziem trzepac ;)już mam troszkę przygotowane :lol:[/QUOTE]

Aguś na Ciebie zawsze i wszędzie można liczyć :loveu::loveu::loveu: Jak wpadnę do domu to też przygotuje :lol: Jak Mysz usłyszy że my zwarte i gotowe do bazaru jej rękami to nas powiesi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Aguś na Ciebie zawsze i wszędzie można liczyć :loveu::loveu::loveu: Jak wpadnę do domu to też przygotuje :lol: Jak Mysz usłyszy że my zwarte i gotowe do bazaru jej rękami to nas powiesi :diabloti:[/QUOTE]

noo ja się już boję:help1:
Ale myślę, że Myszeczka Nasza Kochana :buzi::buzi::buzi:zrobi ten bazarek, przecież Sosonowiec zaraz koło Dąbrowy :siara: to tak jak sunia by była z naszego miasta, więc musi pomóc:calus::calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Obawiam się, że jak tak dalej pójdzie będę już wkrótce latac na golasa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Ja też, ale co tam - ważne, że psiakom się pomoże.
Myszeczka nasza kochana na pewno nas powiesi.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ja też, ale co tam - ważne, że psiakom się pomoże.
Myszeczka nasza kochana na pewno nas powiesi.....[/QUOTE]

Odkupie jak coś po okazyjnej cenie na bazarku:evil_lol:
Ja Wam mówie, ze Myszeczka to dobra gadzinka jest :iloveyou:więc zrobi to szybko nie będziemy cierpiec :grab::grab::grab:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...