Jump to content
Dogomania

Perełka, teraz Negra ma wspaniały dom!!!


iwonamaj

Recommended Posts

Cioteczki, plan jest taki- pakiet ogłoszeń i jak najszybciej pierwsza wizyta u wet, żeby zaszczepić Perłę przeciwko wirusówkom, bo dopiero po po 2 tygodniach od szczepienia można zrobić sterylkę. Sytuacja jest bardzo pilna, ze względu na możliwośc cieczki i to, że w DT sa dwa dorosłe samce. Wczoraj dzwoniłam tam i okazało się, że psy się gryzą, mała jest zastraszona, siedzi pod stołem, nie chce wychodzić na dwór.
Czy któraś z kochanych cioteczek ma talent literacki i mogłaby napisać śliczne ogłoszenie? Wtedy zamówimy pakiet ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonamaj']Cioteczki, plan jest taki- pakiet ogłoszeń i jak najszybciej pierwsza wizyta u wet, żeby zaszczepić Perłę przeciwko wirusówkom, bo dopiero po po 2 tygodniach od szczepienia można zrobić sterylkę. Sytuacja jest bardzo pilna, ze względu na możliwośc cieczki i to, że w DT sa dwa dorosłe samce. Wczoraj dzwoniłam tam i okazało się, że psy się gryzą, mała jest zastraszona, siedzi pod stołem, nie chce wychodzić na dwór.
[B]Czy któraś z kochanych cioteczek ma talent literacki i mogłaby napisać śliczne ogłoszenie? Wtedy zamówimy pakiet ogłoszeń.[/B][/QUOTE]

Bardzo ....bardzo prosimy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Cioteczki, plan jest taki- pakiet ogłoszeń i jak najszybciej pierwsza wizyta u wet, żeby zaszczepić Perłę przeciwko wirusówkom, bo dopiero po po 2 tygodniach od szczepienia można zrobić sterylkę. Sytuacja jest bardzo pilna, ze względu na możliwośc cieczki i to, że w DT sa dwa dorosłe samce. Wczoraj dzwoniłam tam i okazało się, że psy się gryzą, mała jest zastraszona, siedzi pod stołem, nie chce wychodzić na dwór.
Czy któraś z kochanych cioteczek ma talent literacki i mogłaby napisać śliczne ogłoszenie? Wtedy zamówimy pakiet ogłoszeń.[/QUOTE]

Biedna maleńka przydałby sie szybko domek


Iwonko o moze napisz do Edytki z wątku Laluni? Ona bardzo ładny tekst napisała dla Laleczki:lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#4b0082][B]Perełka to jeszcze psie dziecko. Chciałaby się bawić, szaleć i być kochana przez kogoś, dla kogo będzie najważniejsza na świecie.
Niestety to tylko jej marzenia.
Sunia została znaleziona na śmietniku, ktoś potraktował ją, jak zużytą zabawkę.
Obecnie przebywa u osoby, która ją znalazła. Niestety nie może zostać tam na stałe, gdyż w domu tym mieszkają dwa dorosłe, dominujące pieski, których Perełka się boi.
Czeka na odpowiedzialnego właściciela, który wie, że posiadanie psa to również obowiązki, że trzeba mu poświęcić dużo czasu i uwagi. Takiego, który pokocha Perełkę całym sercem i nigdy nie porzuci.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Talentu to ja nie mam ale takie spłodziłam krótkie bo trochę mało o niej wiemy)
W ogłoszeniu napisałam że wysterylizowana, bo bez tego chyba jej nie wydamy?
Nie wiecie jakiej ona może być wielkości.

[B]Perełka - półroczna śliczna sunia szuka domu[/B]
Perełka to jeszcze prawie szczeniak. Wrzucona do śmietnika, pewnie tam zakończyłaby swoje nie rozpoczęte jeszcze na dobre życie.
Na szczęście nie do końca okrutny los postawił na jej drodze dobrych ludzi, którzy udzielili jej tymczasowego schronienia.
Sunia jest bardzo spokojna, nie jest hałaśliwa, zachowuje czystość.
Najlepiej i najbezpieczniej czuje się w domu w towarzystwie człowieka.
Perełka jest zaszczepiona i odrobaczona. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.
Wyrośnie z pewnością na dość dużego psiaka wielkości owczarka????
Kontakt.......

Edited by Mysza2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Dzięki Gabrysiu :calus:...
A ja zrobiła wydarzenie na FB :oops:, pierwsze w życiu, czy ktoś może sprawdzić czy to działa? [URL="http://www.facebook.com/#%21/events/452238748127601/"]http://www.facebook.com/#!/events/452238748127601/[/URL][/QUOTE]

Dziala cioteczko -ja juz weszlam i zaprosilam troche ludu .

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki jutro moja kolezanka idzie do banku robic moje "tajemne "przelewy na psiaki(co by mezulek za duzo nie wiedzial:) bo oficjalne deklaracje to co innego...:)zawsze mam "pule" 20 euro na dowolne psiaki co miesiac....ostatnie 5 euro chcialam przeznaczyc na sunieczke bullowata ,ktora ratuja z "pseudo"ale pomimo prosb nie otrzymalam jeszcze numeru konta...:(jesli do jutra rana nie dostane konta to przeznacze to dla Perelki:)przyslijcie prosze razem ze SWIFTEm:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Cioteczki jutro moja kolezanka idzie do banku robic moje "tajemne "przelewy na psiaki(co by mezulek za duzo nie wiedzial:) bo oficjalne deklaracje to co innego...:)zawsze mam "pule" 20 euro na dowolne psiaki co miesiac....ostatnie 5 euro chcialam przeznaczyc na sunieczke bullowata ,ktora ratuja z "pseudo"ale pomimo prosb nie otrzymalam jeszcze numeru konta...:(jesli do jutra rana nie dostane konta to przeznacze to dla Perelki:)przyslijcie prosze razem ze SWIFTEm:)[/QUOTE]
Kocurku, nie mamy jeszcze księgowej, wszystkie mamy kupę rozliczeń ale na pewno ustalimy kto będzie zbierał, więc ja na razie wyślę Ci mój nr konta, a jak będzie "księgowa" to jej przeleję Twoją wpłatę:)
I bardzo bardzo dziękujemy:):):)

Link to comment
Share on other sites

Kochane ciocie,wczoraj wieczorem Martika@Aischa pisała do mnie czy nie zostałabym księgową i początkowo napisałam,że raczej nie...Przespałam się z tą propozycją i chętnie Wam ciocie pomogę i udostępnię konto dla Perełki :) Jeśli nikt nie ma nic przeciwko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Kochane ciocie,wczoraj wieczorem Martika@Aischa pisała do mnie czy nie zostałabym księgową i początkowo napisałam,że raczej nie...Przespałam się z tą propozycją i chętnie Wam ciocie pomogę i udostępnię konto dla Perełki :) Jeśli nikt nie ma nic przeciwko :)[/QUOTE]
Świetnie Beatko :):):).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Kochane ciocie,wczoraj wieczorem Martika@Aischa pisała do mnie czy nie zostałabym księgową i początkowo napisałam,że raczej nie...Przespałam się z tą propozycją i chętnie Wam ciocie pomogę i udostępnię konto dla Perełki :) Jeśli nikt nie ma nic przeciwko :)[/QUOTE]

Beacia kochana dziękuję w imieniu swoim i naszej Perełki :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Kochane ciocie,wczoraj wieczorem Martika@Aischa pisała do mnie czy nie zostałabym księgową i początkowo napisałam,że raczej nie...Przespałam się z tą propozycją i chętnie Wam ciocie pomogę i udostępnię konto dla Perełki :) Jeśli nikt nie ma nic przeciwko :)[/QUOTE]
Beatko, wielkie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Perełka została odrobaczona i zaszczepiona. Ona ma 18 tygodni i waży 11 kg, jest zdrowa, śliczna i grzeczna :). Zarezerwowałyśmy wstępnie termin sterylki na 10 lipca. Teraz trzeba się rozejrzeć za ogłoszeniami i dalej zbierać pieniążki dla małej. Na FB na razie nic konkretnego. Martika robiła zdjęcia małej w DT, pewnie niedługo wstawi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...